NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Trochę offtop ale nam na sprzedaż Koszulkę meczową L.A. Shaquille O'neal sprowadzoną w 2003 roku z USA. Jest poprostu za duża dla mnie bo polskie XL to nie amerykańskie XL. Oddam za powiedzmy 100$. Bez opakowania ale nigdy nie noszona.
 
Trochę offtop ale nam na sprzedaż Koszulkę meczową L.A. Shaquille O'neal sprowadzoną w 2003 roku z USA. Jest poprostu za duża dla mnie bo polskie XL to nie amerykańskie XL. Oddam za powiedzmy 100$. Bez opakowania ale nigdy nie noszona.
A jak dużym chlopiskiem jesteś
 
187/94 trzeci wymiar to wiadomo: ponad 10 cali
Jedyne co Ci mogę powiedzieć to uważaj na sam wiesz kogo i nie przejeżdżałbym przez Białą Rawską
Edit: żeby było jasne no jesteś ogromny przy moich skromnych warunkach
Może sam Shaq ją przymierzał :lesnarhappy:
 
Jeśli nie dostaniemy w zamian bardzo dobrego gracza albo czegoś, co będziemy mogli zamienić na bardzo dobrego gracza, to po prostu tego nie zrobimy
daryl morey o sytuacji hardena.
james podobno chce do clippers lub do clippers albo do clippers.
i tyle.
tak sobie chce.
 
daryl morey o sytuacji hardena.
james podobno chce do clippers lub do clippers albo do clippers.
i tyle.
tak sobie chce.
To jest pojebana sytuacja. Sixers chcieli w zamian tier allstara + jakiś dodatek, Harden myśli, że jak zrobił optout, to ktoś mu nagle rzuci 200/4 albo lepiej, żeby się mógł obijać przez kolejne 4 lata za dobry hajs, a jak widać ofert za Brodatego nie ma. Do tego wszystkiego dochodzi tampering, bo ktoś z obozu Sixers/Clippers się rozjebał, że rozmowy były już wcześniej prowadzone :beczka:

Skończy się pewnie tak, że zostanie jeszcze na jeden rok w 76ers.
 
Odpierdolcie się od niego
Zajebisty obrońca
Zatrzymał nikole tylko na 34 punktach średnio :beczka:
ja tylko przypomnę, że Suns zmarnowali na niego pierwszy pick w drafcie 2018... z trójką poszedł Doncic, z piątką Trae Young, z jedenstką Shai.
Moim zdaniem ten sezon, jak się Ayton nie ogarnie będzie jego ostatnim w Suns. Chłop się nie rozwija (zwłaszcza defensywnie), a w ataku stracił już wszystkich którzy go kreowali i ułatwiali mu grę (CP3, Mikal, Cam Johnson, Payne).
 
Odpierdolcie się od niego
Zajebisty obrońca
Zatrzymał nikole tylko na 34 punktach średnio :beczka:
ja tylko przypomnę, że Suns zmarnowali na niego pierwszy pick w drafcie 2018... z trójką poszedł Doncic, z piątką Trae Young, z jedenstką Shai.
Moim zdaniem ten sezon, jak się Ayton nie ogarnie będzie jego ostatnim w Suns. Chłop się nie rozwija (zwłaszcza defensywnie), a w ataku stracił już wszystkich którzy go kreowali i ułatwiali mu grę (CP3, Mikal, Cam Johnson, Payne).
On spod dziury przy tym wzroście spawy robił.
:beczka:
 
ja tylko przypomnę, że Suns zmarnowali na niego pierwszy pick w drafcie 2018... z trójką poszedł Doncic, z piątką Trae Young, z jedenstką Shai.
Moim zdaniem ten sezon, jak się Ayton nie ogarnie będzie jego ostatnim w Suns. Chłop się nie rozwija (zwłaszcza defensywnie), a w ataku stracił już wszystkich którzy go kreowali i ułatwiali mu grę (CP3, Mikal, Cam Johnson, Payne).
Ten typ tak mnie wkurwia.... Zawsze sympatyzowałem z SUNS i nie pamiętam, czy grała tam większą pizda od DeAndre Płaczka. Trzymałem kciuki ze menago, że da radę go wymienić.
Podobno cena nie była za bardzo wygórowana, chodziło o paczkę fajek, ale jak widać każdemu było szkoda.
Jebać Cię DeAndre. Jesteś większą pizda od Anthonego day-to-day Davisa
 
większą pizda od DeAndre Płaczka
1689879616575.png


nawet nr się zgadza.
:lol:
 
Back
Top