Ojcones

  • Thread starter Deleted member 6793
  • Start date
W tym miesiącu zostanę ojcem, urodzi mi się syn. Jakieś porady od braci z cohones? :beczka:
Ciesz się tym.
Codziennie, kilka razy dziennie mów mu, że go kochasz, całuj i przytulaj.

Najlepsza rzecz na świecie: tulić, całować i widzieć w tych małych oczkach miłość odwzajemnioną i kiedy odpowiada, delikatnie sepleniąc, "kocham cie tatuś" :antonio:

Gratuluję, wszedłeś w coś pięknego, zobaczysz.

:jon:
 
Gratulacje!
Dziękuję!
Ciesz się tym.
Codziennie, kilka razy dziennie mów mu, że go kochasz, całuj i przytulaj.

Najlepsza rzecz na świecie: tulić, całować i widzieć w tych małych oczkach miłość odwzajemnioną i kiedy odpowiada, delikatnie sepleniąc, "kocham cie tatuś" :antonio:

Gratuluję, wszedłeś w coś pięknego, zobaczysz.

:jon:
Dziękuję! Mam nadzieję tylko ze dam radę, mimo że było planowane to na początku bałem się jak cholera, teraz mam poczucie zadania żeby być jak najlepszym ojcem i wierzę że się uda. Dziękuję za tą piękną odpowiedź Anżeju :gabi_much_love:
 
Róbta dzieci!

G68a51kXEAEhXnj

fukin told ya
 
Back
Top