Nowy tatuaż Conora McGregora

Tygrys z dupą na nosie.

Mogli tak to zrobić by pępek służył jako jedna z dziurek od nosa. Ale przynajmniej wa zabawny tatuaż.
 
Własnie wracam z BE i widziałem to "cudo", bezguście totalne. Tygrys wygląda jakby mu ktoś odpalił między oczy. Ogółem wykonanie spoko, ale miejsce totalnie nietrafione.
 
Dokładnie, pępek na nosie lepiej by wyglądał(nos na pępku?). No ale... W ogóle ciekawe studio tatuaży sobie wybrał o.O:
 
wszystko pewnie w pewnym momencie połączy, na ten moment sobie dziaba jak chce.

wykonanie mistrz, ale wzoru nigdy bym sobie nie dziabnął, na pewno nie w tym miejscu.
 
ale żenada, w ogóle nie pasuje do pozostałych dziar
do tego w takim miejscu, tragedia
 
Doskonały tatuaż, widać, że Connor ma dalekosiężną wizję odnośnie swojego wyglądu. Ma być: każdy motyw z innej parafii, umiejscowiony tak, żeby optycznie zniekształcać naturalną symetrię ciała i, po tygrysku sądząc, wzory będą teraz brane z tetrowych poszewek na poduszki.:rofl::confused::lol:
 
Łoo kutfa jaki kicz. Samo wykonanie profesjonalne, ale grafika nadaje się co najwyżej na okładkę zeszytu trzecioklasisty.

Tatt-MCG.jpg


Pępek jest strasznie niewdzięczny do tatuowania, chyba jedynie odbyt wyglądałby tam sensownie.
 
Last edited:
wszystko pewnie w pewnym momencie połączy, na ten moment sobie dziaba jak chce.

wykonanie mistrz, ale wzoru nigdy bym sobie nie dziabnął, na pewno nie w tym miejscu.
tego nie da się połączyć. jakby tygrys był w takim stylu jak goryl to owszem.

Conor powinien zostać przy garniturach. Dziary to nie jego bajka :lol:
 
nieee, to sa jakies jajca i on sobie pewnie naklejke nalepil, a my to łykamy : D TRAGEDIA
Poprzednie dziarki mi sie naprawde podobaja (malpa plus dziara na przedramieniu, to i to zrobione w podobnym stylu). A to jest kurwa takie z dupy calkowicie, ze ja nie daje wiary w to. Projekt, styl, MIEJSCE...

Jak juz idzie w zoo to teraz proponuje coś takiego na plecach:
strange-animal-tattoo-2.jpg
 
ale żenada, w ogóle nie pasuje do pozostałych dziar
do tego w takim miejscu, tragedia
czy Twoje komentarze nie mogły się jakoś "połączyć"? pierwszy był niezwykle treściwy. ogarnij się. :)

tego nie da się połączyć. jakby tygrys był w takim stylu jak goryl to owszem.

Conor powinien zostać przy garniturach. Dziary to nie jego bajka :lol:

true, dziwi mnie, że to jest mega real photo style zamiast robić tak jak goryla. eh.
 
Mógłby zrobić sobie dziarę Aldo na dupie, tak żeby Jose mógł puszczać bąki twarzą, byłby chociaż żarcik sytuacyjny, a i tak ten tygrys jest bardziej "z dupy".
 
Mógłby zrobić sobie dziarę Aldo na dupie, tak żeby Jose mógł puszczać bąki twarzą, byłby chociaż żarcik sytuacyjny, a i tak ten tygrys jest bardziej "z dupy".
Conor go zniszczy, wszyscy zapomna o jakims Aldo i tyle. A PRZECIEZ TATUAZ JEST NA CALE ZYCIE! : /
 
Cohones Pudelkowy cz. 2 ;p
Swoją drogą, skoro jest pewny, że zdobędzie pas UFC, mógłby sobie wytatuował wokół bioder wlasnie pas UFC.
Swoją drogą, ciekawe czy np UFC moglobygo pozwać. Bo przeciez jakby pokazywal sie z tym w mediach to byłoby to nielegalne wykorzystanie wizerunku loga UFC do której ma prawo Zuffa
 
Back
Top