Newsy MMA Userów

Polecam obejrzeć wywiad Helwaniego z Krazy Horsem. Kisłem srogo jak to oglądałem na żywca. :DC:

KLIK
Gegard też nieźle dołożył do pieca jak zaczęli gadać o wyborach w USA. (Reszta wywiadu również całkiem niezła) :DC:

KLIK
 
Last edited:
Faktycznie miodne.
Nie lubię Krzycha, lubię Romero - niech Bóg zdecyduje kto wygra:DC:
A ja właśnie nie wiem komu kibicować. Romero od zawsze lubię, a Krzych pomimo, że ubił 2-óch moich ulubionych brazylijskich zawodników (Spider, Vitor) to też go lubię. Tak, jak mówisz - niech Bóg zdecyduje :D
 
Khabib zabral glos -

UFC myśli, że Conor ma władzę? Irlandia ma tylko jakieś 6 milionów ludzi. Ja jestem z Rosji, 150 milionów ludzi. Jeśli UFC nie da mi titleshota po tej walce, pokażę, jaką mam władzę w Rosji – jeśli UFC nie da mi walki o pas w następnej kolejności, UFC nigdy nie zorganizuje gali w Rosji. Nigdy.

:DC:
 
Khabib zabral glos -

UFC myśli, że Conor ma władzę? Irlandia ma tylko jakieś 6 milionów ludzi. Ja jestem z Rosji, 150 milionów ludzi. Jeśli UFC nie da mi titleshota po tej walce, pokażę, jaką mam władzę w Rosji – jeśli UFC nie da mi walki o pas w następnej kolejności, UFC nigdy nie zorganizuje gali w Rosji. Nigdy.

:DC:
Gdzie to znalazłeś??
Czy tworczosc własna?
 
:cryme:

epZZqym8M2s.jpg
 


Ciekawe czy przejdzie do MMA bo kiedys juz takie plotki byly, potem niby zaprzeczyl ze nigdy w MMA nie zawalaczy ale zobaczymy. Frankie Edgar mowil ze Jordan zostal zatrudniony przez UFC zeby Conora zapasow nauczyc. :D
 
Back
Top