Newsy MMA Userów

Ilu znanych z polskich gal. Cuk na Babilon MMA 4 przegrał z Kołeckim, a Stojnić dwa razy lądował na kartach KSW. Na 51 na kilka dni przed galą wyleciał z walki z Deliją, a na odwołanej przez pandemię 53 miał skrzyżować rękawice z Włodarkiem. Ishii wiadomo walka na KSW 47 z Rodriguesem. Armeński Lew stoczył kilka pojedynków z Polakami: w ostatniej walce na KSW 54 przegrał z Sebastianem Rajewskim. Wcześniej przegrywał też z Formelą na ACB i Rafałem Rynkowskim na EFC 2. Wygrał za to z Marcinem Jaskotem i Marcinem Jabłońskim na ACB. Jego rywal Alex Quilez miał się niedawno bić z Gniadkiem.

Co to za recenzja mojego posta xD
 
moze bedzie ciekawsza niz ta co byla w niedziele, jedynie turniej w 134 dal rade
przeszedłem od razu do turnieju
Brazol-Kazuma było ciekawe ale szkoda mi łysego bo ładne suplesy zakurwia
Imanari-Takizawa nudne w chuj, imo powinna być żółta dla Takizawy za spierdalanie całą walkę. Nie wiem czy tam nawet 40 ciosów zostało wyprowadzonych
Jestem zadowolony że Shian przegrał. Jakoś tak na Rizin confessions mnie wkurwiał
Ito-Kintaro chyba moja ulubiona walka. Na spacerek panowie nie przyszli
 
No faktycznie... Życie prywatne, a ruchy w karierze zawodowej to żadna różnica.
:stevecarell:
Tylko że tak właśnie funkcjonuje świat że znane osoby będą oceniane za wszystko co robią bez podziału czy to życie prywatne czy nie. Nawet na forum o mma pisze się że Conor pobił dziadka w barze czy ma dziecko z inną kobietą bo to interesuje ludzi i jest klikalność.
 
Przysięgam, że kliknąłem w Twój wpis i mi się wyjebał laptop na plecy. Nigdy więcej...

Zrób newsa z tego albo przetłumacz na szybko tutaj o co dokładnie chodzi gdyż nie jestem tak biegły we władaniu obcym językiem jak Ty.
 
Back
Top