Newsy MMA Userów


Bardzo slabe Borek z kazdym pytaniem coraz bardziej chcial wywolac jakis sztuczny konflikt a oni na luzie odpowiadali. Strasznie sztuczny konflikt. Prawdziwy i jedyny konflikt jaki ma Kolecki to jest pomiedzy nim a Jurasem... Najgorsze, ze obecnie Akop ani Juras nie nadaja sie sparingi do Koleckiego a co dopiero do walki. KSW schodzi na psy rozpiska na kolejna gale to dramat. :deniroclap:
 
Konfrontacja u Borka pokazała jaka przepaść intelekutalna dzieli tych panów. Akop Szostak jest po prostu Akopem Szostakiem. Dlaczego żywi niechęc do Szymona? Po tym co obejrzałem nie do końca rozumiem. Szymon merytoryczny, elokwentny oraz pewny siebie. Czy walka się odbędzie? Menago Akop zdecyduje ( tak zrozumiałem) . Jak pokonać Szymona?- zero info.
Kołecki przez swoje IQ to chyba jakoś dziwnie czuje wobec Jurasów i Akopów.
Akop to jest jakiś wynalazek marketingowców. Porównaj to jak on się wypowiada z językiem jego wpisów fejsowych i instagramowych: tu jakaś sentencja, tu jakiś kołczingowy tekst, a przychodzi wywiad i...
... kupa....
 
Co do Jurasa to się nie zgodzę bo to zupełnie inny poziom aniżeli Akop , inna elokwencja, erudycja. Zresztą praca dziennikarza wymaga szerszego rozwoju.
Co do Kołeckiego to widać, że te 100 lektur zadane przez jego trenera ciężarów procentuje. Cięzko mi sobie wyobrazić sobie Akopa czytającego Dumasa, Dostojewskiego czy Camus raczej brawo nie jest to żaden dis to widać i słychać. Poza tym zauważcie , że Szymon odpowiada na pytania merytorycznie, bezpośrednio a Akop u Borka właściwie nie mówi nic konkretnego. Geneza konfliktu jest wg mnie absurdalna. Tak jak wspomniałem kiedyś Akop staje się powoli drugi Najmanem tę walkę ludzie będąchcieli oglądać aby zobaczyć Akopa jak dostaje ostre KO od Szymona. Nie znam Akopa może prywatnie to zupełnie inny człowiek ale medialnie wypada bardzo niekorzystnie.
Szymon mówi, że Janikowski ma rację nazywając go przeciętnym zawodnikiem i nie ma tutaj cienia fałszywej skromności ani pojazdu Damiana Janikowskiego. Z drugiej strony ciężko jest mierzyć się z kimś takim jak Szymon ikoną polskiego sportu do tego człowiekiem, który jest szeroko lubiany i szanowany po przeciwnej stronie jest Akop , który w środowisku ( poza WCA) ma opinie kogoś kto się nie nadaje do MMA. Jasna sprawa Akop bierze pojedynek z Szymonem i jeśli przegra w 30 sekundzie to powie, że miał jaja i honor. Bawi mnie jak zawodnicy piszą sami o sobie , że pokazali serce czy charakter takie autoproposowanie się jest słabe. Ciągle mam w głowie wygraną Bispinga z Rockholdem po której Bisping woła na środek Octagonu swoją żonę i dzieci i im dziękuje , przytula i całuje. I to jest wzruszającę oraz pokrzepiające patrząc na profil Bispinga nie widzę Cohelowskich mott co 3 zdjęcie ani kwiatów co 7. Kołecki brutalnie odpowiedział , że nie pamięta kiedy żonie kupił kwiaty i czy można uważać, że kocha mniej żone niż Akop? Może właśnie ta walka to walka rzeczywistości z social mediami?! Pojedynek dobra ze złem?;)
 
Co do Jurasa to się nie zgodzę bo to zupełnie inny poziom aniżeli Akop , inna elokwencja, erudycja. Zresztą praca dziennikarza wymaga szerszego rozwoju.
Co do Kołeckiego to widać, że te 100 lektur zadane przez jego trenera ciężarów procentuje. Cięzko mi sobie wyobrazić sobie Akopa czytającego Dumasa, Dostojewskiego czy Camus raczej brawo nie jest to żaden dis to widać i słychać. Poza tym zauważcie , że Szymon odpowiada na pytania merytorycznie, bezpośrednio a Akop u Borka właściwie nie mówi nic konkretnego. Geneza konfliktu jest wg mnie absurdalna. Tak jak wspomniałem kiedyś Akop staje się powoli drugi Najmanem tę walkę ludzie będąchcieli oglądać aby zobaczyć Akopa jak dostaje ostre KO od Szymona. Nie znam Akopa może prywatnie to zupełnie inny człowiek ale medialnie wypada bardzo niekorzystnie.
Szymon mówi, że Janikowski ma rację nazywając go przeciętnym zawodnikiem i nie ma tutaj cienia fałszywej skromności ani pojazdu Damiana Janikowskiego. Z drugiej strony ciężko jest mierzyć się z kimś takim jak Szymon ikoną polskiego sportu do tego człowiekiem, który jest szeroko lubiany i szanowany po przeciwnej stronie jest Akop , który w środowisku ( poza WCA) ma opinie kogoś kto się nie nadaje do MMA. Jasna sprawa Akop bierze pojedynek z Szymonem i jeśli przegra w 30 sekundzie to powie, że miał jaja i honor. Bawi mnie jak zawodnicy piszą sami o sobie , że pokazali serce czy charakter takie autoproposowanie się jest słabe. Ciągle mam w głowie wygraną Bispinga z Rockholdem po której Bisping woła na środek Octagonu swoją żonę i dzieci i im dziękuje , przytula i całuje. I to jest wzruszającę oraz pokrzepiające patrząc na profil Bispinga nie widzę Cohelowskich mott co 3 zdjęcie ani kwiatów co 7. Kołecki brutalnie odpowiedział , że nie pamięta kiedy żonie kupił kwiaty i czy można uważać, że kocha mniej żone niż Akop? Może właśnie ta walka to walka rzeczywistości z social mediami?! Pojedynek dobra ze złem?;)
Też te wpisy instagramowe i twitterowe Jurasa są żałosne, też pachną takim tanim kołczingiem. A komentatorów to już nie jestem w stanie słuchać zarówno na KSW jak i na UFC.
Też zwątpiłem w jego inteligencje jak zaczął się naśmiewać z zawodników Tylko jeden.
Juras tak często słyszał, że jest legendą polskiego MMA, że zaczął w to wierzyć. No nie: przegrywał z każdym kto miał jakieś większe podstawy w MMA, a przegrana na koniec kariery z Pudzianem to jest taka ,,truskawaka na torcie".
Pierwsze turnieje KSW to było coś niżej od ustawki kiboli
 
