Newsy MMA Userów

Wonderboy i Weidman zareczyli sie :tellmemore:
FHp-JJ-6-XMAkiv9u.jpg
 
Co prawda wyciąłem zdjęcie i końcówkę, ale Kawul zawarł prawdę w poście ze zdjęciem z mistrzem Fronczewskim o tym jak zwykle pisze posty.
IMG_20220101_213510.jpg
 
Tak po krótce o co chodzi? Bo nie do końca jestem w stanie to sobie przetłumaczyć.
Paul chce zwiększenia minimalnych gwarantowanych zarobków dla zawodikow UFC oraz zwiększenia opieki medycznej (nie znam kontekstu i nie do końca rozumiem), a w zamian stoczy jedna walkę w UFC z Masem. Jak mniemam, na zasadach mma.
 
Paul chce zwiększenia minimalnych gwarantowanych zarobków dla zawodikow UFC oraz zwiększenia opieki medycznej (nie znam kontekstu i nie do końca rozumiem), a w zamian stoczy jedna walkę w UFC z Masem. Jak mniemam, na zasadach mma.
No to też muszę to powiedzieć. Zgadzam się z nim, a Łysy mógłby się zgodzić bo dla niego to będzie sporo hajsu.
 
Tak po krótce o co chodzi? Bo nie do końca jestem w stanie to sobie przetłumaczyć.
Jak napisał Dijaz wyżej a przedtem łysy dam Jake'owi wyzwanie że on da się testować na kokę przez 10 lat jeśli Jake da się testować na sterydy 2, więc Jake dał idealną kontrę

Łysy tego nie przyjmie
 
Back
Top