Newsy MMA Userów

Nowy dizajn czy nowa technologia, generacja? Masz jakiś link czy cos czy to "oficjalne" plotki?
Nic nie widziałem poza ogłoszeniem UFC "new gear". Wszyscy założyli, że rękawice, ale nic nie było jeszcze (chyba, nie widziałem).
A rajty z indywidualnymi grafikami tylko dla ostatnich 6 fajterów.
 
5sup6lu2jotc1.png
 
Mistrzu, to kanał z newsami. Nie musisz odpowiadać na każdy post, którego nie widziałeś. Weź idź spamować gdzie indziej.
2 posty z rzędu to nie odpowiedź na każdy post, a sam mistrzu w Poniedziałek odpowiedziałeś na takie 4... :hi: :confused::lol:
 
  • Sad
Reactions: J.K
Mózg mu nie ogarnął. Zaraz kolejny temat będzie zasyfiony nikogo nie interesującym gównem
A ciebie panie Paulastek nikt się nie pytał o zdanie w tym temacie, panie samozwańczy neurologu... :confused: bo znów się do mnie przyczepiasz jak zawsze zresztą (daj w końcu ignore'a to będziesz miał spokój) z tym :jump:
 
Wywiad ogólnie mocny. Dużo też o freakach i obrzydzeniu freakami. Tyle, że Tomasz sam walczył na gali, gdzie walką wieczoru było starcie Burneika vs Ozdoba. To wtedy za bardzo nie przeszkadzało rozumiem.
Porównaj sobie Burneikę do takich person jak Ferrari, Chic, Fagata, Lexy itp., a zauważysz, że to jednak było co innego. Chociaż tamta walka to jedno z najbardziej żenujących co widziałem w polskim MMA
 
Back
Top