Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Prawda jest taka, że Murany, Załęccy, jacyś kryminaliści czy nawet startujący do wszystkich Bagieta to przejaw toksyczności i fabryki napędzania negatywnych emocji w których wielu z nas się zapędziło za daleko.


Oni atakują siebie. To fanbase Yt rozlał to na internety, wiec z tą toksyną zadymiarzy to bym stopowal.
 
Warto przypomnieć, że ZELAZNAPAŁA(tak drodzy państwo ten od jarania się wykorzystywaniem bezdomnych)obiecywał kilkukrotnie usunięcie konta. Ten żałosny człowieczek najpierw oczekuje dymów, a potem jak człowiek mający problem z narkotykami od 2017 roku umiera po przedawkowaniu próbuje na jego śmierci budować swoją antyreklamę w stosunku do tak zwanych żelków. Hiena cmentarna wykorzystuje śmierć człowieka do głoszenia swoich kompletnie idiotycznych wymysłów. Jedna z najgorszych kreatur jakie pojawiły się na tym forum jak nie najgorsza moim drodzy państwo.
 
Chłopie weź proszki. Właśnie m.in dlatego dziś odchodzę ostatecznie z FMa a mój powrót będzie datowany dopiero po gali HL 6, trzeba odpocząć od tej toksycznej atmosfery właśnie przez takich czubków.


Tak my fani dymu chcieliśmy dymów ALE między przeciwnikami a nie ludźmi z tłumów siedzących na konfach. To jest bardzo znacząca różnica paziu.

Nie masz pewnie zbyt dużego IQ by to pojąć.

I nic nie buduje tylko taka jest prawda. Nawet Gwódź powiedział że największy hejt na galach FMa idzie od youtuberków.


W krainie zadymiarzy Denis,Laluna czy Murańscy byliby traktowani przez nas jak królowie, więc co ty człowieku gadasz że to nasza wina.


Biegnij do swojego Czara,Pasuta czy innego Gimpera. I udawaj że prawda jest inna.
 
Last edited:
Chłopie weź proszki. Właśnie m.in dlatego dziś odchodzę ostatecznie z FMa a mój powrót będzie datowany dopiero po gali HL 6, trzeba odpocząć od tej toksycznej atmosfery właśnie przez takich czubków.


Tak my fani dymu chcieliśmy dymów ALE między przeciwnikami a nie ludźmi z tłumów siedzących na konfach. To jest bardzo znacząca różnica paziu.

Nie masz pewnie zbyt dużego IQ by to pojąć.

I nic nie buduje tylko taka jest prawda. Nawet Gwódź powiedział że największy hejt na galach FMa idzie od youtuberków.


W krainie zadymiarzy Denis,Laluna czy Murańscy byliby traktowani przez nas jak królowie, więc co ty człowieku gadasz że to nasza wina.


Biegnij do swojego Czara,Pasuta czy innego Gimpera. I udawaj że prawda jest inna.
Ale ty masz najebane w tym pustym łbie.
 
Dlatego żałuję nawet że FM zjadł zasięgowo wszystko co popadnie na jego drodze.

Kiedyś to było hobby zapaleńców. Teraz zrobiła się z tego moda na całą Polskę i przykleiło się mase postaci co nie kumają tego biznesu kompletnie jak ty gościu.

Stare kameralne FM z dala od toksyny, magisterek miliona krypto.

Szkoda że to już nie wróci.

A Gromdy,Feny po 2 posty. Czekają na Wasze wpisy, ale to nikogo nie obchodzi niestety... Tylko żeście się jak muchy zleciały do FMa wielka elitko wartości prawdziwego SW. Hahaha.
 
Last edited:
Dlatego żałuję nawet że FM zjadł zasięgowo wszystko co popadnie na jego drodze.

Kiedyś to było hobby zapaleńców. Teraz zrobiła się z tego moda na całą Polskę i przykleiło się mase postaci co nie kumają tego biznesu kompletnie jak ty gościu.

Stare kameralne FM z dala od toksyny, magisterek miliona krypto.

Szkoda że to już nie wróci.

