NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

jeszcze by mogli pomyśleć nad trae youngiem i mamy 2 rundę w przyszłym sezonie:awesome:

Dobre są te przecieki o planach Orlando, Thompson, George. Może się skuszą na Bronnyego w pierwszej rundzie, LeBron podobno odrzucił opcję zawodnika na przyszły sezon :mamed:
 
Widziałem że Boston prowadził 2-0 to byłem przekonany, że już nie wypuszczą. A jednak! Jak mówi stare przysłowie: Kto nie wygrywa 2:0 przegrywa 94:118.
 
Widziałem że Boston prowadził 2-0 to byłem przekonany, że już nie wypuszczą. A jednak! Jak mówi stare przysłowie: Kto nie wygrywa 2:0 przegrywa 94:118.
nie oglądałem, ale boston jest mocno przewidywalny.
patrzę na wynik, zaglądam do statystyk i szukam tylko dwóch rzeczy: trójka i zbiórka.
tutaj zapewne jest odpowiedź, ale oczywiście nadrobię chociaż obszernym skrótem, bo mogę błądzić.
 
nie oglądałem, ale boston jest mocno przewidywalny.
patrzę na wynik, zaglądam do statystyk i szukam tylko dwóch rzeczy: trójka i zbiórka.
tutaj zapewne jest odpowiedź, ale oczywiście nadrobię chociaż obszernym skrótem, bo mogę błądzić.
Przejebali i 3ki i deskę.

Bez Porzingisa oni nie mają żadnego nawet drewna pod koszem.

A Jaśki to są jednak jaśki.
:beczka:
 
Jeszcze jeden taki mecz Bostonu i zacznę dawać Brunsonowi szansę na doholowanie NY do finału ligi.
 

to może być pierwsza dobra decyzja Suns od 3 lat :) Vogel się nie nadawał i wszystko się waliło z dnia na dzień, aż do nieszczęsnych play offów. Bud to byłby dobry wybór, ma warsztat i charyzmę, potrafi wypracować swój system - pytanie czy gwiazdeczki go zaakceptują?
 
Przejebali i 3ki i deskę.

Bez Porzingisa oni nie mają żadnego nawet drewna pod koszem.

A Jaśki to są jednak jaśki.
:beczka:
mają.
jest w składzie taki gość jak xavier tillman.
dobry zadaniowiec, wartościowy zmiennik.

w tych playoff's boston oglądałem tylko raz, to trochę mała próbka.
dlatego ciężko mi powiedzieć dlaczego tak mało nim grają, gdy w cleveland takie wielkie chłopiska występują.
może trójką za mało razi?
najbardziej plusowy gracz bostonu w tym meczu. :confused:

przed transferem do celtics, to był jedyny gracz w lidze, który kręcił średnio 1 blok i 1 przechwyt wśród graczy, którzy grali średnio nie więcej niż 25 minut w meczu.
za 1,9 mln/ sezon, to skarb.

to może być pierwsza dobra decyzja Suns od 3 lat :) Vogel się nie nadawał i wszystko się waliło z dnia na dzień, aż do nieszczęsnych play offów. Bud to byłby dobry wybór, ma warsztat i charyzmę, potrafi wypracować swój system - pytanie czy gwiazdeczki go zaakceptują?
to będzie 10 sezon bookera i 6 lub 7 trener, jak dobrze liczę.
booker to chyba ostatni gracz suns z ich ostatnich finałów, który jeszcze jest w składzie.

moim zdaniem poza trenerem pełne ręce roboty będzie miał gm, ale to owoc kaprysów nowego właściciela.
jeżeli trzon zespołu w postaci tych trzech potężnych kontraktów zostanie, to naprawdę duża sztuka dobrać 12 joshów okogich/ royców o'nealów/ bol bolów i przekonać ich na głodowe/ minimalne kontrakty.

milion dolarów- głodowy kontrakt w nba.
:brainoverload:

Brown już 18 strat w tych playoffach, przy 14 asystach.
gdzieś wrzucałem w poprzednich playoffs taką luźną statystykę strat browna, gdzie ogromna część, zapewne ponad połowa, to kozłowanie lewą ręką.

mam problem z tą serią.
z jednej strony fajnie, jakby była niespodzianka i boston pojechałby do domu po 6 meczach.
jednak jak przypomnę sobie ten kalkulator, jaki włączyli cavaliers w ostatnim meczu regular przeciwko hornets, to mam odruch wymiotny.
 
Nuggets w końcu coś ruszyli w G3. Jeszcze trzeba się wstrzymać z porównaniami Edwardsa do MJ :crazy:
Te kilka dni odpoczynku teraz miało na pewno duże znaczenie dla Bryłek, widać, że Murray odżył i znacznie lepiej się poruszał, ogólnie nie dali się stłamsić fizycznej obronie Soty, cała pierwsza piątka na pełnej kurwie wjechała w ten mecz, a takich Nuggets ciężko ograć. G4 teraz będzie bardzo ważne, jak Minnesota nie weźmie czwartego meczu to zaczynamy od nowa.

