Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Ja lubię Asie.:cool:

Wiem, że zmieniłeś narrację. Być może nawet się nawróciłeś. Jednak jest jedna rzecz, obojętnie ile byś nie miał multikont i ile razy byś zmieniał narrację, która zawsze cię zdradza :muttley:
mmafan2.PNG
 
Wiem, że zmieniłeś narrację. Być może nawet się nawróciłeś. Jednak jest jedna rzecz, obojętnie ile byś nie miał multikont i ile razy byś zmieniał narrację, która zawsze cię zdradza :muttley:
Nie znam całej historii ale dobrze mu gość odpisal.
Asie lubie :)
 
Jego jeszcze wcześniejsze konto to mmafan2.
Tak samo płakał do moderacji jak tylko pojawiały się zgrzyty :rofl:

Pamiętam te inby. :lol: Po tym jak zniknął mmafan2 niedługo potem pojawił się MMA4LIFE. Zarzekał się po stokroć, że nie wie, nie zna, nie interesuje się osobnikiem o nicku mmafan2 :zarobiony:
Niestety w tym czasie zdarzyło się coś takiego
I cała przykrywka poszła się jebać :waldeklaugh:
 
Pamiętam te inby. :lol: Po tym jak zniknął mmafan2 niedługo potem pojawił się MMA4LIFE. Zarzekał się po stokroć, że nie wie, nie zna, nie interesuje się osobnikiem o nicku mmafan2 :zarobiony:
Niestety w tym czasie zdarzyło się coś takiego
I cała przykrywka poszła się jebać :waldeklaugh:
Dokładnie.
Niestety byle troll może sobie zakładać trzy konta i dalej pisać, a normalni goście (choćby Odyniec, Dobryskun) wyłapują bana i tyle ich widzieli.
 
Pamiętam te inby. :lol: Po tym jak zniknął mmafan2 niedługo potem pojawił się MMA4LIFE. Zarzekał się po stokroć, że nie wie, nie zna, nie interesuje się osobnikiem o nicku mmafan2 :zarobiony:
Niestety w tym czasie zdarzyło się coś takiego
I cała przykrywka poszła się jebać :waldeklaugh:
Pośmiertnie oznaczyłem @ODYNIEC :mamed:
Już wtedy wyczaił tego trolla
NO I Z CZEGO SIE KURWA CIESZYSZ BARANIE JEBANY
 
Ja już po. Na kicku nie zostaje bo i tak sie nie doczekam. Powiem szczerze, ze ciezko mi w to uwierzyc, ze zrobiles tyle km i wydales tyle na wahe jadac z Warszawy do Elblaga ale szkoda Ci bylo podjechać 25min z Elblaga do Gdanska....
Po za tym sam fakt, ze wybrales Elblag zamiast Gdanska znajac moj adres juz mi smierdzi... Ale huj tam niech Ci bd. W styczniu/lutym jest w Wawie duzo seminarek(pewnie o tym wiesz skoro trenujesz a stolicy) wiec jak nie bd zadnych covido-gowien to ja bede w Warszawie. CO ZA PATOL AKCJA
Zwykły condonaro, końcowa do szczania! Sam wspominał o gdańskiej Zabiance a jak przyszło co do czego to ‚pomylił miasta’.
Także ewidentnie wystawił flagę Japonii i potwierdził jaki z niego pół pół główek!
Ha tfu!
 
Zwykły condonaro, końcowa do szczania! Sam wspominał o gdańskiej Zabiance a jak przyszło co do czego to ‚pomylił miasta’.
Także ewidentnie wystawił flagę Japonii i potwierdził jaki z niego pół pół główek!
Ha tfu!
Ty no rzeczywiście. Napisał, że jak bd w Gdańsku to mnie odwiedzi na żabiance a potem kurwa pojechał do Elbląga. Temat na prawde złoto, ile tutaj się osób samych wyjaśniło to ja nie mam pytań xD.
 
taa pojechal, chyba hulajnoga. Przeciez to jakis przyglup.
Może mu chodziło o to, że on pracuje jako sprzątać i po prostu na koniec wszystkich treningów idzie i zamiata mate a My go po prostu źle zrozumieliśmy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top