NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Gobert zagrał 448 minut więcej od Wembanyamy, Davis zagrał 529 minut więcej od Wembanyamy. Przy ich MPG, to jest 13-15 meczów więcej, a są za nim w dwóch kluczowych statystykach.

 
ben nie dokończy sezonu.
ponad dwa lata temu trafił na brooklyn.
zagrał 57 meczów na 190 możliwych.

niestety papiery na granie to nie wszystko.
dlatego doceniam tych wszystkich gości, którzy mają 15+ sezonów w nogach.
nie wspominając już o 20+.
 
Gobert zagrał 448 minut więcej od Wembanyamy, Davis zagrał 529 minut więcej od Wembanyamy. Przy ich MPG, to jest 13-15 meczów więcej, a są za nim w dwóch kluczowych statystykach.


tak i oboje grają w dużo lepszych zespołach, nie chce mi się sprawdzać ale bardziej wyznacznikiem byłyby tu staty na 100 posiadań rywali - hype na Wembiego zasłużony, ale bez przesady, jak dpoy może być zawodnik z drużyny z jednym z gorszych defensywnych rankingów ligi? Minesota jest druga, Llakers 16, a Spurs… 27 defensywa ligi ;)
 
tak i oboje grają w dużo lepszych zespołach, nie chce mi się sprawdzać ale bardziej wyznacznikiem byłyby tu staty na 100 posiadań rywali - hype na Wembiego zasłużony, ale bez przesady, jak dpoy może być zawodnik z drużyny z jednym z gorszych defensywnych rankingów ligi? Minesota jest druga, Llakers 16, a Spurs… 27 defensywa ligi ;)
To nie jest nagroda drużynowa tylko indywidualna, że tam biegają same kasztany wokół niego, to już inna sprawa. Pewnie nie dostanie tej statuetki, ale Wemba to najlepszy obrońca w lidze, takiego impactu w D podczas rookie sezonu nawet Duncan nie miał :fjedzia:
 
ben nie dokończy sezonu.
ponad dwa lata temu trafił na brooklyn.
zagrał 57 meczów na 190 możliwych.

niestety papiery na granie to nie wszystko.
dlatego doceniam tych wszystkich gości, którzy mają 15+ sezonów w nogach.
nie wspominając już o 20+.
Benek to jest wyjątkowej klasy leser. Ma kontrakt na 40mln$ gwarantowany na przyszły sezon, najgorszy kontrakt w lidze.
 
Ma kontrakt na 40mln$ gwarantowany na przyszły sezon, najgorszy kontrakt w lidze.
w tym jeszcze tak, w przyszłym już nie.
kontrakt będzie spadający- wyjątkowy zapychacz salary dla tankującej drużyny.

inną sprawą jest, czy jest on potrzebny nets.
a jeszcze ciekawszą, jak się tego pozbyć.
nets potrzebują przebudowy, ale bez tankowania, bo swój draft oddają w najbliższych latach.
 
Benek to jest wyjątkowej klasy leser. Ma kontrakt na 40mln$ gwarantowany na przyszły sezon, najgorszy kontrakt w lidze.
Wiązałem z nim wielkie nadzieje po rookie sezonie, kozak w transition d, bronił każdą pozycję, mega dobry przegląd pola i dryg do rozgrywania, tylko z rzutem były problemy. Ten kontrakt, to mu jeszcze w Sixers dali, ale później po pierwszym rozjebaniu pleców, popsuł się chłopak całkowicie.

w tym jeszcze tak, w przyszłym już nie.
kontrakt będzie spadający- wyjątkowy zapychacz salary dla tankującej drużyny.

inną sprawą jest, czy jest on potrzebny nets.
a jeszcze ciekawszą, jak się tego pozbyć.
nets potrzebują przebudowy, ale bez tankowania, bo swój draft oddają w najbliższych latach.

Ci Nets ogólnie są dziwnie prowadzeni, tak obok Hox i Byczków, trzecia drużyna, która nie wiadomo co chcę osiągnąć, dwie pierwsze mają chociaż szansę na playoffy, a Nets nawet na playin się raczej nie załapią.

Bridges raczej pierwszą opcją nigdy nie będzie i tam trzeba jakiegoś legit allstara. Wygrywać nie dają rady, a tankować nie ma po co bez picków, tak jak piszesz, a była okazja żeby je odzyskać. Te ich picki mają Rockets, a Stone chciał Mikal'a u siebie przed trade deadline,, proponował im Greena + oddanie ich picków, ale odrzucili ofertę i dalej są w dupie, w żadną stronę nie idą. Może liczą na to, że jakaś gwiazda tam przyjdzie, wtedy Bridges byłby dobrym supportem, ale wątpię żeby ktoś się w lato skusił na grę dla Nets.
 
Screenshot_20240314-094525_Lite.jpg


White power.
:roberteyeblinking:
 
Nawet? Oglądałeś tamte mecze? On był ważnym ogniwem w tej ukladance.
To że teraz gra piach to co innego.
Lepiej być Davisem z pierścionkiem niż Barkleyem z bólem dupy o pierścionek
Ja tam wolałem Barkleya jako zawodnika. Davis jest niesamowicie przereklamowany, a po dołączeniu do Lakers to w ogóle wybiło poza skalę.
Davis musiałby mieć kozackiego centra obok siebie.
 
Dwa lata temu chyba mieli, a nie w zeszłym. C+ nabyło prawa do MM wtedy ze względu na Sochana, teraz wątpię żeby ktoś u nas miał, już by było jakieś info.
Możliwe , że dwa faktycznie. Bo wtedy grał pierwsze skrzypce ten wysoki co teraz robi furore w Eurolidze Manek. Pamiętam , że grał jeszcze w finale McCormack co go Igor trenował w Napoli albo Besiktasie.
 
Back
Top