Nowy tatuaż Conora McGregora

A kto jest parobasem krula, zeby zliczac komenty, wrzucac kazde slowo ktore wypowie?
Who is the PEASANT?
;)
Komenty same się zliczają #zaawansowanatechnologia

Drogi Gringo, jam nie parobek, a psychofan, a komenty nabijają nienawistnicy, którzy jeszcze nie zaakceptowali miłości do Króla swego po 11ym lipca prawowitego:D
 
tumblr_nmt9tvmtHp1txqs1vo1_540.jpg
 
Jak dla mnie tatuaż bardzo słaby. Wogóle nie przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o ilość wyświetleń to pokazuje jaki jest hype na Conora. przypomina mi Mayweathera 80% osób go nie lubi, ale i tak oglądaja walki.
 
Jak dla mnie tatuaż bardzo słaby. Wogóle nie przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o ilość wyświetleń to pokazuje jaki jest hype na Conora. przypomina mi Mayweathera 80% osób go nie lubi, ale i tak oglądaja walki.


Głupoty gadasz. Mayweather to kmiotek który jeszcze nic nie osiągnął w przeciwieństwie do Conora.
 
a co niby condon osiągnął? Chyba jedynie tandetny trashtalk level master i tauaż tygrysa z cipą na nosie.
 
Czy moderatorzy mogą coś zrobić z o%owany który notorycznie obraża zawodników? Wkurwia mnie ten koleś strasznie później będzie że chce kogoś bić i jestem agresywny w necie...
 
eee tam, równie pochelbnie ich okreslam jak śnieżka czy reszta ksyw spłodzonych przez cohones dla wyróżniających sie zawodników. Mam nadzieje że sie nie obrazi i nie przestanie udzielać wywiadów MMARocks. Nie płacz.
 
Last edited:
% tak jak reszta jadowitych hejterów jest dowodem na działanie tego tandetnego trashtalku. McGregor stawiając klocka z rana z pewnością z rozrzewnieniem wspomina fakt istnienia tej grupy po czym pozłacaną srajtaśmą kończy dzieła.
 
% tak jak reszta jadowitych hejterów jest dowodem na działanie tego tandetnego trashtalku. McGregor stawiając klocka z rana z pewnością z rozrzewnieniem wspomina fakt istnienia tej grupy po czym pozłacaną srajtaśmą kończy dzieła.
Ci hejterzy nie wzięli sie z powietrza. Skoro zachowuje się jak buc to ciężko oczekiwac aby ktoś mu przyklaskiwał. Zwłaszcza że w UFC jeszcze nic nie osiągnął. Nie jest Jonem Jonesem który zlał dupska każdemu w swojej dywizji i tak naprawde zaledwie Gus był w stanie z nim rywalizować.. Jest zaledwie rudawym irolem który najłatwiejszą drabinką+niewyparzoną gębą dostał walkę o pas.
 
Wpadnij na następne spotkanie cohones. Jestem strasznie ciekawy jak Ty wyglądasz.
Skoro jeesteś taki ciekawy trzeba było dokładnie rozglądac się na UFC Kraków. Nie hejtuje go za kolor włosów a za zachowanie.
 
Ci hejterzy nie wzięli sie z powietrza. Skoro zachowuje się jak buc to ciężko oczekiwac aby ktoś mu przyklaskiwał. Zwłaszcza że w UFC jeszcze nic nie osiągnął. Nie jest Jonem Jonesem który zlał dupska każdemu w swojej dywizji i tak naprawde zaledwie Gus był w stanie z nim rywalizować.. Jest zaledwie rudawym irolem który najłatwiejszą drabinką+niewyparzoną gębą dostał walkę o pas.
Skoro wiesz, że to tylko kiepski trashtalk to po co się wypruwasz przy każdej możliwe okazji jakby Ci rodzinę krzywdzili. Napisz do White'a zażalenie, że mu samych "ogórów" dają w tym UFC i że ten Irol, który nakręci jedną z najlepiej sprzedanych gal nie umie się bić i że za dużo gada, tylko nie zapomnij dodać ze nie walczył z zapaśnikiem. Każdy czasem przyhejci, ale szkoda marnować energii na tego "buca" za każdym razem jak zobaczy się jego imię, trochę to niezdrowe. Skoro denerwuje Cię jego zachowanie skup się na aspekcie sportowym, bo umiejętności mu nie odmówisz.
 
Hejter ma tutaj naturalna racje bytu gdyz Conor z zaslozenie stworzyl marketing opierajacy sie na symetrycznym konflikcie jego zwolennikow i hejterow. A wiec celem Conora jest posiadanie hejterow, wywolywanie negatywnych emocji. Stad nie powinno sie w tym przypadku krytykowac hejterstwa gdyz przeciez sa oni stworzeni przez samego Conora i na nich opiera swoja medialna kariere
 
Hejter ma tutaj naturalna racje bytu gdyz Conor z zaslozenie stworzyl marketing opierajacy sie na symetrycznym konflikcie jego zwolennikow i hejterow. A wiec celem Conora jest posiadanie hejterow, wywolywanie negatywnych emocji. Stad nie powinno sie w tym przypadku krytykowac hejterstwa gdyz przeciez sa oni stworzeni przez samego Conora i na nich opiera swoja medialna kariere
Jasne, choć dziwi trochę zboczone podejście i całkowity braku dystansu u dorosłych ludzi.
 
Jasne, choć dziwi trochę zboczone podejście i całkowity braku dystansu u dorosłych ludzi.


Nie czytalem wszystkichwypowiedzi. Jesli hejt bierze calkowicie powaznie, ze ma to wplyw,ten wkurw, na codzienne funkcjonowanie,ma poczucie niesprawiedliwosci jak przy dramatach ludzi pokrzywdzonych niesprawiedliwie w Sprawie dla reportera to fakt, to nie zdrowe.
i czasem prowadzi do przemocy,nawey skrajnej jakzabicieLennona czy bardziej wspolczesnie Darella Dimebaga
 
Back
Top