NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Zna ktoś może jakieś miejsce w internecie gdzie można znaleźć lub oglądać na żywo najnowsze mecze NBA?
 
czy to moje subiektywne wrażenie, czy w decydującym momencie pan james mając piłkę w rękach na siłę szukał 10 podania?

w rewanżu durant nie bał się odpowiedzialności.
brawo kevin!!!!!
 
czy to moje subiektywne wrażenie, czy w decydującym momencie pan james mając piłkę w rękach na siłę szukał 10 podania?

też tak myślałem, zwłaszcza o akcji na ok. minutę przed końcem, ale... zagrał na open looka za 3, ciężko go winić za brak penetracji pod obręcz w takiej sytuacji.

 
też tak myślałem, zwłaszcza o akcji na ok. minutę przed końcem, ale... zagrał na open looka za 3, ciężko go winić za brak penetracji pod obręcz w takiej sytuacji.
korver był alternatywnie przygotowany na takie granie.
gdyby poszedł w prawo- gotowy byłby irving, bo thompson zapewne poszedłby do pomocy.
za to green był już po piątym przewinieniu i moim zdaniem james powinien penetrować, tym bardziej, że prowadzili.
takie moje zdanie.
 
vince!!!!

to byłoby cudowne, gdyby kiedyś pan michałowicz miał okazję komentować razem z vince'm chociaż pół kwarty...
 
68 punktów do przerwy i przegrywasz 18....
dla kawalerzystów wpada dosłownie wszystko...

gracze cleveland trafili 13 trójek do przerwy.
niesamowity mecz w ich wykonaniu, jak do tej pory.
chyba nawet coach lou był w szoku.
 
ja jestem mocno ciekawy postawy kawalerzystów w poniedziałek.
dziś zostawili dużo zdrowia na parkiecie, aby zagrać tak wielki mecz.
czy wystarczy pary na drugą połowę w poniedziałek...?
 
ja jestem mocno ciekawy postawy kawalerzystów w poniedziałek.
dziś zostawili dużo zdrowia na parkiecie, aby zagrać tak wielki mecz.
czy wystarczy pary na drugą połowę w poniedziałek...?

Tu nie chodzi o parę. Oni zagrali jeden z najbardziej kompletnych w ofensywie meczów w historii tej ligi, na takim poziomie nie da się grać na dłuższą metę, Warriors grali swoją koszykówkę, nie wybitną, nie bardzo słabo, ot przeciętny mecz Warriors w ofensywie (bo w obronie to dramat) i przegrali -20. Jak Warriors zagrają dobrze i przestaną bezsensownie udzielać pomocy pod obręczą i zostawiać na open trójkach Love;a, JRa i Korvera, a Cavs nie będą trafiać na 60% tylko 40% to skończy się jak pierwsze dwa mecze. Kondycyjnie wbrew pozorom to był najlepszy mecz dla Cavs w tej serii, dzieki wysokiej przewadze liderzy mogli więcej odpoczywać.
 
Pełna kontrola przez cały mecz. Jedynie lineupy z Zazą dawały tlen Cavs i JR rzucający w God Mode. KD The Real MVP.
 
DCK_4sLXkAA-UR6.jpg
 
ja sobie szybko policzyłem, że le bron james powinien sobie darować ten niepotrzebny wyścig z legendą michael'a.

on jest na najlepszej drodze do dogonienia elgina baylor'a, który przegrał 8 finałów nba.
le bron ma ich 5 , a że konferencja wschodnia nie posiada drużyny, która mogłaby mocno zmienić układ sił, to rekord baylor'a jest zagrożony.
 
ciekawe jak się dziś w nocy rozłożą talenty...?

boston zamienił pick z 76ers, którzy dorzucą jeszcze przyszłoroczny wybór, który otrzymają od lakers, gdy będzie to 2-5 wybór....:wall:
czyżby ainge był pewien, że z 3 zostanie jego pierwszy....????
ostro facet gra.
boston może szybko urosnąć w siłę.
 
ciekawe jak się dziś w nocy rozłożą talenty...?

boston zamienił pick z 76ers, którzy dorzucą jeszcze przyszłoroczny wybór, który otrzymają od lakers, gdy będzie to 2-5 wybór....:wall:
czyżby ainge był pewien, że z 3 zostanie jego pierwszy....????
ostro facet gra.
boston może szybko urosnąć w siłę.
Oni zwątpili w fultza i ainge się szykuje na taytuma albo Jacksona. Dziś nawet czytałem że znów chce tradeowac w dół żeby wziąć denis smitha. Dużo osób się wkurwialo na forach o ten pierwszy pick ale ja to ufam mu po tym jak ściągnął Allena i garnetta i po wyruchaniu netsow z ich pickow :D
 
czyżby ainge był pewien, że z 3 zostanie jego pierwszy....????

Ainge nie ma swojej jedynki. Fultz im nie fitował do Thomasa, Jacksona chcą średnio bo nie potrafi rzucać, zostaje im Tatum jako SF, mają tam trochę dziurę na tej pozycji w ofensywie a Tatum to gracz gotowy do dawania punktów drużynie od zaraz w NBA jako rookie. Ainge próbował też wymieniać pick za oba picki Sacto ale Kings się nie zgodzili, na szczęście.

Ogónie draft w nocy będzie mega ciekawy, może być sporo zaskakujących tradeów, Spurs chcą zdilować LMA za pick w top 7, kilka zespołów wyciąga rękę po Butlera, gdzie trafi Dennis Smith Jr, czy Ntilkina faktycznie tak stracił na wartości jak w mockach ? Czekam z niecierpliwością i z wielką chęcią odpalę live na szóstym graczu (kanał na YT, będzie live, polecam) i będę słuchał co tam Maciek Kwiatkowski i zNYK mają do powiedzenia.
 
Back
Top