Nasze miejscówki - UFC Kraków

Wow , jestem pod wrazeniem ile osob sie wybira , napawde jestem z was dumny , mam nadzieje ze wyjdzieciez hali w pelni usatysfakcjonowani , a na samej gali bedziecie sie swietnie bawic .

Have Fun Guys !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bilety przesiało niesamowicie, oby tak dalej. Mam nadzieje ,ze cala hala bedzie pelna ludzi !!!
 
Panowie jak z szamą jest? Taka gala to pewnie z 6 godzin potrwa.
Można coś swojego wnieść czy skazani jesteśmy na fast foody na miejscu?
Jak to jest z wniesieniem swojego prowiantu w tej konkretnej hali?
Dzięki za info.
 
Trzeba by było regulamin imprezy przeczytać. Przypuszczam, że możesz wnieść coś swojego. Na miejscu też będzie pewnie jakaś zdrowa żywność :)
 
słuszny wybór :) spontanicznie, bez uzgodnien na 10 stron , wyszedl niezly sektor cohones :)
Spontanicznie i bez uzgodnien to ja kupilem w sektorze bedacym dokladnie naprzeciwko bo tam w poczatkowej fazie najszybciej schodzily bilety, wiec myslalem, ze tam ruszylo cohones :) Janek w klatce, Bruce na mikrofonie i masa fanatykow wokol. Mialo byc wielkie swieto i wyglada na to, ze faktycznie bedzie. Do zobaczenia w Krakowie.
 
UFC w Poznaniu sprzed monitora:( Chuj z 3 walkami kobiet ale czuje że to by był wesoły weekend ale niestety innym razem panowie.
 
@spontan jednak miejscóweczki kupiłem w Sektorze A20, Rząd: 2, Miejsce: 15,16

Sugerując się widokiem sali myślałem,że to był sektor A1. Sprawdziłem maila, a tu mi wyskoczył sektor A20 :)

Swoją drogą , ma ktoś z Cohonesiaków jakieś miejscówki a sektorze A20 ?
Fajnie by było wymienić się spostrzeżeniami w trakcie gali z kimś kumatym :)
Wybieram się na UFC z moją drugą połówką, a ona średnio ogarnia MMA ...
 
Sektor A05, Rząd: 15, Miejsce: 6

Myślę żeby się łatwiej znaleźć to ogarnijmy jakieś koszulki, żeby każdy miał taką samą i git. Będzie widać gdzie swoi siedzą :-)
 
Sektor A05, Rząd: 15, Miejsce: 6

Myślę żeby się łatwiej znaleźć to ogarnijmy jakieś koszulki, żeby każdy miał taką samą i git. Będzie widać gdzie swoi siedzą :-)
Bardzo dobry pomysl. Jakies koszulki limited edition:)
 
No sorry, ale ja garderobę szykuję ze stylistą już od miesiąca a wy mi chcecie odcienie zmieniać??:ashamed:
 
Wiadomo ze na takie wydarzenie to koszula (rozmiar mniejsza) i w razie bysmy szli z kobieta u swojego boku to biale kozaki to podstawa.
 
Ja oczywiście na kilka godzin przed galą pójdę na siłkę, aby się nieco spompować, żeby wstydu nie było, gdy będę siedział obok karków z cohones.
Dorzuć jeszcze do tego solarium i saunę, żeby trochę wody zrzucić.
 
No sorry, ale ja garderobę szykuję ze stylistą już od miesiąca a wy mi chcecie odcienie zmieniać??:ashamed:
Widze, ze ta impreza moze byc drozsza niz pierwotnie przewidywalem. Fryzjer, kosmetyczka, stylista. Chociaz w sumie chyba lepiej bedzie strzelic sobie pare lufek i miec to w dupie :lol:
 
Back
Top