Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Macie rację. Cała ta tragedia przez typów którzy swoimi wpisami wywierają presję na zawodników. Mamy tu jednego takiego, który dodatkowo jara się bezdomnymi

Widzę to tak Mefedroneusz przeczytał post @ziomeq i @ZELAZNAREKA, że jest takim kozakiem, że by Usmana pokonał.

Przeczytał to i pomyślał, ze nigdy nie będzie tak dobry jak Usman i postanowił się zabić bo miał słabą psychę i został ofiarą hejtu i wielkich oczekiwań jak piszą media.
 
Obecnie jedna z głośniejszych spraw w USA. 14 latka z tego nagrania popełni samobójstwo bo video stanie się viralem na tik toku jak ją biją.

Powiedz stop Hejtowi


 
Obecnie jedna z głośniejszych spraw w USA. 14 latka z tego nagrania popełni samobójstwo bo video stanie się viralem na tik toku jak ją biją.

Powiedz stop Hejtowi



Przecież to ty jesteś głównym promotorem i populizatorem zachowania takiego jak gnębienie innych osób. Śledzę cie od dawna.
Mówi ci coś słowo KON-SEK-WEN-CJE?
 
Przecież to ty jesteś głównym promotorem i populizatorem zachowania takiego jak gnębienie innych osób. Śledzę cie od dawna.
Mówi ci coś słowo KON-SEK-WEN-CJE?


To słabo śledzisz coś tą moją biografie.
W FM nigdy, ale to nigdy nie wzywałem do gnębienia ludzi. Wy chyba za bardzo nie kumacie, że gdy pisałem że chce dymy na konfach to chodziło mi tylko i wyłącznie o potyczkę slowną.

Skoro żyłeś w błędzie to teraz masz ładną odpowiedź.

Bijatyki na konfach nie są mi potrzebne bo i tak mają swoje starcia w klatce.

Teraz kończę z newsami o FM. Zaczynam walkę z hejtem wśród ludzi.


Game Over. Koniec hejtu. To moja nowa akcja społeczna.
 
To słabo śledzisz coś tą moją biografie.
W FM nigdy, ale to nigdy nie wzywałem do gnębienia ludzi. Wy chyba za bardzo nie kumacie, że gdy pisałem że chce dymy na konfach to chodziło mi tylko i wyłącznie o potyczkę slowną.

Skoro żyłeś w błędzie to teraz masz ładną odpowiedź.

Bijatyki na konfach nie są mi potrzebne bo i tak mają swoje starcia w klatce.

Teraz kończę z newsami o FM. Zaczynam walkę z hejtem wśród ludzi.


Game Over. Koniec hejtu. To moja nowa akcja społeczna.
Wiem, że teraz się potrzebujesz wybielić. Większość użytkowników zna cie ze wspierania znęcania się nad słabszymi, wspierania wykorzystywania bezdomnych i szerzenia patologii. Ja postaram się żeby każdy kto zajrzy do tego tematu zdawał sobie sprawę jacy ludzie stoją za walkami frików i zwiększając presję na dymy doprowadzają pośrednio do śmierci ludzi.
 
Wiem, że teraz się potrzebujesz wybielić. Większość użytkowników zna cie ze wspierania znęcania się nad słabszymi, wspierania wykorzystywania bezdomnych i szerzenia patologii. Ja postaram się żeby każdy kto zajrzy do tego tematu zdawał sobie sprawę jacy ludzie stoją za walkami frików i zwiększając presję na dymy doprowadzają pośrednio do śmierci ludzi.
Ocb z tym żelaznym co odjebał
 
Ocb z tym żelaznym co odjebał
Był tu na forum temat (był bo jak ostatnio zaczęliśmy o nim przypominać adminom, że naruszał regulamin to magicznie zniknął) w którym ten typ się jarał kanałem ukazującym bezdomnych i niemal z chujem w łapie cieszył się gdy na lajwie jakiegoś patusa jeden z nich umierał.
 
Czyli co? Ten od bezdomnych, @ZELAZNAREKA dalej jest na forum? Dalej promuje znęcanie się nad słabszymi i to całe zło, które promował do teraz?

Ilu jeszcze bezdomnych i narkomanów musi umrzeć żeby świat wreszcie przejrzał na oczy i raz na zawsze potępił takie patologiczne zachowania w internecie i sianie hejtu na ludzi w kryzysie bezdomności i nie tylko!?

Ilu kurwaa!!??

