Newsy MMA Userów

Screenshot_2024-04-03-20-13-13-532_com.android.chrome.jpg
:juanlaugh:
 

Ale gównoooo XD

Ale obejrzy się na Polsacie.

Z dobrych newsów - PRIME Jóźwiaka został przegoniony przez władze Gorzowa do studio Polsatu w Wawie i Jóźwiak teraz próbuje bilety od 400zł opierdalać a ludzie, którzy kupili bilety na Gorzów nie dostaja zwrotów. Będzie inba jak cholera.

To raczej ostatnia gala bo już są strasznie zadłuzeni. Coś jest na rzeczy bo CO-ME to Daro Lew i jakiś Upośledzony Typ.


1712173643188.png
i.
 
Ale gównoooo XD

Ale obejrzy się na Polsacie.

Z dobrych newsów - PRIME Jóźwiaka został przegoniony przez władze Gorzowa do studio Polsatu w Wawie i Jóźwiak teraz próbuje bilety od 400zł opierdalać a ludzie, którzy kupili bilety na Gorzów nie dostaja zwrotów. Będzie inba jak cholera.

To raczej ostatnia gala bo już są strasznie zadłuzeni. Coś jest na rzeczy bo CO-ME to Daro Lew i jakiś Upośledzony Typ.
i.
Do freakow z tym :kis:
 
Ale gównoooo XD

Ale obejrzy się na Polsacie.

Ja to gówno miałem robić xD w sensie stawiać ekrany multimedialne.
Dobrze, że mam lepsze zajęcie w tym czasie :beczka:
Z dobrych newsów - PRIME Jóźwiaka został przegoniony przez władze Gorzowa do studio Polsatu w Wawie i Jóźwiak teraz próbuje bilety od 400zł opierdalać a ludzie, którzy kupili bilety na Gorzów nie dostaja zwrotów. Będzie inba jak cholera.

To raczej ostatnia gala bo już są strasznie zadłuzeni. Coś jest na rzeczy bo CO-ME to Daro Lew i jakiś Upośledzony Typ.


View attachment 95702
Jóźwiak w pizdu na dno. Chyba każdy będzie chciał usłyszeć co ma do powiedzenia jak go ukochana pogoni gdy skończą się dutki :jjsmile:
 
Back
Top