Nasze miejscówki - UFC Kraków

@midern gdybyś się już ultra nudził to możesz jeszcze zaznaczyć gdzie kto siedzi ;), ale to tak tylko mówię, jakbyś miał trochę czasu na zmarnowanie.
 
@zychal coś źle liczysz. Wiem, które miejsce kupowałem[/QUOTE
mi to tak wychodzi ale nie wiem moze Twoj rzad ma odwrocone miejsca
2vja5fq.jpg
 
W czym problem bo nadal nie wiem? 15 miejsce jest pierwszym od przejścia patrząc od lewej strony
@midern pomylil sie w twoich miejscach o jedno w lewą strone. Ty skorygowałeś i teraz wszystko gra. Nie wiem skąd Ci wyszło, że miałem siedzieć nad tobą
 
@midrem nie korygowales pierwszego zdjecia ? bo mogl by dal palca uciac ze to wygladalo tak
i stad moje zdziwienie, jak pierwszy raz zobaczylem to foto to napewno to miejsce bylo zajete na czerwono ,teraz juz nie
2m7eyqo.jpg

EDIT zle spojrzalem na sektory moj blad ,sory pamowie
 
Last edited:
@midern gdybyś się już ultra nudził to możesz jeszcze zaznaczyć gdzie kto siedzi ;), ale to tak tylko mówię, jakbyś miał trochę czasu na zmarnowanie.
Taki miałem plan i za jakiś czas może i go wykonam. Może ktoś się jeszcze dopisze, moze nie. Coś wykombinuję i za kilka/kilkanaście dni będę wrzucał. Paleta barw będzie.

@midrem nie korygowales pierwszego zdjecia ? bo mogl by dal palca uciac ze to wygladalo tak
Nie, midrem nie korygował zdjecia :lol: Pomyliłem się tylko u Ciebie z tym jednm miejscem, za bardzo na lewo dałem. Voranka jednak dobrze zonaczyłem.

C12 R29 M24-22
Dopisany! :)
 
nie podałem nr miejsc tak wiec jeszcze raz.. sektor C12, rząd 38, miejsca 15,16 : )
 
Ankieta pokazuje trochę ponad 100, a w symulacji @midern a, jest około 50 czerwonych kropeczek, zakłamanie rzeczywistości:P
Jak już wspominałem, część z kropek nie jest zaznaczona, bo ludzie pisali tylko sektory i rzedy, a nie miejsca.
Druga sprawa, ankieta - ja sam dałem, ze może jadę, a teraz juz wiem, ze jadę. Wiec pewnie jest nieaktualna i tak. ALe nie ma co tworzyć kolejnego tematu z ankietą.
 
Jak już wspominałem, część z kropek nie jest zaznaczona, bo ludzie pisali tylko sektory i rzedy, a nie miejsca.
Druga sprawa, ankieta - ja sam dałem, ze może jadę, a teraz juz wiem, ze jadę. Wiec pewnie jest nieaktualna i tak. ALe nie ma co tworzyć kolejnego tematu z ankietą.
Spoko, ja wziąłem pod uwagę tylko tych, którzy zaznaczyli, że jadą na pewno:) Wszytsko zmienia się na dniach, taki rzetelny rzut na miejscówki, można zrobić za tydzień, dwa jak już mniej wiecej będzie okreslone, kto z nas tam bedzie:)
 
Cohones nie wykupywali miejsc tylko w c12 i c13 wiec na calej hali kropeczek byloby wiecej
 
dziwne , napisali mi maila ze wyslali mi bilet parkingowy ktory zamawialem pozniej od biletow ,a bilety jeszcze ,,gotowe do wysylki''
kazdy juz ma wyslane ??
 
U mnie dopiero co zmieniło się na 'gotowe do wysyłki' - wcześniej było w trakcie realizacji przez tydzień. Wolno im to idzie.
 
Mi właśnie teściu dzwonił że przyszły i do tego jeszcze Griffin gościem w Krakowie, fajny początek weekendu :D
 
Sektor C13, Rząd: 42, Miejsce: 3,4 :)

Widzę,że większość kupuje na C12 i C13,spoko, będziemy drzeć mordy:)
 
Jak w temacie :D temat gdzie można wpisywać miejscówki jakie udało się kupić...
ja zaczynam :D
Sektor A1 rząd 14 miejsca 5 i 6 jakiś sąsiad z forum ?

a może by tak dodać ankietę z sektorami i zobaczymy gdzie naszych najwięcej ?:)
 
Back
Top