Newsy MMA Userów

W REDAKCJI CHYBA SAMI UMYSŁOWI I CZEKAJĄ AŻ IM SIĘ PRZERWA WYLOSUJE ŻEBY MOGLI WEJŚĆ NA SOCIAL MEDIA
IMG_7900.jpeg
 
Martin nie będzie kibicował Ruchale w UFC.


Co jak co ale Martin powiedział z sensem.

Bez pierdolenia z patosem. Nie bedzie kibicować bo nie ma powodu, rozstali sie kiepsko i tyle. Its only business

Kibicowanie komus tylko dlatego bo ma flagę Twojego kraju w kwadraciku to idiotyzm.

Dobrze też podsumował ze w ufc i globalny świat mma będą miec ich w pizdzie tak samo jak maja gamera gdzie w Polsce byli oni bohaterami.


Martin Ty jednak jak nie jebniesz tego poczwórnego espresso to da się tego słuchać
 
Co jak co ale Martin powiedział z sensem.

Bez pierdolenia z patosem. Nie bedzie kibicować bo nie ma powodu, rozstali sie kiepsko i tyle. Its only business

Kibicowanie komus tylko dlatego bo ma flagę Twojego kraju w kwadraciku to idiotyzm.

Dobrze też podsumował ze w ufc i globalny świat mma będą miec ich w pizdzie tak samo jak maja gamera gdzie w Polsce byli oni bohaterami.


Martin Ty jednak jak nie jebniesz tego poczwórnego espresso to da się tego słuchać
Szczególnie w kwestii Ruchały można się zgodzić. Do tego pytanie Łukaszewskiego do White'a było po prostu idiotyczne.
 
View attachment 124512
Potężny kelner daje kolejny popis. "UFC jest w dupie" :jjsmile:
W wielu kwestiach można się nie zgodzić z Lewandowskim, ale tutaj ma sporo racji. Zarówno w 61 jak i 66 jest w chuj zawodników. Do tego nie są to jakieś super atrakcyjne dla widza kategorie wagowe.
Jeśli Ruchała ani Wikłacz nie wywalczą sobie miejsca w TOP15 lub ewentualnie gdzieś w gronie pretendentów do rankingu to będą anonimami na fightnigtowych galach, które mało kto śledzi.
Taki Szymański mimo tego, że ma trzy przegrane z rzędu dalej jest widziany miło w KSW i są zainteresowani jego dalszymi startami nawet jak 4 przegra. W UFC jak jest najebane w chuj zawodników w dywizji to nie ma zmiłuj. Nikt nie patrzy na styl walki i jej przebieg. Matchmakerzy po prostu dostają zadanie wypierdolenia określonej ilości zawodników i zwolnienia miejsca na tych z DWCS. To taka korporacja w której nikt nie ma czasu oglądać jeszcze raz walk. W dużej mierze to sobie zwalniają według swojego widzi mi się.
Moim zdaniem przy pewnych zawodnikach i przy określonej już wypłacie powinni podpisywać jakieś dłuższe kontrakty. Twardo postawić sprawę. Chcesz zarabiać fajną kasę to podpisujemy kontrakt na 8 walk/4 lata. Jak się nie podoba to won na Babilon/FEN albo walcz za jakieś grosze na Cage Warriors tylko tam nikt kariery nie będzie budował.
 
Różnica jest taka że jak się sprawdzisz w UFC to będziesz milionerem, a w KSW będziesz królem swojej wioski za 250 tyś za walkę do usranej śmierci, zresztą do KSW wbrew pozorom zawsze można wrócić, pomimo tego co pierdolą imperatorzy, a UFC nie będzie czekać wiecznie z otwartymi bramami.
 
View attachment 124512
Potężny kelner daje kolejny popis. "UFC jest w dupie" :jjsmile:
Ale to jest kurwa buc, chłopakowi skończył się kontrakt, a tego dupa boli i na złość nie będzie kibicował, bo o biednym Martinie nie pomyślał. No niesamowity wieśniak :matt:

