Dawid _Ozdoba-Legenda
UFC Middleweight
Podobno nowym rywalem Łukasza Brzeskiego po wypadnięciu Tallisona Teixeiry będzie Kennedy Nzechukwu (13-5)..
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
W sobotę bardzo dobra gala chorwackiej organizacji FNC. Trzech Polaków na karcie.
No to dostał teraz niedoświadczonego Kubańczyka (5-0) zamiast (20-5) gdzie sam ma 30 walk (24-6) tutaj przewaga doświadczenia będzie ogromna...Jotkowi się rywal zmienił, miał być Batinić.
Ten Kubańczyk chyba trenuje w cca a do tego podobno bił się na gołe pięści ale ja nigdzie nie mogę znaleźć nic w tym temacie, sprawdzisz? Ty się dobrze znasz na internetach.No to dostał teraz niedoświadczonego Kubańczyka (5-0) zamiast (20-5) gdzie sam ma 30 walk (24-6) tutaj przewaga doświadczenia będzie ogromna...

Rysiewski chyba dostał polecenie od szefów, by milczeć w sprawie sprzedaży PPV.
W sobotę bardzo dobra gala chorwackiej organizacji FNC. Trzech Polaków na karcie.

KSW Epic miało prawie 2x wyższe zainteresowanie na google niż KSW 100. Sprzedaż na poziomie 400k ppv jest nierealna.Rysiewski chyba dostał polecenie od szefów, by milczeć w sprawie sprzedaży PPV.
Gość wygrał eliminator do walki o pas i go zwolnili
To uniwersum PFL to też niezłej klasy burdel jest![]()
KSW Epic miało prawie 2x wyższe zainteresowanie na google niż KSW 100. Sprzedaż na poziomie 400k ppv jest nierealna.
![]()
Gość wygrał eliminator do walki o pas i go zwolnili
To uniwersum PFL to też niezłej klasy burdel jest![]()
, chociaż ostatnio 2 W przez KO1 (27-8 MMA)

Chłopie, z Fleminasem debiut, później z Michaliszynem albo żan polem i walka o pas. A może nawet z Mamedem czy z Materlą mogliby go zestawić.Pewnie chcieli odmłodzić roster, bo ma już 38 lat, chociaż ostatnio 2 W przez KO1 (27-8 MMA)
(1-0 PFL)
(8-3-1NC Bellator)
(5-5 UFC) a nawet (4-0 Strikeforce)
czyli dla Bartosa, wywodzi się z Kung Fu i ma zero poddań, zagrozić może najwyżej w stójce...![]()
Tylko pewnie za drogi dla KSW...Chłopie, z Fleminasem debiut, później z Michaliszynem albo żan polem i walka o pas. A może nawet z Mamedem czy z Materlą mogliby go zestawić.

Widać musiał mieć pomoc...Czyli kruszyna była klepana na dwa baciory...![]()
Ciężko zniszczony na mordzie
Duże pieniądze nie są dla wszystkich.