Newsy MMA Userów

Trochę na siłę przypierdolka bo w świecie mma to każdy przynajmniej raz wychodzi na buca. Tych akcji co Dejna odpierdolił to nie zliczy się. Wkurwił go Ruchała i tyle :fjedzia:

nie pisałem że on jest przykładem tylko że ogólnie oni nie są kolegami i nie musi mu kibicować tylko dlatego bo ma kwadracik taki a nie inny. Robili razem interesy i tyle, przestali i dla niego to już zupełnie obcy chłop.
Na siłę to bronisz Kelnera

jakbyś odszedł z pracy i twój były szef publicznie zaczął cię opierdalać, nie miałbyś problemu?
 


dupa Grzebyka jest tak wkurwiająca jak on sam

A tu Bziku szpiega ma u niego w klubie, ciekawe

Wątek donoszenia do Bartosa zabawny xd. Co by nie gadać, całkiem da się oglądać te Battlecoursy. Poprzedni z Haratykiem był też fajny. Jakby wyjebali "epicką" muzykę z tła to by było idealnie. Wyszedł im ten cykl, ale moim zdaniem powinni robić coś takiego jeszcze 8-10 lat do tyłu, w czasach boomu na UFC: Embedded.
 
Wątek donoszenia do Bartosa zabawny xd. Co by nie gadać, całkiem da się oglądać te Battlecoursy. Poprzedni z Haratykiem był też fajny. Jakby wyjebali "epicką" muzykę z tła to by było idealnie. Wyszedł im ten cykl, ale moim zdaniem powinni robić coś takiego jeszcze 8-10 lat do tyłu, w czasach boomu na UFC: Embedded.
Zabawne zabawnym, ma u Grzebyka w klubie kogoś co mu przekaże jeśli Żon Pol jakiejś kontuzji dostanie żeby tam celować
 
Niby pani prawnik, a wkurwia, jakby była po pedagogice zaocznej.
Chomik MUSISZ!
Ta prawnik, chyba kurwa po wieczorowej trwającej rok.

Pani prawnik buja sie z troglodyta bandziorkiem co dziesiony walił, nieźle musiałaby być odklejona
 
Ta prawnik, chyba kurwa po wieczorowej trwającej rok.

Pani prawnik buja sie z troglodyta bandziorkiem co dziesiony walił, nieźle musiałaby być odklejona
Nie jedna "prawniczka" jest właśnie tak odklejona i się zadaje z takimi patusami. Nie każdy kto nauczył się kodeksu na pamięć żeby zdać egzamin jest ogarnięty życiowo. Ja akurat miałem epizod na tym kierunku i jak sobie przypomnę niektóre dziewczyny, które tam studiowały to jedyna różnica między Karyną z żabki a "elytarną" Karyną prawniczką była taka, że jednej z nich rodzice byli w stanie zapłacić za prywatne studia a w głowie u jednej i drugiej to samo, pustka.
 
Ta prawnik, chyba kurwa po wieczorowej trwającej rok.

Pani prawnik buja sie z troglodyta bandziorkiem co dziesiony walił, nieźle musiałaby być odklejona


Nie znasz życia kolego.

Nie jedna "prawniczka" jest właśnie tak odklejona i się zadaje z takimi patusami. Nie każdy kto nauczył się kodeksu na pamięć żeby zdać egzamin jest ogarnięty życiowo. Ja akurat miałem epizod na tym kierunku i jak sobie przypomnę niektóre dziewczyny, które tam studiowały to jedyna różnica między Karyną z żabki a "elytarną" Karyną prawniczką była taka, że jednej z nich rodzice byli w stanie zapłacić za prywatne studia a w głowie u jednej i drugiej to samo, pustka.

Potwierdzam, 80% lasek na prawie to karierowiczki z awansu społecznego, córki Januszy biznesu itp.

Prowadzenie się z gangusami którzy są klientami kancelarii w których pracują to nic niezwykłego.
 
Ta prawnik, chyba kurwa po wieczorowej trwającej rok.

Pani prawnik buja sie z troglodyta bandziorkiem co dziesiony walił, nieźle musiałaby być odklejona
1743509378344.jpeg
 
Nie znasz życia kolego.



Potwierdzam, 80% lasek na prawie to karierowiczki z awansu społecznego, córki Januszy biznesu itp.

Prowadzenie się z gangusami którzy są klientami kancelarii w których pracują to nic niezwykłego.
Tyle ze skończyć studia w Polsce to zaden wyznacznik. To że bujała sie po jakims uj czy innej chujowiznie nie robi z niej prawnika.

80% tych dziewczyn o których piszecie skonczy na sortowaniu kartotek w sądzie bądź będzie parzyć kawę w jakiejś dużej kancelarii, nie robi to z nich prawników - mimo ze skończyły studia i mają jakiś śmieszny papierek. Oczywiście jeżeli będą pracować w zawodzie.

Wiadomo w rozmowie to one będą o sobie mówić jak o prawnikach
 
Tyle ze skończyć studia w Polsce to zaden wyznacznik. To że bujała sie po jakims uj czy innej chujowiznie nie robi z niej prawnika.

80% tych dziewczyn o których piszecie skonczy na sortowaniu kartotek w sądzie bądź będzie parzyć kawę w jakiejś dużej kancelarii, nie robi to z nich prawników - mimo ze skończyły studia i mają jakiś śmieszny papierek.

Tu masz dużo racji, nie każdy trafia na aplikację, zawody prawnicze są w Polsce nadal dosyć hermetyczne.

Absolwenci bez koneksji i kasy a także ci mniej zdolni nie trafiają nawet do sądu czy do parzenia kawy w kancelariach.
 
Back
Top