NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Dobrze. Przy tym, że mają samych młokosów 20-paroletnich na obwodzie Fox to jest dobry ruch, a kosztował chyba coś około 200 baniek na 4 lata.

Oni tam potrzebują wielkich chłopów na SF i PF.
jedna rzecz, którą warto wziąć pod uwagę.
łatwo jest patrzeć na sprawę dziś, po dwóch meczach finałów.

fox podpisał przedłużenie 4 sierpnia 2025.
kiedy je podpisywał spurs byli przez większość stawiani jako ekipa na play in z szansami na top 6.
mieli zrobić krok do przodu, wyraźny krok do przodu.
zrobili trzy, a jeżeli odwrócą rywalizcję to pięć.

poza tym nikt nie zakładał, że 20 letni chłopak wystrzeli z talentem tak, że ojej i zabiera minuty innym guardom.
w przyszłym sezonie fox może już nie wychodzić w piątce.

kontrakt ma duży, bardzo duży.
spurs stać żeby go trzymać.
wemby dużą kasę dostanie dopiero w 27-28.

ten kontrakt będzie wymienialny, bo spurs mają czym dopłacić.
 
ciekawostka

ostatni raz kiedy knicks prowadzili w finałach , a mecz był w nowym jorku miał miejsce...
pościg milicyjny za białym fordem, którym uciekał oj simpson!!!!!
17 czerwca 94 to było.

knicks prowadzili wtedy 3-2.
mecz wygrali, bo pościg był w trakcie.

new york!!!!!
new york!!!!!
 
1000032201.png
 
Jak się gra przez ostatnie 8 minut meczu na bonusie, to się wygrywa mecze. Gra się w 6 na parkiecie i się technika nie dostaje :jimcarrey:
 
wydawało mnie się, że trochę ciśnienie wzięło górę nad graczami nix.
początki połów, to zestaw tak głupich strat, że aż nie przystoi.
atak funkcjonował słabiej niż zwykle.

szkoda tego mega meczu og, bo facet zagrał mega meczycho.
bridges przespał mecz.

zobaczymy, jak będzie jutro.
 
każdą pierwszą kwartę nix dostają w głowę.
15 punktów różnicy w pierwszej kwarcie...
słabo.
 
76 punktów straconych do przerwy
14/26 trójki spurs.

to jest żałosne, co tworzy najlepsza obrona w playoffs.
ciężko mają w spodenkach niestety.

ławka knicks do przerwy- 2 pkt.
 
Back
Top