Newsy MMA Userów

@Vvallachia ogladasz w niedziele?
E4dU5YLVEAA6xdW

Jak ktoś ogarnie mi stream, i i tak wbiłbym pewnie potem bo kick od rizina średnio mnie interesuje
 
Wyniki CW 123

Walka wieczoru/Walka o mistrzostwo wagi średniej:
84kg: Matthew Bonner pok. Nathiasa Fredericka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 4, 4:16

Karta główna:
84kg: Christian Leroy Duncan pok. Willa Currie przez jednogłośną decyzję
61kg: Liam Gittins pok. Emraha Sonmeza przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 4:38
57kg: Sam Creasey pok. Aarona Aby'ego przez jednogłośną decyzję
84kg: Mick Stanton pok. George Smitha przez TKO, runda 2, 3:45

Karta wstępna:
66kg: Keir Harvie pok. Manny Akpana przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 1, 4:30
77kg: Omeil Brown pok. Joela Downey-Cave'a przez poddanie (gilotyna), runda 1, 2:56
70kg: Adam Cullen pok. Josha Planta przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 1:42
66kg: Rory Evans pok. Jimmy Fella przez TKO, runda 1, 2:10
 
Oglądał ktoś? Warto? Bo odsłuchałem początek i ten Akop to jest zakochany w sobie ze wzajemnością.

Pod tym filmikiem jest zajebisty komentarz:
Najlepszym podsumowaniem Akopa Szostaka niech będzie ta jego wzmianka, że kiedyś kupowało się czasopismo "Brawo", a teraz jest IG i inne social media. To porównanie idealnie pokazuje gdzie jest miejsce tego Pana.
 
Konfrontacja u Borka pokazała jaka przepaść intelekutalna dzieli tych panów. Akop Szostak jest po prostu Akopem Szostakiem. Dlaczego żywi niechęc do Szymona? Po tym co obejrzałem nie do końca rozumiem. Szymon merytoryczny, elokwentny oraz pewny siebie. Czy walka się odbędzie? Menago Akop zdecyduje ( tak zrozumiałem) . Jak pokonać Szymona?- zero info.
 
Back
Top