NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

philla- knicks.
to będzie najlepsza seria.
iskrzy tam dobrze.
Powinno być 2:1 w drugą stronę, ale mam nadzieję, że wyciągną. Raporty z ostatnich dwóch minuty jak wyszły, to pasiaste kurwy się przyznały, że Maxey był parę razy faulowany w G2, a Nurse chciał timeouta brać jak Lowry wprowadzał piłkę i go olali. Tylko ich tłumaczenia po meczach, to jak zwykle mogą sobie w dupę wsadzić, ojebali ze zwycięstwa przez brak tego czasu na koniec.
 
Middleton 2k21, 42/10/5 55% z gry, a i tak :pudziaonicbyniedao:

Swoją drogą nie wierzyłem, że on jeszcze na w nogach taki mecz po kontuzji, no ale bez Gianisa tutaj będzie ciężko przejść Pacers, musieliby razem z Dame zagrać do końca serii jak w swoim prime.

Trójka jak Stef.



 
Last edited:
jedziemy dzisiaj z kurwami z cleveland:bleed:

Ale buja :lesnarhappy:


f2cc66f2d7c42e298de4c4addb5643b6.gif
 
Powinno być 2:1 w drugą stronę, ale mam nadzieję, że wyciągną. Raporty z ostatnich dwóch minuty jak wyszły, to pasiaste kurwy się przyznały, że Maxey był parę razy faulowany w G2, a Nurse chciał timeouta brać jak Lowry wprowadzał piłkę i go olali. Tylko ich tłumaczenia po meczach, to jak zwykle mogą sobie w dupę wsadzić, ojebali ze zwycięstwa przez brak tego czasu na koniec.
słabo wyszło z tą sytuacją.
na takim poziomie nie powinno się to zdarzyć.

ciekawe czy zrobią coś z tym faulem embiida?

nie zmienia to faktu, że dzieje się!!!!!
:bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed:
ktokolwiek w 7!!!!!!!
:lol:
 


russ pierwszy raz odesłany do szatni w playoffs.

dużo panowie rozmawiali ze sobą w czasie gry.
i pj washington jr, bardzo pożyteczny zawodnik, też meczu nie dokończył.
 
nie bądź złośliwy.

nigga przez 15 lat nie oglądał meczów swojej drużyny w maju.
teraz jest szansa na drugą rundę!
:lol:
Ja też im kibicuję żeby jebneli Cavs :gabi_much_love:

Tylko ciekawe czy ten ich backcourt da radę zagrać jeszcze taki dobry ofensywny mecz. Magic przez kilka następnych lat powinni regularnie meldować się w play-offach, o ile im nie odjebie w lato z wywaleniem capspaceu na jakiegoś past prime zawodnika. Tam trzeba dobrego rozgrywającego i dwóch z tych ich 4 guardów wywalić, ale z głową, nie pakować 30 baniek/ sezon w jakieś zwłoki.

Dzisiaj i jutro wieczorem fajne mecze się szykują.

Tylko seria Mavs-LAC nie dojechała, a Kawhi chyba znowu nie zagra i nic dobrego nas tu nie czeka.
Teraz napalam się na pojedynek SGA vs Luka :bleed:
 
ciekawe czy zrobią coś z tym faulem embiida?
Myślę, że nie, normalnie pewnie byłby flagrant 2, ale to zadośćuczynienie za końcówkę G2. Nie popieram takich akcji, ale tak to odbieram, nie wyrzucili go bo byłoby za bardzo jechane, że sędziowanie pod Knicks.
 
Myślę, że nie, normalnie pewnie byłby flagrant 2, ale to zadośćuczynienie za końcówkę G2. Nie popieram takich akcji, ale tak to odbieram, nie wyrzucili go bo byłoby za bardzo jechane, że sędziowanie pod Knicks.
nieprecyzyjnie napisałem.
miałem na myśli, czy on nie odpocznie w meczu nr 4.
czy nie zawieszą go na następne spotkanie.
on grał bardzo twardo w ostatnim meczu.
ale hans ma adwokata w sprawie jest nim draymond green.
:lol:
Tylko ciekawe czy ten ich backcourt da radę zagrać jeszcze taki dobry ofensywny mecz. Magic przez kilka następnych lat powinni regularnie meldować się w play-offach, o ile im nie odjebie w lato z wywaleniem capspaceu na jakiegoś past prime zawodnika. Tam trzeba dobrego rozgrywającego i dwóch z tych ich 4 guardów wywalić, ale z głową, nie pakować 30 baniek/ sezon w jakieś zwłoki.
tam finansowo jest bardzo fajnie.
https://fanspo.com/nba/teams/magic/22/payroll

gm magic ma prawo czuć się szczęśliwym człowiekiem.
stać ich żeby w przyszłym sezonie dodać solidnych weteranów.
numerami draftu są zdrowo nabici, nikomu nic nie oddają.
wydaje mnie się, że wynik jaki zrobią w tym sezonie będzie zwiastunem tego, jak mocne lato się wydarzy.
jeżeli dobrze się pokażą może pojawić się chęć zrobienia mocnego kroku do przodu i atak po jakieś znane ligowe nazwisko.
 
nieprecyzyjnie napisałem.
miałem na myśli, czy on nie odpocznie w meczu nr 4.
Wiem, że chodziło Ci o zawieszenie na najbliższy mecz, ale myślę, że już nie. Przecież na taczkach by ich wywieźli z Filadelfii jakby teraz Biida wyjebali :lol:
 
Nuggets się podłożyli, b2b sweep odwołany :werdum:
russell i reaves złożyli się na dobre punkty w tym samym meczu.
no i punkty ławki- mało w nuggets.

dziś w nocy ich szanse przejmują suns!
teraz oni mogą być pierwsi!!!!
 
76ers knicks ogień!
brunson niemożliwy!
Mecz prawie 3 godziny. Challenge mocno wydłużają czas zawodów. Embiid nie udźwignął w decydującym momencie. Dwa razy dał się zablokowac i pudłował rzut za rzutem.
 
Harden wstał z grobu brodaty skurwysyn!! Szapoba!!!
Długie momenty robi za statystę, w obronie symuluje grę ale w decydującym momencie nieprawdopodobna skuteczność. Szkoda że przegapiłem jego prime. Będzie to też jeden z najlepszych w historii bez pierścienia. Westbrook'a na miejscu menedżera chyba bym się pozbył. Gówno gra zwłaszcza w ataku. Złe decyzje i nietrafione najprostsze rzuty. Prawie krzyczałem "nie poddawajcie mu".
 
Westbrick był wysoko w głosowaniu na najlepszego rezerwowego, więc chyba nie jest jeszcze aż tak źle. A Harden przecież w tym roku idzie po pierścień!
 
Back
Top