1676499437062.png
 
Wiem, że teraz się potrzebujesz wybielić. Większość użytkowników zna cie ze wspierania znęcania się nad słabszymi, wspierania wykorzystywania bezdomnych i szerzenia patologii.

To chyba mnie w ogóle nie znają w takim razie. Jakie szerzenie patologi jak ja głównie dawałem newsy na temat Freak MMA.
Ja nawet nie przeklinam w moich postach.

Jeśli newsy o FM to patologia to właśnie gościu uświadamiam Cię że dziś Freak MMA to jest najpopularniejsza rozrywka Polaków do której nic nie ma startu.


A temat Ełku uważam za zamknięty na zawsze i nie zamierzam ciągle pisac jaka jest prawda. Fakt było kilka kontrowersyjnych shotów, ale 98 procent tego watku to były zwykle odcinki, wywiady i problem ludzi BN. Gdzie sobie z ludźmi normalnie gadaliśmy o bohaterach odcinków, których dziś pewnie jest nawet z 20 osób.
 
Last edited:
To chyba mnie w ogóle nie znają w takim razie. Jakie szerzenie patologi jak ja głównie dawałem newsy na temat Freak MMA.
Ja nawet nie przeklinam w moich postach.

Jeśli newsy o FM to patologia to właśnie gościu uświadamiam Cię że dziś Freak MMA to jest najpopularniejsza rozrywka Polaków do której nic nie ma startu.


A temat Ełku uważam za zamknięty na zawsze i nie zamierzam ciągle pisac jaka jest prawda. Fakt było kilka kontrowersyjnych shotów, ale 98 procent tego watku to były zwykle odcinki, wywiady i problem ludzi BN. Gdzie sobie z ludźmi normalnie gadaliśmy o bohaterach odcinków, których dziś pewnie jest nawet z 20 osób.
Szerzyłeś patologię wspierając na forum takie osoby jak:
Szeliga- poniżanie i pobicia słabszych,
Załęcki- kryminalista, pobicia, zastraszania
Laluna- poniżanie, oszukiwanie
To są twoi idole, których promowałeś na tym UWAGA sportowym forum.
Przez takich jak ty, patologia rośnie w siłę.
Większość ludzi ogląda to dla zabawy, lub z ciekawości. Tacy jak ty czerpią przyjemność jak widzą poniżanie i wyzywanie. Karma wróci.
 
Szerzyłeś patologię wspierając na forum takie osoby jak:
Szeliga- poniżanie i pobicia słabszych,
Załęcki- kryminalista, pobicia, zastraszania
Laluna- poniżanie, oszukiwanie
To są twoi idole, których promowałeś na tym UWAGA sportowym forum.
Przez takich jak ty, patologia rośnie w siłę.
Większość ludzi ogląda to dla zabawy, lub z ciekawości. Tacy jak ty czerpią przyjemność jak widzą poniżanie i wyzywanie. Karma wróci.


Tak promowałem Lalune czy Szeligę w dziale....Freak MMA. Przepraszam za to.

Mam nadzieję że ktoś tu przeprosi że promowal Cristiano Ronaldo w dziale piłka nożna.

Ty chyba musisz być troll kontem.

Na sportowym forum? Chłopie Freak MMA jest najwyżej umieszczonym działem po Mmarocks.

A ludzie tu piszą magisterki o galach FMa.
 
Last edited:
Tak promowałem Lalune czy Szeligę w dziale....Freak MMA. Przepraszam za to.

Mam nadzieję że ktoś tu przeprosi że promowal Cristiano Ronaldo w dziale piłka nożna.
Cieszę się, że przyznajesz się do swojego zgniłego charakteru. Utożsamiasz freak mma z najgorszymi możliwymi zachowaniami człowieka. Imponuje ci poniżanie, szkalowanie i wyzywanie. Chcesz dymów i dymy dostałeś. Ludzie nie wytrzymują presji i giną. Przyczyniasz się do tego ty i tobie podobne pasożyty głodni patologii w internecie.
 
Cieszę się, że przyznajesz się do swojego zgniłego charakteru.

No jeśli newsy o Lalce czy Szelidze są czymś takim to okej. Do niczego się nie przyznałem.

Już nie bądź takim zakonnikiem bo dymne konfy to rzecz stara jak świat, a najlepsi w te klocki zostają multimilionerami, więc nie płacz mi tak z łaski swojej o Szeligę czy Lalune.

Chcesz to sobie żyj Mortalciem czy innym Mandziem.

Takich jak ja są miliony. Chore liczby FM to pokazują.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top