Nasze miejscówki - UFC Kraków

urwa! Nie mam tyle kasy akurat na tej karcie kredytowej, nie przewidziałem opłaty za usługę jak wpłacałem gotówke na konto, a w gotówce mam większość kasy jeszcze poza kartą, bo nie chciałem wszystkiego wpłacać, bo mam tylko to co wypłacam od buka.. Więc pewnie kupię inną miejscówkę, bo zanim dojdzie mi kasa na konto, to już zarezerwuje ktoś miejsce...
 
tyle prawilnych chłopaków będzie, a ja w ogóle waszych jap nie ogarniam :( jak żyć panie Premierze, jak żyć...
 
A10, najlepszy cena/jakość :)
Tu się mylisz. Siedziałem w A11 na KSW 29 i spodziewałem sie lepszej widoczności za 300zł.
Gdyby mógł cofnąć czas to wziąłbym miejscówke z sektora wyżej (B) Cena niższa a widoczność podobna
 
Update: mam nadzieje, ze nikogo nie zmartwie, ale nie wytrzymalem i kupilem drugi bilet
Sektor C13, Rząd: 30, Miejsce: 13
Odsprzedaż? Bo właśnie doszedł mi kolejny chętny a już nic nie ma ciekawego w tym rzędzie? :D
 
Tu się mylisz. Siedziałem w A11 na KSW 29 i spodziewałem sie lepszej widoczności za 300zł.
Gdyby mógł cofnąć czas to wziąłbym miejscówke z sektora wyżej (B) Cena niższa a widoczność podobna
Zobacz mapkę. Siedzę w pierwszym rzędzie, nad tunelem sektor A10.
Za mną kolejne 15 rzędów ta sama cena :)
Sektor B kosztuje 4stówki, za A dałem też 4 stówki.
Także cena/jakość warto było :)

P.S.
Eventim sto lat za murzynami, myślałem że jak człowiek wydrukuje nr biletu i po sprawie, a tu trzeba czekać aż wyślą i 3dyszki opłaty jakiejś manipulacyjnej, a to banda CH.
 
Sektor C12, Rząd: 27, Miejsce: 18-22
Do zobaczenia w hali.

Dla chętnych trenujących w sąsiedztwie Kraków Areny jest Plaza gdzie znajduje się Szkoła Walki Drwala.
 
Raczej też wbijam w C12,C13
Jestem na etapie szukania Janusza(god damn it same oszczędne studenty :/) jak nie pyknie to jade sam.Jak ktoś kupił/zamierza kupić podwójny i nie ma co zrobić z jednym dawać znać!
 
@kiras, ja z @Comber em szukamy jednej osoby, zaszły pewne rotacje w składzie i mamy jeden bilet wolny w sektorze C13, rząd 30, miejsce 10. Cen 250zł. Jeśli się piszesz kontaktuj się bezpośrednio z @Comber.
 
Mam sektor A14, dlaczego nikt z was nie rozważał kupna biletów w tym sektorze? Po przestudiowaniu kilkudziesięciu zdjęć i wizualizacji w Kraków Arenie wywnioskowałem, że najbardziej tam się opłaca kupić.
 
Luz :) jak Ci nie zejdzie to dawaj znać
W sensie, chodzi mi o to, że wolałbym jakby siedział obok mnie ktoś kto czuje temat, bo nie chcę potem słuchać narzekania, że gala trwała 7 godzin i były same decyzje :D Jeśli jesteś zdecydowany teraz to im piszę, że temat nieaktualny. Przelejesz mi hajs, a ja Ci wyślę bilety.
 
W sensie, chodzi mi o to, że wolałbym jakby siedział obok mnie ktoś kto czuje temat, bo nie chcę potem słuchać narzekania, że gala trwała 7 godzin i były same decyzje :D Jeśli jesteś zdecydowany teraz to im piszę, że temat nieaktualny. Przelejesz mi hajs, a ja Ci wyślę bilety.
jestem :) przelew moge zrobić od strzała,odezwij sie na maila albo fb.
 
Back
Top