Niech KSW odwoła walkę Sappa - petycja.

Kawulski jest aroganckim bufonem. W dodatku śmiał emocjonalnie zareagować i zrugać jednego z owej grupy krytykującego jego pracę. Bezczelnie stwierdził fakt, że ów osobnik jedynie może tupać nogami i toczyć pianę bo nie podoba mu się rzeczywistość, którą Kawulski tworzy. Rzeczywistość, którą on jedynie może krytykować bo nic innego nie potrafi - a przynajmniej nie stara się urzeczywistniać własnej wizji. Potwierdza się stara prawda, że łatwiej krytykować niż samemu coś robić.


GLF trochę Cię chyba poniosło. Kawulski i jego praca podlega ocenie jako osoba/działalność publiczna. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię dopóki jest merytoryczna. Malinowski odniósł się do Sappa i jego dyspozycji, Kawulski odniósł się do Malinowskiego i jego osiągnięć. Nie wydaje Ci się to śmieszne, a nawet żenujące? Nie wydaje Ci się przypadkiem, że dla jako NAS odbiorców widowiska, które tworzy K&L podlega ono wspomianej ocenie, natomiast praca tudzież osiągnięcia Malinowskiego już nie. A dlaczego? Bo chuj mnie, Tobie czy komukolwiek do tego co robi Malina. Tak jak koło jaj lata mi to co robisz Ty, kaczka, czy cebeka, tak mam prawo (i każdy inny bez znaczenia co robi w życiu, co osiągnął, albo co stworzył) powiedzieć, że KSW zjebało swoją robotę i serwuje NAM wszystkim nie tylko odgrzewany kotlet, ale wręcz danie nieświeże i nagdnite. I skoro gówno mi się należy, to niech się nikt później nie dziwi, że ludzie mają wyłożone na KSW i na te super zamnknięte eventy gdzie pokazują "realne walki".
 
Liczyć się z Wami? Szacunek? Gówno się Wam należy i tyle.


KSW chyba zarabia na kibicach, poprzez oglądalność lub kupowane bilety/gadżety. Więc chyba Nam jako chlebodawcom coś się należy ?



Pisałeś, że Malinowski ma obsesje na temat KSW i pisze źle o nich w każdym temacie. Ty masz chyba kompleks braku dowartościowania bo albo musisz komuś przypierdolić nie ustosunkowując się do treści, a jeżeli już coś łaskawie napiszesz to z pozycji jakiegoś "guru" opisujacego z pogardą dany temat. Idąc Twoim tokiem rozumowania to nie można skrytykować nikogo, nawet Najmana ( bo sam nie jestem bokserem a on przynajmniej walczył) lub nie mogę skrytykować wybitnego filmu Kac Wawa bo sam nigdy nic nie nakręciłem.
 
FrostBite



Sorry, jutro ci odpiszę i podeślę pliczki jeśli jeszcze można



Pzdr!
 
Szkoda czasu, prawda jest taka, że tak na oko 50% hali i 3/4 telewidzów nadal uważa, że Bob Sapp to mega fighter, wielki, silny czarnuch który rozjedzie Mariusza i poprzeczka została podniesiona, do tego 90% tych ludzi uważa, że KSW ustawia walki. I to oni są kluczowi dla K&L, dla nich jest ta 1 walka, a dla "Nas" jest pozostałe 6 walk, dla Mnie osobiście 5 walk bo ta walka kobiet nawet jak będzie dynamiczna to wysokiego poziomu tam się nie doszukamy i ekwilibrystycznych poddań.



Dajmy na luz i cieszmy się, że mamy to polskie MMA na wysokim poziomie sportowo-rozrywkowym, szkoda trochę bo ta gala na papierze nie może być lepsze niż poprzednia, rywal Michała nie ratuje rozpiski, rywala Mameda mieliśmy znać od tygodnia chyba i dalej cisza więc widać jak ciężko go zakontraktować i nie będzie coraz lepiej chyba, że UFC zacznie zwalniać z MW.



Odnoszę wrażenie, że MMAA 2 może być lepszą galą niż KSW 19. Jak zniwelują te wszystkie błędy, błędziki których usunęli już wiele to może być zaskoczenie, Lenartowicz za Bielenieninnika, własny oktagon za rozje*any wypożyczony, "Oktagon Girls", Big John, J&J za stołem komentatorskim, 9 walk i 1 ff, 3x5min...sporo tego jest. Jak tylko chirurgicznie podświetlą klatke i podrasują oprawę to będzie grubo.
 
@GLF



Ogólnie się z Tobą zgadzam, tylko jaki sens miałoby zestawiać Materle z Zikiciem o pas, skoro z nim wygrał ? Już lepiej niech zostanie ten 'nieznany' murzyn..
 