W wielu kwestiach można się nie zgodzić z Lewandowskim, ale tutaj ma sporo racji. Zarówno w 61 jak i 66 jest w chuj zawodników. Do tego nie są to jakieś super atrakcyjne dla widza kategorie wagowe.
Jeśli Ruchała ani Wikłacz nie wywalczą sobie miejsca w TOP15 lub ewentualnie gdzieś w gronie pretendentów do rankingu to będą anonimami na fightnigtowych galach, które mało kto śledzi.
Taki Szymański mimo tego, że ma trzy przegrane z rzędu dalej jest widziany miło w KSW i są zainteresowani jego dalszymi startami nawet jak 4 przegra. W UFC jak jest najebane w chuj zawodników w dywizji to nie ma zmiłuj. Nikt nie patrzy na styl walki i jej przebieg. Matchmakerzy po prostu dostają zadanie wypierdolenia określonej ilości zawodników i zwolnienia miejsca na tych z DWCS. To taka korporacja w której nikt nie ma czasu oglądać jeszcze raz walk. W dużej mierze to sobie zwalniają według swojego widzi mi się.
Moim zdaniem przy pewnych zawodnikach i przy określonej już wypłacie powinni podpisywać jakieś dłuższe kontrakty. Twardo postawić sprawę. Chcesz zarabiać fajną kasę to podpisujemy kontrakt na 8 walk/4 lata. Jak się nie podoba to won na Babilon/FEN albo walcz za jakieś grosze na Cage Warriors tylko tam nikt kariery nie będzie budował.
Nikt mu wcześniej nie bronił podpisać dłuższego kontraktu na lepszych warunkach, ale chyba aż tak w Ruchałę nie wierzył skoro tego nie zrobił, więc pretensje, że nie będzie już mógł doić miejskiej kasy w Nowym Sączu, może mieć teraz tylko do siebie. Sam uważam, że Ruchale dobrze by jeszcze kilka walk w KSW zrobiło, ale tak jak mówi @Siedem do KSW zawsze chłopak może wrócić, a raczej ma ambicje na coś więcej niż, z całym szacunkiem, bycie Romkiem Szymańskim. Do tego dochodzi ten cyrk z pasem tymczasowym i brakiem perspektyw na walkę z Salahem, więc nawet jak nieco dla niego na UFC za wcześnie to też nie ma pewności, że mógłby w tym czasie liczyć w KSW na wartościowe pojedynki i kiedy miałby kolejną okazję na angaż w UFC. Martin po raz kolejny nie może się pogodzić, że część zawodników ma ambicje wykraczające poza bycie "królami własnego podwórka", a takie teksty, że nie będzie kibicował chłopakowi, o którym wielokrotnie mówił, że go lubi tylko dlatego, że tamten podjął najlepszą, w jego mniemaniu, dla siebie decyzję tylko po raz kolejny potwierdza jakim Lewandowski jest typem człowieka...
 
Co jak co ale Martin powiedział z sensem.

Bez pierdolenia z patosem. Nie bedzie kibicować bo nie ma powodu, rozstali sie kiepsko i tyle. Its only business

Kibicowanie komus tylko dlatego bo ma flagę Twojego kraju w kwadraciku to idiotyzm.

Dobrze też podsumował ze w ufc i globalny świat mma będą miec ich w pizdzie tak samo jak maja gamera gdzie w Polsce byli oni bohaterami.


Martin Ty jednak jak nie jebniesz tego poczwórnego espresso to da się tego słuchać
Napisał typ, który najlepiej zbanowałby wszystkich kacapów ze względu na flagę w kwardaciku bo niektórzy z nich są za mocni :pociesznymirek:
 
Napisał typ, który najlepiej zbanowałby wszystkich kacapów ze względu na flagę w kwardaciku bo niektórzy z nich są za mocni :pociesznymirek:
Nie zesraj sie tam

Kacapy po prostu sa wkurwiacy i maja w większości chujowy styl walki polegający na wąchaniu jajec, jak jesteś kryptogejem i Ci się to podoba to nie moja wina :lesnarhappy:
 
Nieważne czy uzasadnione czy nie, zachowanie Lewego jest nieprofesjonalne i jak kolega wyżej wspomniał wyszedł na buca
Trochę na siłę przypierdolka bo w świecie mma to każdy przynajmniej raz wychodzi na buca. Tych akcji co Dejna odpierdolił to nie zliczy się. Wkurwił go Ruchała i tyle :fjedzia:
No właśnie on nie jest przykładem ,,it's only business" bo podchodzi do tego emocjonalnie. Skończył im się kontrakt, wybrali inną opcję, tyle.
nie pisałem że on jest przykładem tylko że ogólnie oni nie są kolegami i nie musi mu kibicować tylko dlatego bo ma kwadracik taki a nie inny. Robili razem interesy i tyle, przestali i dla niego to już zupełnie obcy chłop.
 
Back
Top