A Gromdy,Feny po 2 posty. Czekają na Wasze wpisy, ale to nikogo nie obchodzi niestety... Tylko żeście się jak muchy zleciały do FMa wielka elitko wartości prawdziwego SW. Hahaha.
umysłowo-chory-mężczyzna-jest-ubranym-kaftan-bezpieczeństwa-96418654.jpg
 
Oni są za głupi żeby zrozumieć, że dorośli ludzie mają te sztuczne dymy i głupie konfy w dupie.

Oni to oglądają, jarają się tą patologią i potem płaczą ,że to żelki i hejt.
:beczka:
UWAGA UWAGA UWAGA

Wyjaśniam raz na zawsze temat ŻELKÓW!!!
Koniec spekulacji. Teraz już wszystkie kropki zostały połączone.


Te żelki to wcale nie takie "miętkie" chłopaczki jak żelaznarenta tutaj sugerowała.

cytuję z artykułu


Produkowali żelkowe misie w centrum miasta. Gang został rozbity​


Choć żelki z definicji przeznaczone są raczej dla dzieci, te zdecydowanie nie powinny trafić w ręce najmłodszych. Słodycze potrafią sprawić wiele radości, ale gangowi, produkującemu żelki z THC, chodziło chyba o inny wymiar ''szczęścia''...

Na pierwszy rzut oka są to prostu zwykłe żelki — małe, kolorowe, niepozorne misie, uwielbiane przez dzieci i dorosłych.
Ale ten, kto się do nich zbliży, prawdopodobnie zorientuje się, że coś jest nie tak, ponieważ żelki nie mają charakterystycznego zapachu, który kojarzy nam się z tymi łakociami.


Link:

 
Chłopie weź proszki. Właśnie m.in dlatego dziś odchodzę ostatecznie z FMa a mój powrót będzie datowany dopiero po gali HL 6, trzeba odpocząć od tej toksycznej atmosfery właśnie przez takich czubków.


Tak my fani dymu chcieliśmy dymów ALE między przeciwnikami a nie ludźmi z tłumów siedzących na konfach. To jest bardzo znacząca różnica paziu.

Nie masz pewnie zbyt dużego IQ by to pojąć.

I nic nie buduje tylko taka jest prawda. Nawet Gwódź powiedział że największy hejt na galach FMa idzie od youtuberków.


W krainie zadymiarzy Denis,Laluna czy Murańscy byliby traktowani przez nas jak królowie, więc co ty człowieku gadasz że to nasza wina.


Biegnij do swojego Czara,Pasuta czy innego Gimpera. I udawaj że prawda jest inna.
Pażdzierzu, podobno jestem w ignorach u ciebie :
a napisałeś że mnie banujesz: https://cohones.mmarocks.pl/threads/high-league.55329/post-2946230 - spójrz na datę żelku-cukierku
a ja że jesteś moim paziem: https://cohones.mmarocks.pl/threads/high-league.55329/post-2946298 - spójrz na datę żelku-cukierku do kwadratu

jak ogłosiłem się nowym władcą frików. Nie chciałeś dymów, podkuliłeś ogon i uciekłeś. Zdegradowałem ciebie ze stanowiska pazia do paździerza.
To nasze forum i to my tu rządzimy, nie ty. ty od bezdomnych, już Młodego Murana wykończyłeś i być może Dawida Ozdobę i Rafała Moksa. Kto jest następny na twoim celowniku?
Teraz jak wyśmialiśmy twój z dupy wymyślony skrót, w końcu zacząłeś pisać FM a nie jakiś FMa.
zasługujesz tylko na jeden komentarz:
https://cohones.mmarocks.pl/threads/high-league.55329/post-2947589
 
ŻELAZNAPAŁA jak zwykle robi fikołki logiczne i jeszcze śmie komuś zarzucać niskie IQ. No tak podniecanie się takimi odpadami społecznymi jak Laluny, Załęckie i inni to naprawdę oznaka wysokiej inteligencji. Obrażanie innych ludzi od żelków bo nie robią skrajnej patoli oraz wyszydzanie Wardęgi, Jaroniewskiej czy Gimpera bo przyczynili się do usunięcia patologicznej idiotki(Jaroniewska to tylko jej wpierdol spuściła)to z pewnością zachowanie człowieka z wielką klasą. Taka kreatura jak ty nie ma prawa nikogo umoralniać, a wykorzystywanie śmierci było nie było młodego człowieka do twoich popierdolonych poglądów to najwyższy poziom skurwienia.
 
