Newsy MMA Userów

Romanov jest teoretycznie po czterech wygranych przed czasem - powinni mu kogos z top15 dac teraz :matt:
Latifi może czymś zaskoczyć w stójce , Rumun dość panicznie wchodzi w nogi jak zostanie trafiony , co nie oznacza że jest słaby , bo dobry z niego dzik , liczyłem na Ivanowa
 
Danka nawet już nie ukrywa że Conor ma specjalne przywileje


Kiedy zaczęliśmy się rozkręcać, ten koleś był na fali. Uwierz mi, że musiałem dogadywać sprawy z tysiącem zawodników i „o nie, ta walka nie teraz”, „to nie, tamto, kurwa, nie”. Słuchaj, a ten jebany dzieciak – odwiedzaliśmy go w domu, który wynajmował. Wydaje mi się, kiedy Jose Aldo musiał się wycofać w 2015, to powiedział nam coś w stylu: „W dupie mam, kogo mi dacie. Będę pracował i jak już to ustaliście – dajcie mi znać.” Potem był Nate Diaz. Wypadło mu starcie, a on bez zastanowienia odparł: „Cóż, zmierzę się z Diazem.” Zapytałem, czy chce limit umowny, ale szybko odpowiedział, że jedynie pojedynek w wadze Nate’a ma sens. Conor McGregor był taki od pierwszego dnia, którego wszedł do tej jebanej firmy. Więc jeśli ktokolwiek wskazuje palcem i mówi, że ten koleś jest specjalnie traktowany, to dlatego, że jest wyjątkowy. Ten koleś jest, kurwa, wyjątkowy! Nawet nie wiesz, z iloma zawodnikami musiałem się męczyć.

 
Czas napierdolić newsów

Kevin Lee przechodzi do Sanford MMA (gym chandlera) imo doby ruch




obraz_2021-12-29_042646.png
obraz_2021-12-29_042702.png






(link)


 
Na nadchodzącej gali Babilon MMA 27 dojdzie do interesującego pojedynku początkujących polskich ciężkich. W Skierniewicach Maciej Smokowski podejmie Łukasza Kulpę. Tymczasem w FEN na 3 tygodnie przed galą nie wiemy nic.
 
Na nadchodzącej gali Babilon MMA 27 dojdzie do interesującego pojedynku początkujących polskich ciężkich. W Skierniewicach Maciej Smokowski podejmie Łukasza Kulpę. Tymczasem w FEN na 3 tygodnie przed galą nie wiemy nic.
Kulpa to nie jest naturalny ciężki moim zdaniem.
 
Back
Top