Newsy MMA Userów


E5DaJFiXMAg0cyO
 
Kacper Miklasz wchodzi na zastępstwo za Ivo Cuka do walki z Denisem Stojniciem w sobotę. Dla "Polish Machine" będzie to czwarta walka w ciągu dwóch miesięcy.

Ojoj, widzę że ten chłopak obrał sobie za cel zarobić śmieszne pieniądze w ciągu roku czy 2 niszcząc sobie całkowicie karierę i zawinąć się do Niemiec, robiąc interesy z arabami czy innymi świrami, za zarobione na wpierdolach pieniądze.
Suma summarum skończy się gorzej niż nasz
"CJ" Bobrowski.
Szkoda, niestety znam ten klimat do którego on przynależy, no i rozkminiałem to tak już przed wypadnięciem Okninskiego, ta informacja potwierdza mi tylko że miałem dobre przeczucie.
 
Ojoj, widzę że ten chłopak obrał sobie za cel zarobić śmieszne pieniądze w ciągu roku czy 2 niszcząc sobie całkowicie karierę i zawinąć się do Niemiec, robiąc interesy z arabami czy innymi świrami, za zarobione na wpierdolach pieniądze.
Suma summarum skończy się gorzej niż nasz
"CJ" Bobrowski.
Szkoda, niestety znam ten klimat do którego on przynależy, no i rozkminiałem to tak już przed wypadnięciem Okninskiego, ta informacja potwierdza mi tylko że miałem dobre przeczucie.
A tak w ogóle co z Bobrowskim bo nie pamiętam by było jakieś info jaki wyrok itd. i czy jeszcze siedzi
 
Kacper Miklasz wchodzi na zastępstwo za Ivo Cuka do walki z Denisem Stojniciem w sobotę. Dla "Polish Machine" będzie to czwarta walka w ciągu dwóch miesięcy.
Jak wujkiem Mikłasza jest Krzysztof Pietraszek, który to się chwalił jak w 2015 roku na walkach zarobił duże pieniądze, a każdy wie jak to się skończyło. Tutaj będzie tak samo.
 
Jak wujkiem Mikłasza jest Krzysztof Pietraszek, który to się chwalił jak w 2015 roku na walkach zarobił duże pieniądze, a każdy wie jak to się skończyło. Tutaj będzie tak samo.
Ależ wiem - nawet na jednej grupce na FB się śmiałem, że Miklasz idzie drogą swojego wujka dziś. Ogółem śmieszne są dwie rzeczy: że to beztalencie zawalczy z byłym zawodnikiem UFC (wracającym po 5 latach emerytem, ale jednak to typ który walczył z Velasquezem) i fakt, że po jego występie na WOTORE niektórzy (na czele z Jóźwiakem) się spuszczali jaki to wielki talent polskiego MMA i jak to zawojuje ten sport. A tu proszę w ryj od Biernata, w ryj od Piwowarskiego, Szewczyka i wygrana z jakimś amatorem z Litwy (z Oknińskim by raczej przegrał), a teraz w ryj od Stojnicia będzie.
 
Dokładnie tak jak mówisz. Skok na kasę po jednym dobrym występie na Wotore, będzie brał co popadnie rekord będzie 1-10, ale kasa wpadnie.
 
I chuj - Najman wraca. KSW jeszcze go gotowe z Akopem zestawić w walce o tytuł największej chujowizny w polskim MMA.


Czyli pokazowo zabije don vasyla w klatce i zamknie te całe MMA w pizdu tak jak je otworzył z Pudzianem?
Najman król rozkminek
 
Back
Top