NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Wizards to się tak dają dymać że masakra, jeszcze Kuzma pewnie też pójdzie za półdarmo i można śmiało napisać że oddali wszystkie assety za gówno. Tam jakiś przygłupi GM musi być. Bo to nie możliwe żeby w jednym okienku oddali swojego franchise playera Beala za Shameta, bo CP3 zawija do LAL/LAC, a Porzingisa którego odbudowali za drugorundowy pick i gościa z ławki. To jest jakiś skandal
Kuzma może być największym wygranym, odrzucił opcję gracza na 13 baniek i teraz jest FA, coś czuję, że dostanie soczysty kontrakt od Wizards i będzie miał co wydawać na dupeczki :lol:
 
Zion może wylądować albo do Hornets albo do Portland

Znowu dziennikarze kreują rzeczywistość z dupy? Można obstawiać kiedy zacznie się gadka o Knicks? :lol: Blazers to mają większy problem, czy Lillard zostanie, a nie takie pierdolenie o wiecznie kontuzjowanym Williamsonie. Skoro Nowy Orlean mu nie pasuje bo to niby prowincja i miasto futbolu to jak może mu pasować Oregon, gdzie dopiero nic nie ma...
 
Poszło więcej 1rd swapów do Waszyngtonu, Suns oddali wszystkie picki za Beala, a 2023/25/27/29 oddali wcześniej do Nets, teraz żadnych swoich picków nie mają, nawet drugiej rundy, 3 supermaxy i 1 max, a nowe CBA wjeżdża. Mat Ishbia pierdolony hazardzista :mjsmile:

Jednak GM Wizards wyszedł na tym lepiej niż się wydawało z początkowych doniesień, jeszcze może się okazać, że za KP od Celtów też jakieś pierwsze rundy dostali.

 
Last edited:
Strzelam że ten Scoot będzie miał najlepszą karierę z nich wszystkich
Słyszałem że znowu się pomyje wylały na Jordana za wybranie Millera
 
IMO jakby nie "czar jednorożca" to Scoot pewny nr1.
W wielu draftach byłby jedynką
Rozumiem to bo Victor ma niesamowity potencjał
Ale ludzie traktują go jakby miał być gamechangerem jak Wilt, spuszczają się nad jego celem kiedy strzela jak Giannis, miał kontuzje i raczej będzie miał z racji budowy
Trzeba liczyć żeby Scoot się też nie połamał z takim stylem gry
 
Mavs ładnie wyszli z Draftu, dobry trade down, posłali chujowy kontrakt Bertansa i 10 pick do OKC, a i tak jeszcze sobie zgarnęli niezłego centra z 12 pickiem. Jeden z lepszych ruchów jakie zrobili przez ostatnie lata, a myślałem, że ciężko będzie ruszyć Łotewskie drewno.
 
Harden chce do LAC albo Knicks

Nick Nurse równie dobrze kazał mu wypierdalać? :lol: Clippers mogą tu cokolwiek zyskać, puścić PG w trade, a Harden jeden sezon w LAC i potem powrót na stare lata do Rockets. Nie wiem, czy ktoś w lidze jeszcze uważa, że Harden to potrzebny element drużyny mającej aspiracje mistrzowskie. Clippers mają najmniej do stracenia, bo tam chyba też nie ma sensu udawać, że eksperyment Kawhi-PG przyniesie jakieś korzyści?
 
Nick Nurse równie dobrze kazał mu wypierdalać? :lol: Clippers mogą tu cokolwiek zyskać, puścić PG w trade, a Harden jeden sezon w LAC i potem powrót na stare lata do Rockets. Nie wiem, czy ktoś w lidze jeszcze uważa, że Harden to potrzebny element drużyny mającej aspiracje mistrzowskie. Clippers mają najmniej do stracenia, bo tam chyba też nie ma sensu udawać, że eksperyment Kawhi-PG przyniesie jakieś korzyści?
Clippers też mają się rozpaść
Nie wiem kto wpadł na pomysł na branie do jednego teamu dwóch łamagów
Chociaż Kałaj to pewnie chce już forsę trzepać
 
Clippers muszą na kimś sprzedać te loże w nowej hali? Został im rok na poszukiwania nowej "twarzy" zespołu. W sensie Kawhi + TBA. Harden pasuje na ostatni sezon w dawnym Staples a potem chyba zostaje przepłacić na rynku FA w 2024?
 
Clippers muszą na kimś sprzedać te loże w nowej hali? Został im rok na poszukiwania nowej "twarzy" zespołu. W sensie Kawhi + TBA. Harden pasuje na ostatni sezon w dawnym Staples a potem chyba zostaje przepłacić na rynku FA w 2024?
może westbrook:awesome:
W ogóle czemu ktoś wpadł na pomysł by dalej trzymać tą franczyzę, jeszcze jakby była tylko jedna, ale kurwa LA ma jeszcze Lakersów:beczka:
i te koszulki ze stylem GTA
Ale Harden pewnie tam wjedzie, pobaluje i Rockets
Ja i tak jestem ciekaw jak Suns ma funkcjonować jak Irving chce z nimi jeszcze rozmawiać
 
Na paru tych gości to już szkoda czasu. Westbrook, Harden, Irving? Ci wszyscy właściciele to widzą jaki burdel to kreuje? Kto się ma niby nabrać na wartość dodaną tych zawodników? Kibice są aż tak naiwni, albo oglądają trzyminutowe skróty na YT? Bo to, że media muszą gadać 24/7 w czasach internetu to inna sprawa i poza paroma ekspertami resztą można totalnie zignorować.
 
wielkie trio: harden, irving i durant, to siedem próśb o wymianę w około dwa sezony.
co za czasy.
super gwiazdorskie drużyny, prośby transferowe i load management.
liga graczy.
 
Back
Top