NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Pewnie był jakiś jeden 1st rounder na stole, a Raptors chcą więcej. Myślę, że Hawks coś dorzucą i wymiana dojdzie do skutku, wyjebali Collinsa i Siakam byłby sporym upgrad'em.

 
Taka bida, że chyba obejrzę nawet preeliminacyjne mecze Polaków do IO.
Dzisiaj 13:30 pierwsze starcie, Polska - Węgry :bleed:
 
ktoś u nas transmituje mistrzostwa świata? mecze kanadyjczyków i jankesow z chęcią by się obejrzalo
Kanada chyba będzie bez Murraya, na pewno nie zagra w grupowych meczach. Tutaj w sumie nie ma się co dziwić, miał ciężką kontuzję, a dopiero co grał playoffy na pełnej kurwie, bez niego Kanadyjczycy już tak mocarnie nie wyglądają.
 
troche chujowe godziny tych mistrzostw świata, przeważnie wszystko z ranca jak człowiek będzie w pracy, pewnie tylko będzie oglądane w weekendy:siara:
 
Wyszły im tylko ostatnie 3-4 minuty drugiej kwarty i trochę odjechaliśmy przed przerwą. Wcześniej tragedia jak Węgrzy sobie 3x z rzędu piłkę w ataku zbierają, a nasi stoją i się patrzą.

Ogólnie nie ma też sensu brać do kadry Groselle nad Slaughter'em, bo jak Ponitka siedzi, to nie ma kto piłki przekozłować przez parkiet :śmiech:
 
Last edited:
Nawet im idzie dzisiaj, żeby się tylko nie zesrali po przerwie, Bośnia takie cegły wali, że spokojnie +20 mogliśmy mieć po dwóch kwartach.
 
Mam nadzieję, że Sixers się nie ugną z jakąś słabą wymianą, Liga też powinna się już za to wziąć i przestać się cackać, jak nie będzie grał, to 0 wypłaty, niech siedzi cały sezon bez hajsu i jeszcze dojebać mu jakąś karę do tego. Podjął opcję zawodnika za 35 baniek, a teraz fochy, wchodzą na głowę swoich organizacji i robią co chcą, za daleko to idzie, a za dużo w lidze jest takich głupich murzynów jak Harden.

Chłop trzeci sezon z rzędu żąda wymiany i oczywiście nie on jest problemem tylko zawsze winni są inni. Jakie oświadczenie, jeszcze w Chinach, dopiero dzisiaj zobaczyłem tego tweeta :śmiech:

 
Mam nadzieję, że Sixers się nie ugną z jakąś słabą wymianą, Liga też powinna się już za to wziąć i przestać się cackać, jak nie będzie grał, to 0 wypłaty, niech siedzi cały sezon bez hajsu i jeszcze dojebać mu jakąś karę do tego. Podjął opcję zawodnika za 35 baniek, a teraz fochy, wchodzą na głowę swoich organizacji i robią co chcą, za daleko to idzie, a za dużo w lidze jest takich głupich murzynów jak Harden.

Chłop trzeci sezon z rzędu żąda wymiany i oczywiście nie on jest problemem tylko zawsze winni są inni. Jakie oświadczenie, jeszcze w Chinach, dopiero dzisiaj zobaczyłem tego tweeta :śmiech:


Powinni im za takie akcje blokować wypłaty kontraktów.
 
Mam nadzieję, że Sixers się nie ugną z jakąś słabą wymianą, Liga też powinna się już za to wziąć i przestać się cackać, jak nie będzie grał, to 0 wypłaty, niech siedzi cały sezon bez hajsu i jeszcze dojebać mu jakąś karę do tego. Podjął opcję zawodnika za 35 baniek, a teraz fochy, wchodzą na głowę swoich organizacji i robią co chcą, za daleko to idzie, a za dużo w lidze jest takich głupich murzynów jak Harden.

Chłop trzeci sezon z rzędu żąda wymiany i oczywiście nie on jest problemem tylko zawsze winni są inni. Jakie oświadczenie, jeszcze w Chinach, dopiero dzisiaj zobaczyłem tego tweeta :śmiech:


Via GwiazdyBasketu

w zapisach Collective Bargaining Agreement (CBA) stoi napisane, że jeśli zawodnik przez ponad trzydzieści dni odmawia wykonywania obowiązków w klubie (np. nie stawia się na obóz przygotowawczy) w którym objęty jest ostatnim rokiem kontraktu, nie ma prawa podpisać umowy z żadnym innym profesjonalnym klubem bez zgody poprzedniego pracodawcy. Innymi słowy, jeśli Harden nie stawi się na camp albo odmówi gry – Sixers po trzydziestu dniach mają prawo zablokować jego dalszą karierę w NBA…
Bajo bajo grubciu :kis:
 
Via GwiazdyBasketu


Bajo bajo grubciu :kis:
Piękne jest nowe CBA, jebać grubasa. Ja bym jeszcze ostrzej jechał w tych zapisach, tylko wiadomo, że związek zawodników ma swoje do powiedzenia, a Silver nie ma odpowiednich jaj i boi się lockoutu. Teraz w NBA tyle kasy, że ciekawe kto by się pierwszy ugiął Smeagol czy zawodnicy? :lol:

Najgorzej, że Harden ostatecznie może się stawić do gry, tylko przytyje ze 20kg i będzie sabotował Sixers. Tutaj trzeba pograć sezon na spokojnie, za rok Morey będzie miał spory cap space, tylko Maxeyowi się rzuci dobry kontrakt i Luka przychodzi :roberteyeblinking:
 
Last edited:
james palnął parę słów za dużo w chinach.
kolega jego, a teraz już chyba nie kolega- daryl, palnął kiedyś na tłiterze parę słów za dużo o chinach.
piękna historia.
 
Niestety, Kanada już 100% bez JM. Dalej mają niezłą pakę, ale na USA może trochę zabraknąć takiej pewnej 1-2 opcji obok SGA.

 
Idź w pizdu, będziesz robił za maskotkę, wielki ambitny koszykarzu :kis:


To po chuj jasny on podpisywał to przedłużenie? On i tak nic już nie ugra. Liga powinna go poświęcić i dowalić taką karę, żeby inne czarne primadonny nawet nie pomyślały o takich akcjach.
 
Back
Top