Skąd ten hejt na Jurasa? Ok możę czasami cwaniaczy ale intelgiencji no i faktu, że współtworzył MMA w Polsce odmówić mu nie można. Co do jego umiejętności fajterskich to właściwie można tylko ubolewać, że wybrał karierę dziennikarską bo emocje nadal daje duże. Jakoś u Jurasa nie czuje aktorzenia jak u Akopa ani robienia rzeczy na pokaz no ok sam się śmieje z tego, że jest gruby może to trochę takie na zasadzie jak sam z siebie żartuje to wy już nie możecie ale w sumie nie przeszkadza mi to. Wolę takich zawodników od zawodników nudnych, drewnianych, medialnie nijakich a ile takich mamy. Nawet patrząc na Akopa to muszę przyznać, że emocje wywołuje i to spore i za to ma u mnie jakiś szacunek, że jest jakiś. Nie mogę już słuchać wywiadów o tym samym o weryfikacji w oktagonie, o cięzkich treningach o zbijaniu wagi i o formie życia etc.
 
Chuj komu do tego?
To są wybory Kornika, a na Twoje nie mają żadnego wpływu.
Idąc taką logiką to nie powinno się oceniać niczego, bo np jaki wpływ na Twoje życie ma to, że Mamed został w KSW, a Juras się ulał do 130 kg??? A to główne zagrania hejterów z Cohones. :putinlaugh:
 
Idąc taką logiką to nie powinno się oceniać niczego, bo np jaki wpływ na Twoje życie ma to, że Mamed został w KSW, a Juras się ulał do 130 kg??? A to główne zagrania hejterów z Cohones. :putinlaugh:
No faktycznie... Życie prywatne, a ruchy w karierze zawodowej to żadna różnica.
:stevecarell:
 
No faktycznie... Życie prywatne, a ruchy w karierze zawodowej to żadna różnica.
:stevecarell:
Mówię o logice, a raczej jej braku w Twojej wypowiedzi pt: ‚Nie ma to wpływu na Twoje życie, więc chuj Ci do tego.’

Rozumiem, że można oceniać tylko czyjeś życie zawodowe? ::really::
 
Bardzo slabe Borek z kazdym pytaniem coraz bardziej chcial wywolac jakis sztuczny konflikt a oni na luzie odpowiadali. Strasznie sztuczny konflikt. Prawdziwy i jedyny konflikt jaki ma Kolecki to jest pomiedzy nim a Jurasem... Najgorsze, ze obecnie Akop ani Juras nie nadaja sie sparingi do Koleckiego a co dopiero do walki. KSW schodzi na psy rozpiska na kolejna gale to dramat. :deniroclap:
Walka z Pudzianem pokazała, że Kołecki ma wyższy poziom zapasów. Powinni mu znaleźć jakiegoś weterana Bellatora czy coś serio. Niech będzie chociaż dobra waleczka, a nie egzekucja.
 
Walka z Pudzianem pokazała, że Kołecki ma wyższy poziom zapasów. Powinni mu znaleźć jakiegoś weterana Bellatora czy coś serio. Niech będzie chociaż dobra waleczka, a nie egzekucja.
E tam pierdolenie, nie będziesz czuł takiego wewnętrznego spełnienia na widok tatara z ryja Kapoka? :redford:
 
19 wrzesnia rizin 30





dzisiejsze rizin straszna padaka, zero soccer kickow i tylko 1 stomp:sleepy:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: J.K
Trochę odbiegnę od tematu... Ale temat znany i wrzucalem to tutaj. Cos nowego... Oczywiście K. O. T. S od Hype Crew



Jakby ktoś chciał sie zmierzyć z kimś i przez K. O. T. S mogę pomóc :P
 

Ilu znanych z polskich gal. Cuk na Babilon MMA 4 przegrał z Kołeckim, a Stojnić dwa razy lądował na kartach KSW. Na 51 na kilka dni przed galą wyleciał z walki z Deliją, a na odwołanej przez pandemię 53 miał skrzyżować rękawice z Włodarkiem. Ishii wiadomo walka na KSW 47 z Rodriguesem. Armeński Lew stoczył kilka pojedynków z Polakami: w ostatniej walce na KSW 54 przegrał z Sebastianem Rajewskim. Wcześniej przegrywał też z Formelą na ACB i Rafałem Rynkowskim na EFC 2. Wygrał za to z Marcinem Jaskotem i Marcinem Jabłońskim na ACB. Jego rywal Alex Quilez miał się niedawno bić z Gniadkiem.
 
Back
Top