Nasze miejscówki - UFC Kraków

@kiras gratulację! Chociaż szkoda trochę, bo pewnie nie będzie okazji się poznać :)
 
Chłopaki wyszła akcja ,że wygrałem dwie wejściówki w konkursie na Unibecie i są to miejsca na P2 900zł jedno więc głupio by było nie skorzystać a nie miałem czujki,że przytule takie bileciwa. Sprzedam bilet : Sektor C13, rząd 30, miejsce 10
W rzędzie z : @VaeVictis , @Orest, @pablos_83 ,@Masu i @Comber
Dałem za niego 250 ale moge pogonić za 200 i w sumie najlepiej chyba w dniu ważenia transakcja bo ryzyko ,że poczta coś popierdoli a czasu zostało mało.
Sorki za małe zamieszanie ale mam nadzieje,że rozumiecie.


Ten rząd pójdzie po 2000 PLN :boystop:
 
@kiras gratulację! Chociaż szkoda trochę, bo pewnie nie będzie okazji się poznać :)
Dzięki! Zobaczymy,może po gali cohones się zwącha na jakieś piwko ale to wcześniej się ustali najwyżej jakieś miejsce i kto będzie chciał to podbije.
@Szady masz racje ale nie moge tego odpuścić bo jestem pewien,że obu biletów bym nie pogolił a może będzie siedział niedaleko mnie jakiś Ibisz albo Mroczek.
 
Mam nadzieję, że cohones uderza na ważenie? Ja będę koło 14.30-15.00 na hali, więc jest szansa się spyknąć na jakieś piwko.
 
Ja będę bankowo nawet wcześniej bo chce jakieś autografy i zobaczyć zawodników na żywo,może cyknąć jakieś zdjęcie.Co jak co ale dla fanów mma to prawdziwy raj.
 
Ważenie to pozycja obowiązkowa, także będę! O 14.45 zaczyna się Q&A, więc trzeba będzie szybko po przyjeździe lecieć na halę.
 
Trzeba mieć bilet, żeby wejść na ważenie, czy każdy z ulicy jest mile widziany?
 
A jak z taxami w KRK, drogie są ? Ile będzie kosztował z Dworca na Arene?
Najlepiej wziąć iCara, nie płacisz za korki tylko za sam przejazd i trzaśnięcie drzwiami. Taxi będzie coś koło 12-18zł, ale ja polecam wsiąść w tramwaj i w 15 minut jest się na miejscu. Numery tramwajów można sprawdzić na www.jakdojade.pl
 
Najlepiej wziąć iCara, nie płacisz za korki tylko za sam przejazd i trzaśnięcie drzwiami. Taxi będzie coś koło 12-18zł, ale ja polecam wsiąść w tramwaj i w 15 minut jest się na miejscu. Numery tramwajów można sprawdzić na www.jakdojade.pl
Tak tak coś patrzyłem, ale jak w KRK było się dobrych kilka lat temu to się nie ogarnia :-D
 
Ważenie ? Jasne, że tak. Nie można odpuścić takiej okazji
Na autografy i Q&A też wpadam
 
Panowie do gali coraz mniej czasu a szkoda żeby bilet został na biurku.Niech ktoś rzuci jakąś kwotę to się dogadamy.Miejsce nie byle jakie :fingers:
Sprzedam bilet : Sektor C13, rząd 30, miejsce 10
W rzędzie z : @VaeVictis , @Orest, @pablos_83 ,@Masu i @Comber

Sory za spam ale wkurwie sie jak bilet zostanie na szafce.No do chuja nikt nie chce jechać ? Kogoś kolega janusz,pół janusz,albo ćwierć janusz ?
W piątek będę koło południa w Krakowie więc moge sie z kimś ustawić.Co do ceny to sie dogadamy,nie chodzi mi o pieniądze tylko bardziej o to,że bilet sie zmarnuje.
Cmon pytać,kminić.
 
Kiras podaj przedział chociaż cenowy, może się zainteresuje i wjedziemy na pełnym panczu :)
 

HAHAHA to wole zostawić ten bilet na podpałke !!! goń sie mahonek !!! pincet złotych MUAHAHHAA !!!
PS.Robie to dla twojego dobra bo jestem pewien ,że chłopaczyny by cie zajebały zanim gala by sie rozpoczęła :hi:
 
Back
Top