Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
No to możecie sobie teraz klub założyć. ::snoopd::Mam nawet dla was nazwę - Klub Ludzi Piszących Z Kont Zmarłych Osób I Uważających To Za Normalne. :awesome:

KLPZKZOIUTZN :antonio:

Nie musisz dziękować, tylko zróbcie mnie skarbnikiem :redford:
A to nie wiedziałem, że prawdziwy Ozdobka pisał pod tym kontem :wow:
 
I w tym momencie prosilibyśmy bardzo serdecznie o powstanie, bo chcemy uczcić pamięć Mateusza Murańskiego
Zrzut ekranu (13).png
 
Instagram musi kręcić się dalej - to są ludzie, którzy by gówno zjedli za 50zł.
Czyli górale . Niech ich xuj strzeli i owce powymierajooo
Kiedyś dawno temu zamówiłem rosół ma krupowkach w Zakopanem ..,był cienki jak dupa węża
Jskies oczka po powierzchni pływały
I kiedy zaczął stygnąć to na wargach miałem zaschnięty masmix zamiast prawdziwego tłuszczu
 
Murańskiego teraz w piekle cweli Moks tak jak jego cwelili w pierdlu. W nieciekawej sytuacji jest Mefedroneusz.
Ciekawe czy stary murarz i jakaś girla młodego beda czesać hajs na pamiątkach po mlodym murarzu jak dzieci i żona elvisa robią ciagle na nim .. Elvis … sorry murarz młody wiecznie żywy
 
Możesz zapytać na instagramie Mateusza, narzeczona może odpisze?
Nie było bo Mati siedzi w jaskini z 2pakiem i nagrywają 38 album z okazji powrotu, jako że 2pac w tej jaskini nic nie robi tylko siedzi i nagrywa to musiał zawołać Mateusza z Polski żeby dał mu nowy bodziec do tworzenia, współpraca podobno przebiega tak sprawnie że Panowie zaczeli się poważnie zastanawiać czy nie odpuścić i całkowicie nie olać tematu powrotu.
 
I w tym momencie prosilibyśmy bardzo serdecznie o powstanie, bo chcemy uczcić pamięć Mateusza Murańskiego
View attachment 57748

Mańka sportowo szkoda, bo gościu to była bestia która potrafiła robić 5-6 walk rocznie. Drugiego takiego zapaleńca długo nie będzie. Naprawdę pech że z całej kadry FM trafiło na niego.

Jeden z nielicznych który byłby w moim świecie FMa z całej polskiej kadry, bo 99 procent ludzi bym zwolnił.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top