Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Kryptofan Famemma. Najlepszy przykład dziennikarz Marcin Dobski. Was są miliony.
Czyli jak ktos jest przeciw i sie o tym wypowie to jest kryptofanem? Czy wedlug Twojego myslenia jestes fanem czy kryptofanem nazizmu np?

Wedlug Twojej logiki tak, masz jakas wiedze o tym, jakakolwiek a to juz wedlug Ciebie oznacza zainteresowanie to juz mozna Cie podciagnac pod kryptofana, nie dobrze nie dobrze...
 
Bo jesteś multi @ZELAZNAREKA
Czyli też jesteś tym od bezdomnych. Sam się przyznał(eś).
Nie masz więc prawa pisać o naszym Uniwersum. Wracaj(cie) do swojego Elbląga i wielkiej piłki.
Sajonara :kis:
Nie jestem multikontem żadnego z nich i w Elblągu to ja nigdy w życiu nie byłem
 
Nie chce mi się dalej pisać. Znasz prawdę tam głęboko w sercu o co biega i kto ma rację.

Nie bez powodu zbudowałem sobie tak mocarną pozycję na Cohones.
Kulisz ogon i wycofujesz sie z nalezytym mi szacunkiem, dobrze.

Daruje Ci zycie, pojdziesz w jasyr i bedziesz przykladem dla innych by nie popelnili Twojego bledu.


Przybylem, zobaczylem, zwyciężyłem
 
Kulisz ogon i wycofujesz sie z nalezytym mi szacunkiem, dobrze.

Daruje Ci zycie, pojdziesz w jasyr i bedziesz przykladem dla innych by nie popelnili Twojego bledu.


Przybylem, zobaczylem, zwyciężyłem


Nigdy nie kuliłem. Dlatego zostałem legendą. Mimo ogromnego hejtu jako pierwszy oficjalny coming outowiec że kocham Freak MMA.

Masę ludzi się odwróciło ale my i @Dawid _Ozdoba-Legenda
zbudowaliśmy ten dział dla przyszłych pokoleń nie patrząc na konsekwencje.
 
Nigdy nie kuliłem. Dlatego zostałem legendą. Mimo ogromnego hejtu jako pierwszy oficjalny coming outowiec że kocham Freak MMA.

Masę ludzi się odwróciło ale my i @Dawid _Ozdoba-Legenda
zbudowaliśmy ten dział dla przyszłych pokoleń nie patrząc na konsekwencje.
@Dzihados zlituj się, poczytaj wypowiedzi tej "legendy" i domyśl w końcu czemu 95% forum go tu nie chce
 
Wchodzę po 2 godzinach i :antonio:


apes-together-strong-0p1sf.gif


Będę kochał to forum nawet jak mnie @Dzihados zbanuje za jechanie po @ZELAZNAREKA , tym od bezdomnych :gabi_much_love:
 
Nie.W dziale HL ładnie wszystko opisałem kto się do tego przyczynił.
Właśnie że TAK
Nie można być anty gdy śledzi się tą rzecz 24 h na dobę.
Właśnie że NIE
Nie jestem multikontem żadnego z nich i w Elblągu to ja nigdy w życiu nie byłem
Właśnie że TAK
Nigdy nie kuliłem.
Właśnie że NIE
Dlatego zostałem legendą.
Właśnie że NIE
Mimo ogromnego hejtu jako pierwszy oficjalny coming outowiec że kocham Freak MMA.
Właśnie że NIE
zbudowaliśmy ten dział dla przyszłych pokoleń nie patrząc na konsekwencje.
Właśnie że NIE
 
Mocna pozycja jest taka, że wpisami w necie może wykończyć 29 letniego chłopaka, prawdziwego fajtera.
Tak naprawdę to zwykła szczujnia jest.
Co to za fajter co peka przed internertowa peezda? Bez urazy Mr iron hand hehehe
Fajter trenuje i się bije za dudki a nie czyta gowniane wpisy
 
Fajter nie walczy o kopiejki tylko walczy o szacunek, a wiadomo ze najwiekszy szacunek jest za DYMY! Tyle ze jak tacy jak @ZELAZNAREKA wymagaja za duzo dymow to niektorzy nie wytrzymuja psychicznie i ida w narkotyki.
O co walczy? O pakunek ? Bułki z serem, napoj i bilet powrotny ?
A to ci co dostarczają rozrywki gawiedzi i są w teorii Darwina na samym dole..
cóż świata nie zbawisz. Jedni wiedza ze widelec jest do jedzenia inni prubujom se pogrzebac w oku.
Może się wówczas czacha zaDYMIc
 
Nigdy nie kuliłem. Dlatego zostałem legendą. Mimo ogromnego hejtu jako pierwszy oficjalny coming outowiec że kocham Freak MMA.

Masę ludzi się odwróciło ale my i @Dawid _Ozdoba-Legenda
zbudowaliśmy ten dział dla przyszłych pokoleń nie patrząc na konsekwencje.
Gdzie mogę dać za was na msze. Poświęcę te 200 stówki. Niech ksiądz odprawi i se zamówi „rentboy-a” z dworca. Centralnego
 
W jaki sposób Wuwunio wykorzystał Bonusa? Może ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć?
 
W jaki sposób Wuwunio wykorzystał Bonusa? Może ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć?
WuWunio długo dawał bardzo dużo atencji tym wszystkim wykolejeńcom w stylu Bonusa, Tigera, Sowy itp., sam kiedyś śmiał się, że zarabia na nich gruby hajs, a "traci niewiele". Tworzył wokół nich wrażenie jakby byli wielkimi gwiazdami, przez co sprawił, że dwóm z nich Tigerowi i Bonusowi serio się tak zaczęło wydawać. A gdy owi wykolejeńcy przestali się sprzedawać to Wuwunio ich wyrzucił na śmietnik i zajął innymi rzeczami.
 
Co to za fajter co peka przed internertowa peezda? Bez urazy Mr iron hand hehehe
Fajter trenuje i się bije za dudki a nie czyta gowniane wpisy

To nie takie proste. Tym bardziej że Murańscy mieli dużo fizycznego hejtu na konfach.

Ja już swoje napisałem ,że oglądanie FMa nie jest dla wszystkich, bo ludzie za bardzo wczuwają się w te konfy jakby to były ich rodziny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top