Nasze miejscówki - UFC Kraków

Sprzedasz cały czas aktualna ale jak widać nie dla każdego ! Jedyny warunek to taki ,że trzeba być OGARNIĘTYM !!!
Pytajcie chłopaczyny,najlepiej ktoś z rzędu bo dopisać zawsze jednego ziomka więcej to nie problem (uratowałem was przed zagładą :D) cena do dogadania !
 
Ja do niego nic nie mam, więc z mojej strony nic mu nie grozi. Zresztą, jestem pacyfista i cipką, która muchy nie skrzywdzi
 
Nie no @Grzechu nie mam dwóch,jest tylko jedno miejsce do pogonienia.Zróbcie głosowanie najwyżej bo nie chce później wyjść na chuja który posolił wam gale :cool:
 
Mi to tam rybka.Wróci mahonek to powie czy cena mu pasuje skoro sąsiedzi w rzędzie nie mają z tym problemów hehe.Jak mówie szkoda żeby bilet zapleśniał.Może nikt mahonkowi nie wpierdoli ale to nie moja brożka :D
 
@Orest będzie nową foczką mahonka. Pewne info.
3915892-0232300814-they-.gif
 
@baju BANUUUUUUUUUUJ!
kurwa @Szady coś ostatnio szaleje z tym tańczącym trollem, haha. @Grzechu ten tekst mahona non stop mi w głowę wchodzi jak piszę na fb o tym, że gala już za chwile. :lol:

"Zostały już tylko 3dni do gali #UFCKrakow! Czujecie ten rosnący temperament, suki?"
 
@kiras jakbyś opuścił coś to bym pomyślał nad tą wycieczką, tylko demotywuje mnie podróż 10 h i przesiadka.

W sumie do Łodzi jak debiutowałem KSW to było 7h i 3 przesadki, ale wiadomix - debiut :D Nawet na dworcu całą noc się siedział ^^

Tutaj nie ma tego jebnięcia, ale pojechałbym jak dobra cena :D
 
Back
Top