Malone zrobił robotę i obrona Wilków została rozpracowana, teraz piłka po stronie Fincha :corn:
 
Last edited:
dlatego ciężko mi powiedzieć dlaczego tak mało nim grają, gdy w cleveland takie wielkie chłopiska występują.
może trójką za mało razi?
1.4 prób rzutowych za trzy, a trafia średnio jedną trójkę na trzy mecze, pewnie temu nie gra. Taki gracz nie pasuje do stylu gry Bostonu w ataku, Porzingis out to 40 letni Horford ma stać i rzucać, nie ma innego planu.

mam problem z tą serią.
z jednej strony fajnie, jakby była niespodzianka i boston pojechałby do domu po 6 meczach.
Jakby tak Cavs wyszli na 2:1 to tam cała szatnia Jaśków na brązowo :beczka:

Tylko też trzeba brać pod uwagę, że w G2 Cavs wybitnie trójka siedziała, szczególnie DM i Garland, za to Celtics sporo cegieł. Ja bym teraz chciał zobaczyć jakiś crunch time w trzecim meczu, żeby się dowiedzieć czy ten Boston zrobił jakieś postępy czy dalej tylko potrafią wygrywać jak rozstrzelają przeciwnika przez 3 kwarty.
 
Last edited:
Faktycznie Denver z 3 meczu w ogóle nie przypominało drużyny z dwóch pierwszych spotkań. Mam nadzieję, że dadzą radę wygrać kolejny mecz bo wtedy dopiero zacznie się prawdziwa wojna.
 
1.4 prób rzutowych za trzy, a trafia średnio jedną trójkę na trzy mecze, pewnie temu nie gra. Taki gracz nie pasuje do stylu gry Bostonu w ataku, Porzingis out to 40 letni Horford ma stać i rzucać, nie ma innego planu.
tak może być, jak piszesz, tym bardziej, że obecnie boston w ataku chyba nie ma planu b.
ba, tam może nie być planu a2...

zastanawia mnie jednak, po co oni po niego poszli.
oczywiście wiele nie zapłacili, bo dwie drugie rundy.
na moje on miał być alternatywą gdyby po drodze do ewentualnego finału pojawił się duży grek albo jeszcze większy kameruński francuz z ameryki i dalej jokic.
ale to tylko takie moje pseudo-eksperckie gdybanie.
 
trener kidd zapewne wytłumaczył to tak na odprawie:
- tam będzie dwóch białych: jeden długi jak patyk i ten drugi mniejszy, co ma dużo włosów.
w niego walimy!

pj washington jr to mój ulubiony teksański gracz.

pan waldemar na mikrofonie!
:antonio:
 
- tam będzie dwóch białych: jeden długi jak patyk i ten drugi mniejszy, co ma dużo włosów.
w niego walimy!
Daigneault już go wyjebał w pizdu, będzie Gatorade podawał.
Ciekawe czy OKC zbierze dzisiaj jakąś piłkę w ataku heh

E:
Isaiah Joe dobra zmiana, trener Mark wie co jest pięć, wyjebał tego Giddeya razem z Haywardem i bardzo dobrze.
 
Last edited:
Daigneault już go wyjebał w pizdu, będzie Gatorade podawał.
Ciekawe czy OKC zbierze dzisiaj jakąś piłkę w ataku heh

E:
Isaiah Joe dobra zmiana, trener Mark wie co jest pięć, wyjebał tego Giddeya razem z Haywardem i bardzo dobrze.
haywarda możemy dziś nie zobaczyć.
minuty giddeya w tej serii spadają.
dallas- rzut do poprawy, bo po przerwie może być męczarnia.
 
Shai niestety chyba jeszcze nie jest gotowy na liderowanie w playoffs, drugi mecz z rzędu lipa w crunch u niego. Młodzi nawet nieźle się trzymali, ale w PO bez zbiórek będzie ciężko, Mavs jakby mieli dzisiaj lepiej ustawione celowniki to po tych zbiórkach w ataku mogli szybciej mecz zamknąć.
Ciekawe jakby wyglądała seria OKC z Pels gdyby Williamson grał. Holmgren, Joe i SGA razem mają w pasie tyle co Zion :werdum:
 
Shai niestety chyba jeszcze nie jest gotowy na liderowanie w playoffs, drugi mecz z rzędu lipa w crunch u niego. Młodzi nawet nieźle się trzymali, ale w PO bez zbiórek będzie ciężko, Mavs jakby mieli dzisiaj lepiej ustawione celowniki to po tych zbiórkach w ataku mogli szybciej mecz zamknąć.
oni sobie wczoraj trochę pobiegali.
niektórzy nawet za bardzo to wzięli do siebie:


shai pod koniec już oddawał takie "pchane" rzuty.
paliwo.
luka ciężko oddychał, kyrie miał nos szerszy niż zwykle.
tam pomimo tego, że wielkich chłopisk jest niewielu, to rywalizacja jest fizyczna.

skuteczność dallas- tak jak zauważyłeś, gdyby była lepsza, nie byłoby nerwowej końcówki.
mecz nr 4 będzie przeciekawy, bo okc muszą odpowiedzieć.

doncic wydaje się mieć problemy ze zdrowiem.
mam nadzieję, że pozwolą mu one rywalizować do końca tych playoffs.
pj washington jest niesamowity- kolejny raz bardzo dobry mecz.

giddey w tych meczach może liczyć na niewielkie minuty, a hayward raczej na ochłapy minutowe.
 
Back
Top