Kawulski i jego praca owszem podlegają ocenie, ale w odpowiedni sposób. Jeśli malinowsky wyskoczył z tekstem typu: dajecie frajerów na kartę, ale ludzie i tak to kupią bo są naiwni - to powinien spodziewać się ciętej riposty. Niektórzy tu piszą o tym, że Kawulski powinien okazać wiekszy szacunek hardkorowym fanom, a czy w takim razie hardkorowi fani (w tym wypadku malinowsky) nie powinni szanować fanów "niedzielnych"? Czym każdy z nas tutaj jest lepszy od ludzi, którzy o mma słyszą tylko na 2 dni przed galą? Każdy przykładowy user może kupić bilet na ich galę, ale tak samo i "niedzielny" fan. Każdy z nas może usiąść przed tv, w ten sposób podnosząc oglądalność, ale... to samo tyczy się "niedzielnych" fanów. Niektórzy tu spodziewają się specjalnego traktowania przez włodarzy federacji. Ale z jakiego powodu. Każdy z nas może kupić tylko jeden bilet i włączyć tylko jeden telewizor, więc dlaczego powinniśmy być wyjątkowi? W czym - z punktu widzenia marketingowego - jesteśmy lepsi? W niczym. Zadaniem k&l jest namówić jak największą liczbę ludzi do obejrzenia ich widowiska. Gówno ich obchodzi czy w 5mln ludzi będzie 5 tysięcy ludzi, którzy znają się na rzeczy, czy może 500.



Malinowsky w swej konwersacji z Kawulskim obraził zdecydowaną większość ludzi do których jest skierowany produkt ksw, więc Kawulski jak typowy biznesmen wolał obrazić wąskie grono, aby chronić swe interesy ratując tą większość przed ubliżaniem i oczyszczaniem ukierunkowanego zdania. Dziwicie mu się?



Też nie podoba mi się kontraktowanie Sappa, też nie padam na kolana przed Silvą, też śmieszy mnie walka Saidova z Aschu... jak mu tam było i nie zachwyca mnie wprowadzanie dywizji kobiet przed wprowadzeniem kategorii 66kg mężczyzn, ale... Co poradzę. To ich biznes. Ich spojrzenie na to co robią i ich wizja. Jak nie interesują mnie walki kobiet, to przełączę na inny kanał. Jak nie będę mógł ścierpieć Sappa, to walnę jedno piwo więcej przed jego walką z Pudzianem.



Popatrzmy na to co mamy: niesamowitego Mameda w walce wieczoru, Materlę z rywalem na poziomie nie niższym niż poprzedni przeciwnicy, Borysa z Naruszczką i zawsze starającego się - pomimo braków w technice - Pudzianowskiego. I dlatego czekam na ksw 19. Przestańmy wreszcie narzekać i zacznijmy się cieszyć mma, bo fajnie, że w kraju - w którym liga piłkarska jest słabsza niż choćby liga białoruska - mamy tak świetne federacje tworzące naprawdę dobry show i dając nam porcję ciekawych walk.



@down: nie, chodziło mi o Zikicia, bo tak się przyzwycziłem, ze Antek zawsze z nim walczy, że pisząc ten tekst ubzdurało mi się, że James znów jest na karcie. Dzięki za uwagę :) Poprawiłem
 
1. Przemku polecam Ci ostatni wywiad z Cholewą, chyba oczywiste, że musi zrobić taki frakfight, aby zainteresować kowalskich a nie tylko Nas ?



2.Ktoś wytknie KSW żałosne zestawienia zawodników= hejter. Sory wg mnie KSW jest już na tyle wypromowane, że nie trzeba Pudzilli stawiać naprzeciw Sappa. Można dać ogarniętego zawodnika dzięki czemu kumaci będą zadowoleni, a kawulski i tak odpowiednio go przedstawi go społeczeństwu tak, żeby się zainteresowało.



3. Napisze to po raz nie wiadomo, który jak jaśnie wielmożny milord kawulski może nazywać swoją organizację najlepszą w Europie i lepszą od Bellatora skoro: nie ma 3x5, pas= gówno i walki o nie dostają debiutanci, non stop walczą Materla,Chalidow,Chmielewski itd.



4. kawulski jest zwykłym buffonem co pokazuje w każdym wywiadzie swoim stylem wypowiedzi i wywyższaniem się ponad wszelkie organizacje, wisienką na torcie jest konwersacja z Maliniakiem, która jest poniżej krytyki. Idąc tokiem myślenia tego pana można dojść do wniosku, że KSW powinni oglądać tylko ludzie, którzy coś w życiu osiągnęli znaczącego......



