Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
No jeśli newsy o Lalce czy Szelidze są czymś takim to okej. Do niczego się nie przyznałem.

Już nie bądź takim zakonnikiem bo dymne konfy to rzecz stara jak świat, a najlepsi w te klocki zostają multimilionerami, więc nie płacz mi tak z łaski swojej o Szeligę czy Lalune.

Chcesz to sobie żyj Mortalciem czy innym Mandziem.

Takich jak ja są miliony. Chore liczby FM to pokazują.
To to za żelkowe wysrywy? Wracaj do swojej norki oglądać bezdomnych
 
No jeśli newsy o Lalce czy Szelidze są czymś takim to okej. Do niczego się nie przyznałem.

Już nie bądź takim zakonnikiem bo dymne konfy to rzecz stara jak świat, a najlepsi w te klocki zostają multimilionerami, więc nie płacz mi tak z łaski swojej o Szeligę czy Lalune.

Chcesz to sobie żyj Mortalciem czy innym Mandziem.

Takich jak ja są miliony. Chore liczby FM to pokazują.
Kolejny raz pokazujesz jak wypaczone masz spojrzenie na świat. Usprawiedliwiasz poniżanie, znęcanie się nad słabszymi i patologiczne zachowanie tym, że można zarobić dużo pieniędzy. Brawo.
Na szczęście taka patologia jak ty jest w mniejszości. Oczywiście że świat freak mma zaburzył w pewnym sensie ideały w młodzieży, stawiając dymy i pieniądze nad normalne zachowanie. Nie wmówisz mi jednak, że większość ludzi promuję tak jak ty patologie, wykorzystywanie ludzi słabszych, bezbronnych, z problemami psychicznymi, oraz bullying.
 
A co jeśli żelazny(ten od bezdomnych) to dzieciak? Oglądał te patostrimingi tak jak każde pokolenie próbuje alkoholu i papierosów jak ma te 13 lat? Potem to bronił tak jak każdy racjonalizuje swoje błędy. Będzie starszy to zrozumie że to było niedojrzałe i po prostu głupie. Jeśli tak jest to prosze o zakończenie hejtu na niego. Już widzę że zrozumiał trochę że robienie głupich rzeczy może być bardzo szkodliwe nawet jak na pierwszy rzut oka tak nie wygląda.
 
A co jeśli żelazny(ten od bezdomnych) to dzieciak? Oglądał te patostrimingi tak jak każde pokolenie próbuje alkoholu i papierosów jak ma te 13 lat? Potem to bronił tak jak każdy racjonalizuje swoje błędy. Będzie starszy to zrozumie że to było niedojrzałe i po prostu głupie. Jeśli tak jest to prosze o zakończenie hejtu na niego. Już widzę że zrozumiał trochę że robienie głupich rzeczy może być bardzo szkodliwe nawet jak na pierwszy rzut oka tak nie wygląda.
Niestety, ale patrząc po tym, że latały tu jego posty z innych forum to nie jest dzieciak tylko zjeb
 
1677080836234.png
 
I to jest właśnie to, Muran pomagał chłopcu finansowo, a masa widzi tylko konfe FMa kilkuminutową i nawet po śmierci jest wyzywany od k i h czy ma dedykowane tańce Julek na tik toku bo zmarł.
Przecież to Ty jesteś tą Julką, która odpierdala jakieś rytualne tańce na kwasie w koło sterty jebiących skarpet, wkręcając sobie że jesteś voodoo. Uświadomiłeś sobie, że przez twoje wygłupy umarł człowiek i teraz szukasz wymówek i próbujesz się wybielić a to twoja wina! Pies sąsiada który zdechł jakiś czas temu to również twoja sprawka! Mało tego, powiekszanie dziury ozonowej oraz ocieplanie klimatu, za to też jesteś winny!
Ale spokojnie, niedługo wskrzeszą mamuty i wtedy cIE dojadą za to że przez twoje haniebne czyny i działania wygineły te biedne stworzenia
 
Jacek rzuca nowe fakty w sprawie zgonu. Nie zawalczy z Marcinkiem teraz, ale nie wyklucza kolejnych walk, bo według niego syn by tego chciał.
No czyli tak jak myślałem. Według mitomana syn nic nie brał, nic nie zazywal ogólnie to był religijny bez nałogów. W końcu rodzina "inteligencka" to wstyd mu przyznać, że przyczyną były pewne substancje.
 
