Newsy MMA Userów

Anthony Smith? Ja pierdole co się chłop odkleił...
JJ jest najlepszym zawodnikiem w historii mieszanych sportów walki, a wyjdzie taki kiep co to nie mógł włamywacza na chacie uwalić (dodam, że włamywacz cały czas w momencie konfrontacji miał jego plazmę pod pachą) i będzie pierdolił takie farmazony:no no:
No chyba, że JJ był tym włamywaczem.
:fjedzia:
 
Joanna Jędrzejczyk zajebała Smith'owi plazmę? :korwinwhat:
kevin-sam-w-nowym-jorku-joe-pesci-i-daniel-stern-574840-GALLERY_BIG.jpg
 
Anthony Smith? Ja pierdole co się chłop odkleił...
JJ jest najlepszym zawodnikiem w historii mieszanych sportów walki, a wyjdzie taki kiep co to nie mógł włamywacza na chacie uwalić (dodam, że włamywacz cały czas w momencie konfrontacji miał jego plazmę pod pachą) i będzie pierdolił takie farmazony:no no:
legenda strikeforce się nie zgadza
mamed.gif
 
Anthony Smith? Ja pierdole co się chłop odkleił...
JJ jest najlepszym zawodnikiem w historii mieszanych sportów walki, a wyjdzie taki kiep co to nie mógł włamywacza na chacie uwalić (dodam, że włamywacz cały czas w momencie konfrontacji miał jego plazmę pod pachą) i będzie pierdolił takie farmazony:no no:
-trenuj MMA
-Walcz w 1 lidze na świecie
-włamuje Ci się jakiś szczypior na chate
-dostań wpierdol
-brak profitu
 
Last edited:
@Vvallachia czy @BogdanJanusz
Ktoś mi w ogóle nakreśli tą sytuację Smitha z tym włamaniem, bo chyba wtedy na bawełnie byłem :fjedzia:
Widziałem coś filmiki niby, ale to Ameryka więc myślałem że ma gnata no i jednak ludzie mówią że zawodnicy MMA to najniebezpieczniejsi ludzie na świecie
 
@Vvallachia czy @BogdanJanusz
Ktoś mi w ogóle nakreśli tą sytuację Smitha z tym włamaniem, bo chyba wtedy na bawełnie byłem :fjedzia:
Widziałem coś filmiki niby, ale to Ameryka więc myślałem że ma gnata no i jednak ludzie mówią że zawodnicy MMA to najniebezpieczniejsi ludzie na świecie
Lewis nastukał gościa co mu chciał auto ukraść, Manhoef ruszył w pościg i się wpierdolił im w bok autem jak ukradli mu auto po czym ich nastukał , nawet ta Polyana Co Colbiemu palca w dupe miała wsadzić wpierdol złodziejowi ale potężny ekspert i pretendent od pasa Smith gdy zastał gościa z fantami w łapie dostał na dziure ponoć bez gnata ale jak było naprawdę to nie wiem ale znam kogoś kto też nie wie
 
@Vvallachia czy @BogdanJanusz
Ktoś mi w ogóle nakreśli tą sytuację Smitha z tym włamaniem, bo chyba wtedy na bawełnie byłem :fjedzia:
Widziałem coś filmiki niby, ale to Ameryka więc myślałem że ma gnata no i jednak ludzie mówią że zawodnicy MMA to najniebezpieczniejsi ludzie na świecie
Trzeba powołać eksperta od włamań i wymuszeń seksualnych.
@Warszawski Antek
:gabi_much_love:
 
Smith gdy zastał gościa z fantami w łapie dostał na dziure ponoć bez gnata ale jak było naprawdę to nie wiem ale znam kogoś kto też nie wie
Nie no, Smith kolesia porozbijał, tylko narzekał później w wywiadzie, że nie mógł gościa uwalić bo tamten stał po wszystkich strzałach, no i Smith miał cały czas we łebie czy koleś nie jest uzbrojony. Policja jak "włamywacza" zatrzymała to był cały zakrwiwiony, więc coś tam jednak podziałało. Inna sprawa, że koleś po pierwsze był zapaśnikiem z ponad 100 wygranymi walkami, po drugie chyba naćpany bo jest filmik z tej samej nocy jak próbował do innego domu wejść i jak nie dał rady do zaczął się wydzierać jakby go ze skóry obdzierali. Raczej nie typowe zachowanie na włamywacza i na normalną trzeźwą osobę.
 
Back
Top