NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

W ciemno zakładam, że znowu będzie temat Las Vegas? 10 lat temu nie mieli żadnej drużyny w czterech wielkich ligach, a zaraz będą mieć we wszystkich :crazy:
I tylko Raiders będą dziadować jak zawsze :beczka:
W Seattle też coś jest na rzeczy i może w końcu Sonics wrócą :antonio:

Pelinka póki co top free agency :antonio:
 
W ciemno zakładam, że znowu będzie temat Las Vegas? 10 lat temu nie mieli żadnej drużyny w czterech wielkich ligach, a zaraz będą mieć we wszystkich :crazy:
I tylko Raiders będą dziadować jak zawsze :beczka:
W Seattle też coś jest na rzeczy i może w końcu Sonics wrócą :antonio:

Pelinka póki co top free agency :antonio:
szansę największe mają Vegas i Seattle
W miarę duże jeszcze ma miasto Meksyk, ale minusem jest tam powalona wysokość
 
Kałaj ma podobno ostro przejebane z kolanami
Usuwają mu tam jakiś stabilizator czy coś takiego
Jeśli on miał stabilizator i dalej miał kolana 100 latka to teraz zagra jeden mecz i będzie siedział na ławie przez dwa sezony :beczka:
 
rzut ma ułożony, ale on jest wolny, strasznie wolny. Bardzo długo wraca do obrony. To tylko summer league ale widać że Wemba demonem szybkości nie będzie.

ps. Kałaj ma po kolanach nic z niego nie będzie, a jeszcze gorzej ma Lonzo Ball tam to kolana rozsypane.
kałaj to przynajmniej może się poruszać, Lonzo ma nawet ze schodami problem
A wszyscy mówili że wemby to lepsze warunki od szaka i przyśpieszenie russa, oszukali
Dobry obrońca, ale mówienie że zmieni ligę jak wspomniany Shaq to bujdy
 
@chaoz już się zaczyna mówienie, że on młody musi się przyzwyczaić, pomalutku małymi kroczkami, cierpliwy to i kamień ugotuje :DC:
Mają mówić, że bust po jednym meczu ligi letniej? Zobaczymy jak będzie dalej wyglądał w NBA, po ASG dopiero można oceniać takich pierwszoroczniaków. Talent na pewno jest, jak się nie połamie, to raczej będzie wszystko w porządku, dzisiaj rzut mu po prostu nie siedział, nagle takiego zjazdu nie zaliczy, a w d duży impact może dawać.

Zasięg takimi długimi łapami robi swoje, jak on dwa metry od typa obroni trójkę.

 
Mają mówić, że bust po jednym meczu ligi letniej? Zobaczymy jak będzie dalej wyglądał w NBA, po ASG dopiero można oceniać takich pierwszoroczniaków. Talent na pewno jest, jak się nie połamie, to raczej będzie wszystko w porządku, dzisiaj rzut mu po prostu nie siedział, nagle takiego zjazdu nie zaliczy, a w d duży impact może dawać.

Zasięg takimi długimi łapami robi swoje, jak on dwa metry od typa obroni trójkę.


bust pod względem hajpu jest możliwy bo zapowiadali że będzie to Durant z świetną obroną

To prawda defensywa może być świetna ale go przepychają ludzie o 2 głowy niżsi, no i to zdrowe
 
@chaoz już się zaczyna mówienie, że on młody musi się przyzwyczaić, pomalutku małymi kroczkami, cierpliwy to i kamień ugotuje :DC:
Mają mówić, że bust po jednym meczu ligi letniej? Zobaczymy jak będzie dalej wyglądał w NBA, po ASG dopiero można oceniać takich pierwszoroczniaków. Talent na pewno jest, jak się nie połamie, to raczej będzie wszystko w porządku, dzisiaj rzut mu po prostu nie siedział, nagle takiego zjazdu nie zaliczy, a w d duży impact może dawać.

Zasięg takimi długimi łapami robi swoje, jak on dwa metry od typa obroni trójkę.


Ja podtrzymuje swoje że to Scoot będzie ROTY.
:roberteyeblinking:
 
to to tam kij
Czytałem że Melo bardziej zasługiwał na statuetkę niż LeBron
Po prostu wemby nie dowiezie hajpowi
Jak Giannis nad nim zrobi wsad to go połamie
Pogra parę miesięcy i posadzą go jak młodego Giannisa i Davisa. Rozpiszą mu dobrą kuracje i dopiero zacznie grać jak podrośnie.
 
Ja podtrzymuje swoje że to Scoot będzie ROTY.
:roberteyeblinking:
takie samo mam zdanie Scoot jest na radarze NBA od kiedy skończył 15 lat, gość jest silny dynamiczny. Jak się będzie dobrze rozwijać to sportowo będzie grałna poziomie Moranta i Shaia. Wembanyama jest mega nahajpowany i się może po prostu spalić, a dodatkowo rywale na bank go będą chcieli "sprawdzić". Po tym meczu w lidze letniej jeszcze wyszła kolejna bolączka, on jest bardzo powolny i nieskordynowany (te trzy straty to wszystko mu zabierali piłkę jak się wkozłowywał w trumnę), jak na standardy NBA to rusza się jak słoń. On nie wyrobi sobie dynamiki jak Giannis. Jestem też ciekawy jak wypadnie na tle drugiego patyczaka "rookiego" Cheta Holmgrena.
 
takie samo mam zdanie Scoot jest na radarze NBA od kiedy skończył 15 lat, gość jest silny dynamiczny. Jak się będzie dobrze rozwijać to sportowo będzie grałna poziomie Moranta i Shaia. Wembanyama jest mega nahajpowany i się może po prostu spalić, a dodatkowo rywale na bank go będą chcieli "sprawdzić". Po tym meczu w lidze letniej jeszcze wyszła kolejna bolączka, on jest bardzo powolny i nieskordynowany (te trzy straty to wszystko mu zabierali piłkę jak się wkozłowywał w trumnę), jak na standardy NBA to rusza się jak słoń. On nie wyrobi sobie dynamiki jak Giannis. Jestem też ciekawy jak wypadnie na tle drugiego patyczaka "rookiego" Cheta Holmgrena.
no właśnie skończy się tak że Giannis czy LeDziadek przetruchta go sobie i rozwali mu kolana
Scoot co prawda daje dupy za trzy ale prawdopodobne że skończy najlepiej ten sezon jako rookie
 
Back
Top