NFL - futbol amerykański

Hahahaha, jednak najwyższa pensja w historii :waldeklaugh:
Ugrał to jebany pazera. Ciekawe jak z gwarancjami, ale nie zdziwiłbym się, gdyby było blisko Watsona

 
Hahahaha, jednak najwyższa pensja w historii :waldeklaugh:

orca-image-745140505.jpeg

Ravens GM
 
AAV wyższe, niż Hurts i przynajmniej koniec biadolenia. Teraz zobaczymy ile czasu spędzi na boisku, a ile na IR :crazy:
 
Dobra byczki, ja sprawdzę wyniki draftu dopiero rano.
Kto będzie oglądał, temu życzę wielu emocji i niespodziewanych wymian na ostatnią chwilę, a Tobie @Olo w końcu sensownego startera na pozycji QB w stanie Indiana :conorsalute:

choć i tak chuja to da, bo Colts za to co zrobili z Luckiem będą cierpieć tą gehennę na wieki wieków :lesnarhappy:
 
Dobra byczki, ja sprawdzę wyniki draftu dopiero rano.
Kto będzie oglądał, temu życzę wielu emocji i niespodziewanych wymian na ostatnią chwilę, a Tobie @Olo w końcu sensownego startera na pozycji QB w stanie Indiana :conorsalute:
Ja po obejrzeniu na żywo jak Colts wybierają tego buma Richardsona
7.gif
 
Po co im te kaski i ochraniacze?
Przykładowa kompilacja z poprzedniego sezonu:


Jestem pojebany, bo po tej kompilacji:




zacząłem oglądać futbol amerykański xD W sensie mój przyjaciel i ówczesny współlokator na studiach się jarał futbolem amerykańskim, ja nawet nie wiedziałem co to za dyscyplina, ale odpaliłem Superbowl (ten w którym Patriots odrobili z Falcons) wyłączyłem po pierwszej kwarcie, bo to było po połnocy. Ale spodobało mi się to jak się cieszyli zawodnicy po zgaszeniu rywala, że ten jest prawie nietomny, a to dobra akcja tych co się cieszyli. I odpaliłem potem tę kompilację i regularnie zacząłem oglądać mecze Patriotsów.
 
Jestem pojebany, bo po tej kompilacji:




zacząłem oglądać futbol amerykański xD W sensie mój przyjaciel i ówczesny współlokator na studiach się jarał futbolem amerykańskim, ja nawet nie wiedziałem co to za dyscyplina, ale odpaliłem Superbowl (ten w którym Patriots odrobili z Falcons) wyłączyłem po pierwszej kwarcie, bo to było po połnocy. Ale spodobało mi się to jak się cieszyli zawodnicy po zgaszeniu rywala, że ten jest prawie nietomny, a to dobra akcja tych co się cieszyli. I odpaliłem potem tę kompilację i regularnie zacząłem oglądać mecze Patriotsów.

New England Patriots:bleed:
 


Gronk to najlepszy madafaka w historii tego amerykańskiego sportu, a Tom Brady ma członka ze złota!

A i Julian Edelman to najlepszy wide receiver w historii, bo się urodził tego samego dnia co ja ̶n̶o̶ ̶i̶ ̶z̶a̶ ̶t̶e̶n̶ ̶c̶a̶t̶c̶h̶ ̶p̶o̶d̶c̶z̶a̶s̶ ̶s̶u̶p̶e̶r̶b̶o̶w̶l̶ ̶z̶ ̶R̶a̶m̶s̶a̶m̶i̶

1682631768608.png
 
I poszło. Bryce Young do Panthers z #1.

CJ Stroud do Texans z #2. Czyli ktoś inny będzie tankował po Caleba Williamsa :lol:
 
Last edited:
Texans grają va banque. Trade z Cardinals po #3 i Will Anderson, Jr.! Takiego numeru to się nikt nie spodziewał, ale szacunek za taki swing.
 