Jacek rzuca nowe fakty w sprawie zgonu. Nie zawalczy z Marcinkiem teraz, ale nie wyklucza kolejnych walk, bo według niego syn by tego chciał.

Haha, dokładnie to napisałem zaraz po śmierci, że będzie linia, że Mateusz by tego chciał.
Pieniądze nie śmierdzą, show must go on, teraz energia blokowania ciosów twarzą będzie pochodziła od wujka Władka i syna Mateusza :D A pierwsza konferencja z Jackiem sprzeda się w parę chwil :D
 
Jacek rzuca nowe fakty w sprawie zgonu. Nie zawalczy z Marcinkiem teraz, ale nie wyklucza kolejnych walk, bo według niego syn by tego chciał.
Tak jak pisałem stary murarz będzie walczył we wszystkich formułach , wszystkich kategoriach wagowych i dla wszystkich federacji włączając te pozaziemskie. Prawdziwy intergalaktyczny wojownik światła a nie picowany z Krs !
 
Tam towar musi wpadać wysokiego kalibru , skoro stary nadal ma kontakt z truplakiem.... Nie wiem może jedzie na podwójnej dawce " głupiego Jasia " i jest odklejony i żyje w jakiejś medytacji , w której wydaje mu się że rozmawia z młodym , gość ewidentnie powinien być zamknięty w jakiś zakładzie ...
 
Warto przypomnieć, że pewien samozwańczy twórca freak fightów zarzekał się, że Muran to w ogóle już nie zawalczy, a tu klops i jak zwykle pierdolił głupoty. Mowa oczywiście o tym typie co jarał się krzywdą bezdomnych oraz miłośnika dymów, ale tylko takich jak dotyczą kogoś innego bo jak ktoś słusznie się do niego przypierdoli to standardowo idzie płakać do moderatorów.
 
Dobra gościu lecisz w ignora za pisanie tych bzdur. Nigdy nie jarałem się krzywdą bezdomnych ty tumanie. Jak nie wiesz czym jest Jto czy Ełk to zamilcz, a nie dajesz te bzdury. Zobacz dziecko co to są wywiady i reportaże w terenie, a potem wróć z podkulonym ogonem.

Ps- Zobacz ostatnie odcinki Ełku jak prowadzący starał się ratować Janka i Gienka.
 
Last edited:
Po pierwsze to grzeczniej patałachu bo tutaj właśnie każdy cię zna z tego, że jarałeś się wykorzystywaniem ludzi, którym w życiu nie wyszło w zamian za profity z filmów. Po drugie jesteś żałosnym petem, który jara się przygłupami pokroju Załęckiego czy innej przyjebanej Laluny. Nie raz obrażałeś i obrażasz jakichś tam twoich wyimaginowanych żelków, ale jak już ktoś słusznie śmiał napisać prawdę o gościu, który przedawkował to hur dur obrońca uciśnionych. Na koniec sam ci parówo jebana pisałem żebyś dał mnie w ignora.
 
Dobra gościu lecisz w ignora za pisanie tych bzdur. Nigdy nie jarałem się krzywdą bezdomnych ty tumanie. Jak nie wiesz czym jest Jto czy Ełk to zamilcz, a nie dajesz te bzdury. Zobacz dziecko co to są wywiady i reportaże w terenie, a potem wróć z podkulonym ogonem.

Ps- Zobacz ostatnie odcinki Ełku jak prowadzący starał się ratować Janka i Gienka.
:juanlaugh: naczelny głosiciel bzdur na każdy temat znów uruchomił czerwony guzik jakim jest ,,lecisz w ignora". Co tam nowego we frikach słychać? Jakieś nuty znów udostępnisz bo masz ino ten temat? :mjsmile:
Może jeszcze wkleisz jakiś artykuł o spóźniającej się miesiączce z jakichś polek.pl i se obgadasz temat sam ze sobą, czyli to co potrafisz najlepiej? :waldeklaugh:
 
:juanlaugh: naczelny głosiciel bzdur na każdy temat znów uruchomił czerwony guzik jakim jest ,,lecisz w ignora". Co tam nowego we frikach słychać? Jakieś nuty znów udostępnisz bo masz ino ten temat? :mjsmile:
Może jeszcze wkleisz jakiś artykuł o spóźniającej się miesiączce z jakichś polek.pl i se obgadasz temat sam ze sobą, czyli to co potrafisz najlepiej? :waldeklaugh:
Fan męskości i lat 90 tych plujący na żelków czym kolwiek są, fan dymów i patologii,a to zwykła pizda jest.
:beczka:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top