Newsy MMA Userów

Jako, że takie posty jak zdjęcie dnia często tu goszczą. To proszę. Wigilia klubowa WCA. Zwróćcie uwagę jaka legenda siedzi z prawej.
IMG_20211223_225855.jpg
 
Trenera Mirka brakuje
No cóż... mnie brakuje też legendy parteru, ale mógł po prostu się w kadrze nie zmieścić. W ogóle ja serio już się obawiam, że albo jeszcze obejrzymy Nikolę na KSW (idealny dla Sarary), albo serio w WCA wzięli go na treningi dla Janka bo skoro Rakić to Serb to żeby z Serbem trenował, a ten był pod ręką.
 
Nie mieli dobrej herbaty.
Panowie możemy się nabijać z Akopa do woli ale w trudnych momentach wspieramy księcia. Akop uwielbia święta choinkę ma gotową od listopada oraz uwielbia WCA i nie bylo go na wigilli?! Pewnie dużo więcej będzie wiedział więcej Artrur Ostaszewski ale jakoś ostatnio w wywiadach nie wie za wiele na temat Akopa. Tak jak wspomniałem jasne śmiejemy się z naszego małego wojownika ale jak trzeba pomóc i dodać otuchy to też to robimy.
 
Ciekawe z jakimi przymusowymi regulacjami skończy MMA po tym wydarzeniu...





KSW reklamowało tą sieć klubów opartych na franczyzie: KSW Gym. Ten projekt jeszcze żyje poza Warszawą?
 
Panowie możemy się nabijać z Akopa do woli ale w trudnych momentach wspieramy księcia. Akop uwielbia święta choinkę ma gotową od listopada oraz uwielbia WCA i nie bylo go na wigilli?! Pewnie dużo więcej będzie wiedział więcej Artrur Ostaszewski ale jakoś ostatnio w wywiadach nie wie za wiele na temat Akopa. Tak jak wspomniałem jasne śmiejemy się z naszego małego wojownika ale jak trzeba pomóc i dodać otuchy to też to robimy.
Pewnie znowu jebnął Sylwii, bo barszcz był za mało czerwony i teraz trzeba czekać, aż limo zejdzie.
W okolicach sylwestra spodziewam się posta z bukietem róż i jakąś piękną sentencją na nowy rok! :antonio:
 
Pewnie znowu jebnął Sylwii, bo barszcz był za mało czerwony i teraz trzeba czekać, aż limo zejdzie.
W okolicach sylwestra spodziewam się posta z bukietem róż i jakąś piękną sentencją na nowy rok! :antonio:
Ciągle drwisz ale zastanówmy się co się mogło stać to przecież Wigilia oraz WCA. Może Nikola Judo zatępuje Akopa jako maskotka WCA?!
A może coś więcej?! MArtwię się bo uważam za najlepsza walkę 2021 walkę AKOPA z SŁodikeiwczem. Ktoś powie, że jestem nienormalny a ktoś możę powie, żę jestem niemoralny ale ten pojednyek pokazał, że można...można?! można ;)
 
Back
Top