Newsy MMA Userów

Nie pamiętam kiedy ostatni raz main card gali numerowanej miał 6 pojedynków
Jeśli wszystkie walki skończą się decyzjami to gala potrwa do 8 :crazy:

-nCTzatIn9o.jpg
 
Podobno słaba oglądalność ostatniego KSW, bo "zaledwie" 1,4 mln zebranych przed odbiornikami. PPV zbiera swoje żniwo, tak jak gdzieś pisałem wcześniej, ludzie zaczynają zapominać o o tej organizacji.

Konkurencja powołuje się na źródło:
satinfo24.pl
 
Last edited:
Tak, kontratakują. Czytałem tę dyskusję na TT i jestem zaskoczony prostolinijnym myśleniem ekspertów. Porównuje się tam KSW 36 do KSW 15 - kiedy KSW 15 było w czasie, gdy Chalidow był jeszcze budowany a sama marka w TV świeża, napędzana Pudzianem z ledwie 3 walkami w organizacji. Dalej. W tym samym zestawieniu jest KSW 17 z Pudzian-Thompson. Serio jest to tak absurdalne i prymitywne, że aż szkoda komentować. KSW 36 miała mniej więcej taką samą oglądalność jak inne gale bez dwójki: Pudz, (wypromowany) Chalidow - w niektórych przypadkach gorszą, może nawet znacznie, lecz tu wpływ mogły mieć inne czynniki. Według Artura w grupie komercyjnej było za to całkiem OK, nawet nieco lepiej. Ja tu nie widzę za bardzo tego spadku i mocnego pikowania. Widzę za to, że KSW "się męczy" - ani rozwija, ani traci. Lecz to akurat nie jest żadnym odkryciem. - @Laikike1
 
Last edited:
Back
Top