Newsy MMA Userów

1669480132904.png


1669480145538.png


No i wypierdalaj
 
Kurwa, aż ciężko uwierzyć że nie sprawdzili do kogo jadą na pikniki. Dziwię się, że ich zespół od PR nie pofatygował się nawet o wpisanie do google, żeby sprawdzić jaka szmata ich zaprasza. Ja rozumiem, że amerykanie zapytani o to kim był Thomas Edison odpowiadają "słynnym skejterem", ale to już jest przesada. Życzę by kamaru znowu dostał kopa na ten parchaty łeb, dżastin też mocne ko na ten krzywy pysk, a aktorowi życzę by tego małego skurwysyn pogonił do nory na wieki.
Tzw. post pisany z rigczem, powinien być kurwa podwieszony gdzieś :deniroclap:
 
Paddy dzwoni do randomowej babki, żeby powiedzieć że jego pies zrobił rzadkie gówno na jej posesji.
:mamed:
Nie ukrywam że gościu poza byciem wkurwiającym jest czasami śmieszny
 
Moja Top1 ulubiona waleczka 4ever

o Panie Janie, to zes odswiezył, 2011 rok.... chyba nie było lepszej waleczki w UFC i mój ulubiony sędzia rosenthal, gdyby nie ten gościu to ta waleczka miałaby max dwie i pół rundy a lesnar nie pokonałby carwina. obowiązkowa na pierwsza randkę. kult.

Pozdro ALL.
 
Last edited:
Smith twierdzi że Jones jest średniakiem :siara:
Anthony Smith? Ja pierdole co się chłop odkleił...
JJ jest najlepszym zawodnikiem w historii mieszanych sportów walki, a wyjdzie taki kiep co to nie mógł włamywacza na chacie uwalić (dodam, że włamywacz cały czas w momencie konfrontacji miał jego plazmę pod pachą) i będzie pierdolił takie farmazony:no no:
 
Back
Top