Nowy tatuaż Conora McGregora

Moja dziara przynajmniej stylistycznie pasuje do tego goryla. Oba zwierzątka mają mordę rozdartą w krzyku... zupełnie jak Conor na tych konferencjach! :confused:
 
Nie no błagam, co to jest? Conor dzieciaku, ochujałeś? Może jeszcze jakiegoś słonia z wielką trąbą huknij sobie na pleckach tak dla fejmu? ... :facepalm:
 


Ktoś tam pisał, że wygląda jakby ten tygrysek był postrzelony w nos. Co za koleś z tego Conora to ja nie wiem :D
 
what next? Żyrafa?
Conrad-McGillicutty-850x560.png
 
Tak slabego i kompletnie z dupy tatuazu dawno nie widzialem. Tomka wersja zdecydowanie wygrala
 
O kurde @Mr. Cloud pobił swój rekord lajków.

Swoją drogą to ten tatuaż ma za zadanie rozśmieszyć Jose w walce...
Inna sprawa tworzy nam się mały zwierzyniec na ciele Conora... jaki zwierzak następny? Mahonek? Tylko gdzie... skoro kosteczka już zajęta :(
 
Oddzielny temat na taką głupotę, poważnie?
Niedługo będą tematy, że Conor poszedł do kibla...
 
Oddzielny temat na taką głupotę, poważnie?
Niedługo będą tematy, że Conor poszedł do kibla...
Zrobił się spam w newsach MMA userów, to przeniosłem komentarze i zrobiłem nowy temat. Jak widzisz, ludzie chcą to komentować, więc nie mam zamiaru ich ograniczać i czytać np. o cenzurze, co się często zdarza jak skasuję jakiś post.
 
O kurde @Mr. Cloud pobił swój rekord lajków.

Uważam, że moje żarty powinny zbierać więcej lajków, ale co zrobić, Cohones nie docenia... :D.

W ogóle ja jeszcze rozumiem tego goryla. Jest tu jakiś motyw agresji, stylu japońskiego, ogólnie jeszcze ujdzie, ale taki zwykły, zwyczajny tygrys?? Bez kitu nie mogę się go doczekać na ważeniu jak będzie starał się być groźny i jednocześnie miał tygryska na brzuszku :D.
 
Tatuaż jest wykonany b.dobrze myślicie że ktoś z taką kasą jak Conor poszedłby do słabego studia tattoo?

To miejsce na ten tatuaż jest zupełnie nie trafione, przecież to się kupy nie trzyma i wygląda przez to fatalnie. Tego typu lepiej na udo lub wypierdolić sobie większy na plecach.

A tak to teraz pasuje jak świni siodło.
 
Tatuaż jest wykonany b.dobrze myślicie że ktoś z taką kasą jak Conor poszedłby do słabego studia tattoo?

To miejsce na ten tatuaż jest zupełnie nie trafione, przecież to się kupy nie trzyma i wygląda przez to fatalnie. Tego typu lepiej na udo lub wypierdolić sobie większy na plecach.

A tak to teraz pasuje jak świni siodło.
o to to to... tatuaż jest dobrze wykonany, ale miejsce z dupy brane i do tego stylistycznie ni chuj nie zgrywa się z małpą... ehh ten Conor...
 
No ok, następnym razem nie będę nic przenosił z "Newsów", tylko nie chcę widzieć potem pretensji, że jest tam spam po 3 strony na jeden temat.
PS. Do fanklubów wchodzą tylko fani, a tak większe grono (w tym ja) może się pośmiać i poprawić humor.
PS2. Duży portal BloodyElbow zrobił z tego osobnego newsa na swojej głównej stronie, tutaj jest to jeden z miliona różnych wpisów na forum, więc...
 
No ok, następnym razem nie będę nic przenosił z "Newsów", tylko nie chcę widzieć potem pretensji, że jest tam spam po 3 strony na jeden temat.
właśnie przenoś Szady. w Newsach nie robi się syf, a w osobny temat jak kogoś nie interere, to nie musi wchodzić. proste.
 
właśnie przenoś Szady, w Newsach nie robi się syf, a w osobny temat jak kogoś nie interere to nie musi wchodzić. proste.
Jasne, będę dalej przenosił jak do tej pory - to była ironia trochę. Wszystkich nie zadowolę, choćbym chciał. :) Peace. :)
 
Back
Top