Raiders wzięli DE Wilsona z Texas Tech, Falcons RB Bijana Robinsona, Carter spadł do Eagles. Potem dwóch OL do Bears i Titans, ale Lions pocisnęli z RB Gibbsem, co jest pierwszym mocnym WTF w tym drafcie :crazy:
 
Raiders wzięli DE Wilsona z Texas Tech, Falcons RB Bijana Robinsona, Carter spadł do Eagles. Potem dwóch OL do Bears i Titans, ale Lions pocisnęli z RB Gibbsem, co jest pierwszym mocnym WTF w tym drafcie :crazy:
Swift, Montgomery, Gibbs - na co to komu? :mamedwhat:
 
20230428_081811.jpg

Texans poszli va banque i bardzo mi się to podoba!
Największe zaskoczenie? Chyba brak Levisa, duży spadek Gonzaleza i mimo wszystko wysoki wybór Gibbsa. JSN w Seahawks też się raczej nie spodziewałem. Podobnie jak tego, że Ringo czy Porter Jr spadną do 2 rundy.
Świetny draft dla Eagles, a Lions jak zwykle - widać światełko w tunelu, to trzeba zawrócić. Imho Gibbs i tak spadłby do 2 rundy, a tak największe potrzeby czyli D-line i CB dalej z dziurami.
Stealem Kincaid w Bills, szkoda, że nie wybrali go Chargers.
 
Last edited:
Swift miał dwie kontuzje z zeszłym sezonie, ale to nie tłumaczy czemu Lions wzięli RB w Top 15. Ewidentnie Swift jest do odpalenia. Bellichick jeszcze wcisnął szpilę Jets, bo przehandlował ze Steelers, którzy sprzątnęli Jetsom tackle. Bez tego Jets na pewno wzięliby Jonesa, który w SEC nie oddał sacka przez 445 snapów, czy coś takiego. A spadek Gonzaleza do #17 jest dziwny, chyba było coś medycznego. Commanders całkiem to zjebali, zamiast niego wzięli innego CB, który waży 75 kilo, przecież on będzie latał jak szmata w NFL, a nawet jeśli przybierze na wadze to nie wiadomo jak to się odbije na formie.
 
Swift miał dwie kontuzje z zeszłym sezonie, ale to nie tłumaczy czemu Lions wzięli RB w Top 15. Ewidentnie Swift jest do odpalenia. Bellichick jeszcze wcisnął szpilę Jets, bo przehandlował ze Steelers, którzy sprzątnęli Jetsom tackle. Bez tego Jets na pewno wzięliby Jonesa, który w SEC nie oddał sacka przez 445 snapów, czy coś takiego. A spadek Gonzaleza do #17 jest dziwny, chyba było coś medycznego. Commanders całkiem to zjebali, zamiast niego wzięli innego CB, który waży 75 kilo, przecież on będzie latał jak szmata w NFL, a nawet jeśli przybierze na wadze to nie wiadomo jak to się odbije na formie.
Forbes akurat jest bodajże najszybszym cornerem w tym drafcie. Nie zmienia to faktu, że spadek Gonzaleza na 17 to żart, imho najlepszy cb tej klasy, a Lions idioci go nie wzięli.
Swift miał kontuzje, a to dlatego, że już latem zeszłego roku leczył kostkę, początek sezonu powinien odpuścić, a mimo to Campbell nalegał, żeby grał. Zdrowy Swift to potencjał na top 10 całej ligi, ale przy obecnym rosterze musi się zawinąć, bo wygląda to kuriozalnie. Dawać go do Glendale :irish:
 
Ten jest fajny :beczka:

Dodatkowo warto zauważyć, że świetny draft dla Seattle - do Walkera dorzucili właśnie Charbonneta, który wyglądał świetnie w Bruins. Żeby tylko Geno pokazał co najmniej to samo co w contact year i Niners wcale nie muszą być pewniakiem w NFC West.
 
Normalnie, w ligach zawodowych USA nie ma transferów gotówkowych (poza baseballem, ale to są zwykle grosze za prospektów z farm), a futbol amerykański jest na tyle amerykański, że skądś muszą brać nowych zawodników i tu wchodzi potentat pod nazwą NCAA jako dostarczyciel świeżej krwi w formie draftu. Zresztą w USA jeszcze do lat 50. futbol uniwersytecki był bardziej popularny od NFL i innych istniejących wówczas lig. Podobnie jest w koszykówce, a hokej ma swoje rozbudowane mniejsze ligi w Kanadzie i USA. Baseball to w ogóle ma afiliacje rozpisane na poziomy. Ale wracając, w takiej siatkówce z uniwerku można iść do Europy, albo na plażówkę jeśli chce się być zawodowcem, w futbolu liga uniwersytecka to naturalne zaplecze naboru. I też uprzedzając inne pytanie, NCAA gros meczów gra w sobotę i dlatego meczów NFL w ten dzień tygodnia zwyczajnie nie ma, chyba, że po zakończeniu sezonu NCAA, czyli playoffs lub w okolicach Bożego Narodzenia lub Nowego Roku ostatnie dwie kolejki sezonu zasadniczego.
 
Back
Top