jd0490
UFC Heavyweight
Spodziewałem się dobrych wyników, ale nie tak dobrych.polskie geny
![]()
Jutro jedziemy wybierać nowy rower.

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Spodziewałem się dobrych wyników, ale nie tak dobrych.polskie geny
![]()

Do auta juz mi sie chcieli wjebać


Uważaj żeby jakiś milf do ciebie nie zagadał mordoJutro występ córeczki na dzień taty w przedszkolu trzeba zająć miejsce w pierwszym rzędzie
Cieszę się jak głupi od kilku dni![]()

Już po wszystkim…szkoda, że takie pierwsze razy przeżywa się tylko raz w życiuJutro występ córeczki na dzień taty w przedszkolu trzeba zająć miejsce w pierwszym rzędzie
Cieszę się jak głupi od kilku dni![]()

NiekoniecznieJuż po wszystkim…szkoda, że takie pierwsze razy przeżywa się tylko raz w życiu![]()

No niby tak, ale wiesz chodzi mi, że to całkiem całkiem był pierwszy taki występ.Niekoniecznie![]()

O to, o toNo niby tak, ale wiesz chodzi mi, że to całkiem całkiem był pierwszy taki występ.
Wiadomo, że występ kolejnych dzieci to nowa i super historia…ale jednak.
Chyba że, chodziło ci o coś całkiem innego i nie skumałem![]()

To fakt a najbardziej mnie rozwalają rodzice co zamiast łapać kontakt wzrokowy z dzieckiem by mu pokazać jacy są dumni, żeby wesprzeć to nie.. ryj w telefon i nagrywają. Idealnie opisał to Luis CK w jednym z swoich programów. Niżej ten fragment, 2,5 minuty a fajnie podsumowaneJuż po wszystkim…szkoda, że takie pierwsze razy przeżywa się tylko raz w życiu![]()
To fakt a najbardziej mnie rozwalają rodzice co zamiast łapać kontakt wzrokowy z dzieckiem by mu pokazać jacy są dumni, żeby wesprzeć to nie.. ryj w telefon i nagrywają. Idealnie opisał to Luis CK w jednym z swoich programów. Niżej ten fragment, 2,5 minuty a fajnie podsumowane
Jakieś brawka, bujanie się, machanie, kciuki w górę, serduszka, ale już wolę w tę stronę przeginać niż z przyklejonym telefonem oglądać wszystko albo siedzieć jak kołek 
Tylko dlaczego ją wychowałeś na mangozjebaView attachment 150216
Też się pochwalę moją młodą. Od małego objawiała talent do rysowania i malowania i jestem z niej dumny



Od małego wychowywana na Dragon BalluTylko dlaczego ją wychowałeś na mangozjeba
przepraszam musiałem
rysuneczki sztos, dobra ręka
![]()
Kup jej maszynkę do tatuażu.View attachment 150216
Też się pochwalę moją młodą. Od małego objawiała talent do rysowania i malowania i jestem z niej dumny


Bananyze swoją nianią
Otrzymałem takich podobnych krawatów w przeszłości parę i dumnie je nosiłem przez cały dzień i niektóre jeszcze trzymam .A tutaj arcydzieło 7-miesięcznej córki, które zrobiła wspólnie ze swoją nianią na Dzień Ojca – krawat.
View attachment 150441
Też już mam pomysł na krawacik.Otrzymałem takich podobnych krawatów w przeszłości parę i dumnie je nosiłem przez cały dzień i niektóre jeszcze trzymam .
A to dostałem od synów jak mieli zaledwie parę lat i noszę w portfelu codziennie ponad 20 lat.
View attachment 150473View attachment 150474

Życie potrafi rzucić na matę i docisnąć w parterze ale prawdziwy ojciec się nie poddaje.
I jak @DD40 mądrze napisał, pamiętajcie też o swoich ojcach. Ja do swojego zaraz jadę, zapewne na ostatni dzień ojca co jest w sumie ciężkie no ale takie jest życie. Raczej ogórki są tak dochodoweBanany
