Newsy MMA Userów

To jest miszcz! Szpilkens gotowy na KSW!

1640459900862.png
 

Pacjent doznał urazu wieloodłamowego złamania twarzoczaski. To jest złamanie jarzmowo-szczękowo-oczodołowe, złamanie kości nosa. Najpierw zespoliliśmy ramę oczodołu, boczną ścianę oczodołu, dolny brzeg oczodołu, a następnie przeszliśmy do odtworzenia dolnej ściany oczodołu – ona została totalnie zmiażdzona. Założyliśmy mu dużą płytkę i czekamy, aż wydobrzeje. W chwili obecnej jest opuchnięty mocno, natomiast podaje, że nie ma dwojenia, rusza okiem, także jesteśmy dobrej myśli. (…) Prawie została też oderwana cała szczęka. Po stronie prawej ona była prawie całkowicie oderwana. Miał szczęście, że z drugiej strony tylko pękła.

Jak kopnięcie konia. Takie złamanie przy takim uderzeniu, przy tych operacjach, które wykonywałem, to siła jest ogromna…


Soldić vs USADA to walka stulecia
 
Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim? :mamedwhat:

Nie słyszałem, ale mnie już nic nie zdziwi. Ludziom rozrywka szybko się nudzi w dzisiejszych czasach. Czekam kiedy wejdą walki na kije bambusowe, co praktycznie jest starą sztuką japońską. Machanie kijem/pałką/cepem jest w końcu zakorzenione w niejednej tradycji :lol:
 
Już zjebali bo w opisie figury jest dwukrotny mistrz UFC w wadze półciężkiej

Chyba że wróżą przyszłość :lol:
Kiedyś jeden "inteligentny" dziennikarz słyszałem jak się wypowiadał, że x to iluśkrotny mistrz świata w boksie i miałem takie WTF (nie pamiętam o kogo chodziło). Po prostu niektórzy nie do końca rozumiejąc specyfikę sportu liczą obronę pasa jako mistrzostwo i Janek dwukrotny pewnie bo pokonał Reyesa i potem Israela.
 
Kiedyś jeden "inteligentny" dziennikarz słyszałem jak się wypowiadał, że x to iluśkrotny mistrz świata w boksie i miałem takie WTF (nie pamiętam o kogo chodziło). Po prostu niektórzy nie do końca rozumiejąc specyfikę sportu liczą obronę pasa jako mistrzostwo i Janek dwukrotny pewnie bo pokonał Reyesa i potem Israela.
Technicznie to mistrzowie dostawali nowe pasy przy każdej obronie więc niby jak nowe mistrzostwo, ale teraz zamiast tego rubiny :fjedzia:
 
:frankapprove:
Ale Till nawet rankingowo by pasowal bo Andre idzie jak burza
Nie zrobią takiej walki bo to byłby miss match. Na Tilla wystarczy zawodnik z niezłymi zapasami a Muniz ma do tego zestawu jeszcze elitarne BJJ więc Darren najprawdopodobniej szybko by klepał błagając tym samym przeciwnika o możliwość zaczerpnięcia tlenu.
 
Back
Top