Noże i broń biała

@Miskatonic paczaj Anżej jaki ładny nożyk se masz kupić w prezencie. Jeszcze świeci w ciemności, to w sumie wisiorek jest, w końcu coś będzie dyndać :gabi_much_love:

View attachment 96382
1713776126477.png

1000037924.jpg

Liliput za 50 pln, w sam raz do plecaka miejskiego :żeco:

Na zdjęciu ucięło, ale w rekojesci jest zbijak, można robić dziury w głowach :robertmakeup:
1000037925.jpg

No i fajnie że rękojeść rozkręcana, można sobie drewno dołożyć albo jakiś sztuczny materiał. Stal całkiem spoko, niecałe 3 mm. Zobaczymy po tygodniu, jak karczowanie zniesie.

No i zastanówcie się, moi mili, czy rzeczywiście walka wręcz lub za pomocą broni białej (ale nie miotanej) ma sens z takimi typami, czy lepiej kilkanaście latających żądeł. Drugi filmik :beczka:

No i zastanówcie się, moi mili, czy rzeczywiście walka wręcz lub za pomocą broni białej (ale nie miotanej) ma sens z takimi typami, czy lepiej kilkanaście latających żądeł. Drugi filmik :beczka:

Ad górny post (opis i zdjęcia):
Chcesz powiedzieć że nacierający tłum, który nie bał się zaatakować posterunek policji (tam pewnie mieli coś lepiej miotającego niż gwiazdki ninja) będziesz chciał powstrzymać owymi gwiazdkami??
Ad dolny post(film):
Jeszcze chcesz nam uzmysłowić, że Pakoli uzbrojonych w jakieś dechy ostrzeliwać będziesz białą bronią miotającą??
424525_140398137198.21.jpg

Ad górny post (opis i zdjęcia):
Chcesz powiedzieć że nacierający tłum, który nie bał się zaatakować posterunek policji (tam pewnie mieli coś lepiej miotającego niż gwiazdki ninja) będziesz chciał powstrzymać owymi gwiazdkami??
Ad dolny post(film):
Jeszcze chcesz nam uzmysłowić, że Pakoli uzbrojonych w jakieś dechy ostrzeliwać będziesz białą bronią miotającą??
View attachment 102085
:rutekajak:

1000039899.jpg

Jakieś 200 - 300 rzutów, wybrałem najśmieszniejsze serie, na ostatnim zdjęciu realny dystans, jakieś 2 metry na rozgrzanie mózgi i nadgarstka :pudzianfap:

Wiesz, że rzucając je w ziemię masakrycznie je tępisz? Zrób sobie tarczę z kartonów lub szmat ciasno związanych.
Przecież to rzutki, one nie muszą być ostre. Ja rzucałem najwięcej nożami do masła, one są jeszcze bardziej tępe ale to w niczym nie przeszkadza :fjedzia:

Back