Newsy MMA Userów

Jacek Adamczyk robil co mogl aby wymusic od Mariana deklaracje, ze zacznie wreszcie zapierdalac na treningach. Zacznie, ale ... lekko :lol:. Ziolkowski - Kreft 3 na FEN Summer Edition ? Fajnie by bylo.
 






Też bym obejrzał. Bodajże jak walczył tam Różański to był problem ze streamem




Informacyjnie



Czyzby?

 
Last edited:
Taki obrazek z finału konferencji wschodniej NBA.

13230896_1105384079503566_353543816_o.png
 
Mayweather: jeśli wrócę, to tylko na walkę z McGregorem

Najlepiej zarabiający sportowiec świata Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) jest coraz bliższy powrotu na ring. "Money" Floyd aktualnie prowadzi rozmowy w sprawie zakontraktowania walki z największą gwiazdą UFC Conorem McGregorem, a pojedynek miałby się odbyć jesienią.
- Jeśli wrócę do boksu, to tylko na walkę z McGregorem. To bardzo intrygujący pojedynek dla całego sportowego świata. Macie pięściarza i zawodnika MMA z fenomenalną stójką - przekonuje Mayweather, który ostatni bokserski pojedynek stoczył we wrześniu ubiegłego roku.
- McGregor jest na pewno silny i świetnie ułożony boksersko. Nie wiem jak sobie poradzi z długim dystansem w boksie, ale muszę przyznać, że kiedy oglądam teraz jego walki i zaczynam je analizować, to zadziwia mnie jego szybkość. Jest szybszy niż na początku myślałem - ocenia Amerykanin, który w trakcie swojej kariery zdobywał tytuły mistrza świata w pięciu kategoriach wagowych.
Nieoficjalnie mówi się, że Mayweather za ten pojedynek mógłby zarobić około 100 milionów dolarów, z kolei wypłata dla McGregora byłaby dziesięciokrotnie mniejsza.
http://www.ringpolska.pl/163-boks-z...er-jesli-wroce-to-tylko-na-walke-z-mcgregorem
 
Dawid Ozdoba wydał książkę "Wieczór Panieński - cała prawda" :(

978-83-7945-235-4.jpg


jak tak dalej pójdzie to jeszcze Trynkiewicz zacznie podręczniki pisać dla dzieci w klasach 1-3:/
 
Dawid Ozdoba wydał książkę "Wieczór Panieński - cała prawda" :(

978-83-7945-235-4.jpg


jak tak dalej pójdzie to jeszcze Trynkiewicz zacznie podręczniki pisać dla dzieci w klasach 1-3:/
ostatnio była afera że w egipcie był świadkem zamachu, przypadek że wydaje teraz książke ?
 
Paweł "Trybson" Trybała (1-1 MMA, 1-1 PLMMA) podpisał kontrakt z organizacją Mirosława Oknińskiego - o tym już niedawno informowaliśmy. Umowa zawarta jest na kilka walk. "Trybson" kolejny pojedynek stoczy jesienią tego roku.

I właśnie na ten bój Profesjonalna Liga MMA poszukuje dla niego przeciwnika. Wymagania: zbliżony rekord do tego, jakim może pochwalić się "Trybson" oraz kategoria wagowa do 84 kg.

Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected].

Paweł Trybała popularność zyskał dzięki udziałowi w reality show "The Warsaw Shore" przygotowywanym przez stację MTV. Swój pierwszy, zawodowy pojedynek w MMA (wczesniej zaliczył amatorskie występy) "Trybson" stoczył w marcu ubiegłego roku, na XCage 7/PLMMA 50, kiedy to szybko pokonał Łukasza Stojanowskiego.

W swojej drugiej potyczce w MMA 24-letni Trybała przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Danielem Markowskim.

Jak będzie teraz? Wszystko zależy od najbliższego rywala.
 
ostatnio była afera że w egipcie był świadkem zamachu, przypadek że wydaje teraz książke ?
ja na początku myślałem (gdy zobaczyłem nagłówek w necie "Dawid Ozdoba wydał książkę") że to jakiś podręcznik w stylu BJJ dla zaawansowanych, ale jednak ... wrócił do korzeni.

czytalem o tym nawijal ze chceli go bzykac w pierdlu ale sie obronil dzieki sztuka walki

Bo od dziecka trenuje KSW i ćwiczy lowkingi na metalowych słupach.
 
czytalem o tym nawijal ze chceli go bzykac w pierdlu ale sie obronil dzieki sztuka walki :mamed:
Ja mu wierzę, po tym co widziałem w jego walce jestem pewien, że był w stanie użyć swoich umiejętności i uciekać do okola klatki przed gwałcicielami.
 
Back
Top