Dobranoc.
 
Pewien mąż stanu powiedział kiedyś "nie ważne jest jak mężczyzna zaczyna, ważne jak kończy"







Miller mężem stanu? serio def? :)
 
bartek sięgnij do słownika po definicję "męża stanu" i nie zadawaj głupich pytań.

W czym - z punktu widzenia marketingowego - jesteśmy lepsi? W niczym.


massimo, w tym że nasze zainteresowanie produktem jest stałe i nie minie za tydzień czy dwa.
 
jeżeli twierdzisz, że spelniał warunki tej definicji, to nie mamy o czym rozmawiać...zreszta, to nie miejsce na to
 
Od początku wiedziałem że to nie jest dobry pomysł z Sappem.



Ale cóż ruszała machina promocyjna więc trudno:)
 
duzo ryzykuja. bo jak Sapp bedzie udawal tak nieudolnie jak w ostatnich walkach, KSW bedzie mialo przerabane. pisalem juz, ze najpier obetna KSW na otwartym w galach nie z Pudzianem, a pozniej obetna i te z Pudzianem na otwartym, bo zle go prowadza. zrobili z niego posmiewisko. pozniej wroca na Polsat Sport. wieksze areny juz odpadaja. powinni zrobic 19 na mniejszej, takiej 6-7000.



co do prognoz MMA Attack, tak jak pisalem kolejna gala porazka. jesli szef tej organizacji mysli racjonalnie i liczy sie z kasa, po tej imrezie zamyka interes.
 
@ Pervert



Ale "naszym" stałym zainteresowaniem nie zapełnisz nawet 5 tys. hali Takich jak "my" jest w tym kraju garstka. Innymi słowy, "naszym" zainteresowaniem utrzymasz budkę z hot-dogami, a nie organizację - przyznajmy to szczerze - na europejskim poziomie.
 
Walka Sapp - Pudzian ma być na przetarcie i odbudowanie rekordu. Kowalski musi uwierzyć, że Pudzian po USA jest znów dobry. Jeśli to ta strategia + na KSW 20 walka Pudzilli z kimś lepszym sportowo to się zgodzę. Mariusz to nie jest gość, który MMA ćwiczył od małego i jego się prowadzi ewidentnie po boksersku (przykład walki z Butterbeanem). Może Sapp się sam skończy jakąś kontuzją i będzie ktoś inny :-)



@Bubi kontrakty z wymienionymi przez ciebie ludzikami trzeba wypełnić



Wiadomo, że my znający się troszkę na MMA chcielibyśmi 13 walk (undercard + maincard), ale skoro się nie da to co poradzić. MMA Attack też wszystkich walk nie puści w TV, bo młodych Hanysów nie zobaczymy przecież..



Co do promocji = bez freaków nie będzie MMA jeszcze przez 4-5 lat w Polsce. Wybijcie sobie z głowy! Czekam na Krzysia Oliwę ;)
 
@Pervert Cholewa chce galę poza Polską zrobić, czemu by wtedy nie spróbować ;) Patrząc na wywiad z MMATv.pl to kto kontrowersyjny może jeszcze być? Ibisz? Świerczewski? Popek?
 
a ja sie ciesze ze jest czarny sapp, bo mam najtansze bilety z chujowym widokiem i przynajmniej bede wiedzial ktory to pudzian (czerwona kulka). EOT
 
Proszę o zbanowanie użytkownika kokos80, chociażby za notoryczne obrażanie zawodników.
 
To nie oznacza że nie zasługuje swoim zachowaniem na koleją banicję.
 
Wątpie aby te artykuły wiele zmieniły w kwestii traktowania Sappa jak wielkiego zawodnika MMA przez Kowalskich.
 
W czym - z punktu widzenia marketingowego - jesteśmy lepsi? W niczym.


massimo, w tym że nasze zainteresowanie produktem jest stałe i nie minie za tydzień czy dwa.


Zachowanie malinovskiego, który obraził się na ksw i nie obejrzał 18-tki pokazuje, że nie masz racji. Narzekanie na największą polską federację na tym forum zaczyna przybierać obsesyjną formę. Niedługo za każde "nieodpowiednie" zestawienie fani zaczną banować ksw.



KSW wcale nie potrzebuje ludzi, którzy interesują się mma, a takich którzy interesują się KSW, a po KSW 12 taką jest zdecydowana większość ich widzów. Oni nie będą narzekać na nieodpowiedni dobór rywali, tak długo jak na eventach pojawiać się będą gwiazdy które utkwiły im w pamięci
 
Back
Top