Dobra koniec tego bełkotu mam nadzieje, ze zaczniemy jakas merytoryczna dyskusje. To tragiczne wydarzenie jest niejako jednoznacznie ocenione jako spowodowane przez hejt.
Ale czy aby tak jest? Czy to hejt był główną przyczyna? Mysle to pytanie pozostanie bez jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno ta sytuacja pokazuje, ze wszystko ma swoją cenę Muranscy ostro weszli do Fame ale cena jaka za to zaplacilil jest ogromna. Zycie plynie dalej chwili po oficjlanej informacji byly jakies tam wypowiedz TAnculi, Szeligi i innych ale juz pare godzin pozniej wrocilo wszystko do normy karawana jedzie dalej. Czy to wydarzenie wplynie jakos na scene freakowa? Szczerze w to wątpię,
 
Dobra koniec tego bełkotu mam nadzieje, ze zaczniemy jakas merytoryczna dyskusje. To tragiczne wydarzenie jest niejako jednoznacznie ocenione jako spowodowane przez hejt.
Ale czy aby tak jest? Czy to hejt był główną przyczyna? Mysle to pytanie pozostanie bez jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno ta sytuacja pokazuje, ze wszystko ma swoją cenę Muranscy ostro weszli do Fame ale cena jaka za to zaplacilil jest ogromna. Zycie plynie dalej chwili po oficjlanej informacji byly jakies tam wypowiedz TAnculi, Szeligi i innych ale juz pare godzin pozniej wrocilo wszystko do normy karawana jedzie dalej. Czy to wydarzenie wplynie jakos na scene freakowa? Szczerze w to wątpię,
Najważniejsze pytanie - co o tym wszystkim myśli Akop?
 
Dobra koniec tego bełkotu mam nadzieje, ze zaczniemy jakas merytoryczna dyskusje. To tragiczne wydarzenie jest niejako jednoznacznie ocenione jako spowodowane przez hejt.
Ale czy aby tak jest? Czy to hejt był główną przyczyna? Mysle to pytanie pozostanie bez jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno ta sytuacja pokazuje, ze wszystko ma swoją cenę Muranscy ostro weszli do Fame ale cena jaka za to zaplacilil jest ogromna. Zycie plynie dalej chwili po oficjlanej informacji byly jakies tam wypowiedz TAnculi, Szeligi i innych ale juz pare godzin pozniej wrocilo wszystko do normy karawana jedzie dalej. Czy to wydarzenie wplynie jakos na scene freakowa? Szczerze w to wątpię,
Ludzie byli by zbyt rozczarowani, gdyby to tylko uzależnienie było przyczyną jego śmierci. Dlatego wolą poszukać winnych zaistniałej sytuacji, pobawić się trochę w rycerzy moralności i psychologów. Dzięki temu wpadną im like i podpromują sobie socjale. Największy hejt Murański miał z 2 lata temu, kiedy zaczynał przygodę z FAME i jakoś czuł się w tym jak ryba w wodzie i robił walkę za walką. Zdecydowanie bardziej obrywało się jego ojcu w ostatnim czasie.
 
No myślę, że w tej sytuacji ktoś w końcu będzie miał mocniejszy parter od Akopa.

Dobra wystarczy już, idę z tego tematu na zawsze :beczka:
Dawaj Respekt podymimy trochę. Już żelazny dzban jest odsunięty od tych tematów. Teraz my tu rządzimy i rozruszamy nieco sztywny ten dział.
Ja bym zobaczył tego gościa od Morskich Opowieści https://youtube.com/@MorskieOpowiesci123

Widać że w młodości to był niezły zadymiarz. Tańculę by ubił jak kotleta.

Kogo Ty byś zobaczył? W grę wchodzi jeszcze ten z Histori Realnej. Trenował Maj Maj, teraz siłę robi. Mógłby Szeligę wyjaśnić, na konfie nikt by mu nie podskoczył poza Najmanem
 
Zamknijcie już ten temat bo oczy bolą. Niech se chłopina spoczywa w pokoju.
Jestem za. Żal człowieka, serio. my się tu frikiem bawimy i memem. Jak czynnie tworzysz chlew i szit to nie dziw się ze ludzie będą zaglądać skąd śmierdzi
Kluczowe będzie co zrobi stary murarz.
Jak pójdzie na wojnę to temat ma szanse na 2000 komentow
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top