NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Maxey jaja ze stali, żeby w takim momencie ręce nie drżały, 7 punktów w dwa posiadania, a ten rzut na dogrywkę z 10 metra, deep trójka jak u kosmity :antonio:
będzie się śnił robinsonowi do końca życia...
a jak knicks tej serii nie wygrają, to chyba nawet dłużej.



jak widzisz takie historie są wpisane w życie tej hali.
:lol:
miller to zrobił w meczu otwarcia.
bardzo dobra seria to była.
w ogóle 95 playoffs polecam.
jedne z ciekawszych jakie pamiętam.
 
Reggie Miller pięknie zamknął ryj Spike'owi Lee. Legendarne ruchańsko przehajpowanych Knicks. Można zobaczyć cały segment 30 for 30 jak ktoś tego nie kojarzy.
 
Świetny pomysł Knicks, jeszcze se Duranta weźcie w pakiecie, bo jak już wywalicie pół składu za Bookera to akurat będzie wam brakowało skrzydłowego :muttley:


podobno Booker też chce iśc do NYC
Ale suns nie kwapią się by oddać pizdusia
Ale trade to jedyny ratunek dla Suns
 
podobno Booker też chce iśc do NYC
Ale suns nie kwapią się by oddać pizdusia
Ale trade to jedyny ratunek dla Suns
Jedyny sens tej wymiany dla Knicks to jakby spuścić do Suns tego leszcza Randle + dorzucić Bogdanowicza żeby się hajs zgadzał i picki, ale wątpię żeby Suns takie coś klepnęli, w Arizonie też chcą tu i teraz wygrywać, o ile Ishbia nie stwierdził, że chuj z tego będzie, wtedy wszystko możliwe.
Już lepiej mieć w sumie tego Bookera niż 50 baniek na śmiecia Randle i emeryta Boogiego, ale pewnie zrobią jakiś głupi ruch, Knicks za dobrze ostatnio te wszystkie trejdy robili, muszą coś odjebać żeby się wyrównało.
 
Niewiedza ekspercka, tak przeczytałem :korwinlaugh:
jedyna możliwość, to taka, że booker prosi o wymianę.
innego rozwiązania nie widzę- to ich fundament.
prędzej durant, a jeszcze prędzej beal.
booker nie.

aczkolwiek czysto hipotetycznie w knicks by zrobił różnicę.
taki chłop z rzutem i kozłem tam pasuje.
 
jedyna możliwość, to taka, że booker prosi o wymianę.
innego rozwiązania nie widzę- to ich fundament.
prędzej durant, a jeszcze prędzej beal.
booker nie.

aczkolwiek czysto hipotetycznie w knicks by zrobił różnicę.
taki chłop z rzutem i kozłem tam pasuje.
Ale mi chodziło ze Bookera nie wymienią chyba ze sam będzie chciał
A o trade chodziło mi właśnie Duranta czy Belala(chociaz po tym jak sie zaprezentował i jego kontrakt trudno będzie opchnąć)

Ale fakt niespójnie napisałem:conorsalute:
 
Ale mi chodziło ze Bookera nie wymienią chyba ze sam będzie chciał
A o trade chodziło mi właśnie Duranta czy Belala(chociaz po tym jak sie zaprezentował i jego kontrakt trudno będzie opchnąć)

Ale fakt niespójnie napisałem:conorsalute:
Beal ma przecież klauzule no trade, wiec bez jego zgody i tak sobie chuja pohandlują, już odbiegając od tego, że po tym sezonie jest wart jeszcze mniej i mało kto się schyli. To jest najbardziej zjebany kontrakt świata, ja nie wiem jak można się było w to wjebać, co o tym myślę to się za głowę łapię :beczka:
 
Beal ma przecież klauzule no trade, wiec bez jego zgody i tak sobie chuja pohandlują, już odbiegając od tego, że po tym sezonie jest wart jeszcze mniej i mało kto się schyli. To jest najbardziej zjebany kontrakt świata, ja nie wiem jak można się było w to wjebać, co o tym myślę to się za głowę łapię :beczka:
Duranta gdzieś puszczą za czapkę gruszek reszta pizdusiów jest nie do ruszenia.
 
Beal ma przecież klauzule no trade, wiec bez jego zgody i tak sobie chuja pohandlują, już odbiegając od tego, że po tym sezonie jest wart jeszcze mniej i mało kto się schyli. To jest najbardziej zjebany kontrakt świata, ja nie wiem jak można się było w to wjebać, co o tym myślę to się za głowę łapię :beczka:
Właściciel Suns mówił że jeśli ma wybierać między samym DBookiem, a nim plus Durant i Belal to 100 procent idzie po 3 gwiazd :mjsmile:
Ma teraz zabawę teraz bo następne picki to ma za kilka lat:beczka:
Musi kogoś wytrejdować i chyba to będzie Kevin(niektórzy nawet żartują że ma wracać do OKC)
 
Niestety Snake gdzie nie trafi na końcu robi się syf. Genialny gracz ale psychika nastolatka.
 
Czekam aż będzie nakurwiał w końcu te pompki w basket office.
:tellmemore:
W ogóle co za typ. Ciekawe czy to tylko poza czy jest naprawdę pierdolnięty po całości.
Po za tym to Clippers pojedzie na ryby po następnym meczu. Po kilku tygodniach zaznajamiania się z ligą widać że Clips to przebrzmiałe gwiazdy z przebłyskami ale długofalowo nic nie osiągną. Warriors w obecnym składzie zjazd do bazy, Lakers też, Embiid renta a Durant emerytura. Idzie nowe - lider NY sztos, nowe/stare - Kyrie (gość jest niesamowity, praktycznie jak dostaje piłkę to widzę ją w koszu). Też ten ten wysoki młodziak że Spurs jeśli się szybko nie połamie bo wygląda dość krucho.
Pierwsze mecze które widziałem min Bulls to załamka poziomem ale teraz widzę że jest sztos. W Play off zaczęło się poważne granie.
Luka bardzo dobry ale jego styl wybitnie mi nie odpowiada. Niby biega jak w slo mo, niby wygląda jakby słabo skakał ale robi cuda.
 
Last edited:
Zgodnie z oczekiwaniami Doc Rivers pomógł Bucks jak kadzidło umarłemu. Od zdobycia mistrzostwa Kozły wygrały tylko jedną serię w playoffs (przeciwko Bulls, którzy akurat w 2022 mieli jedyny sezon powyżej .500 od 2016 :lol: ). Damian Lillard to tylko trochę lepsza wersja Beala. Chłop zaraz skończy 34 lata i tyle z tego ścigania pierścienia.
 
Tirem by tam wjechał :lol:

Embiid to jedyny MVP w historii ligi, który nawet nie dostał się do finału konferencji. To się szybko nie zmieni jeśli zostanie w Sixers.

 
Pierdolony Josh Hart, znowu trafił clutch trójkę.

Ten typ to już zgrana karta. Widać jak na dłoni że gra z kontuzją i ogólnie ma zniszczone nogi.

Chyba trzeba nim handlować póki ma jeszcze jakąś wartość, on zdrowy na playoffy nigdy się nie stawi niestety :corn:
 
Last edited:
Back
Top