Najman a sprzedawanie walk.

Przestancie z tym sprzedawaniem walk tylko uwiezcie że Najman naprawde jest aż taki beznadziejny.
 
eliano55 - Kwestia taka, że w walce z Saletą naprawdę było widać zaangażowanie i chęć rozbicia głowy przeciwnikowi. Więc to nie mogły być podstawiane rzeczy. Po drugie żeby przeanalizować jego zachowanie trzeba się cofnąć do jego czasów bokserskich. Gdy walczył z Wawrzykiem, dokładnie tak samo się zachowywał. Dostał knockout i zamiast wstać i walczyć to leżał i uderzał pięścią w matę, nawet nie próbując podejmować dalszej walki. Więc jasne jest to, iż on po prostu taki jest. Łatwo się poddaje i ma mentalność przegranego. W walce z Wawrzykiem też mógł wstać i walczyć, ale wolał nie wstawać. Dlaczego? Nie wiem, ale na pewno wtedy nie stawiał kasy na Andrzeja i ostro chciał zdobyć tytuł mistrza Polski w boksie zawodowym. Jest to po prostu człowiek bez serca i honoru.
 
Eliano, tez wzialem to pod uwagę.
Jesli okazaloby się to prawdą to po tych wszystkich wywiadach, filmach i akcjach marketingowych jest to mega strzał w stopy Okninskiego
 
Największym przegranym tej walki i tak nie jest Najman tylko Pan Okniński , który firmował ,, to" swoim nazwiskiem i nazwą swojego klubu .



Spodziewam się również że niedługo Pan Mirek powie jak naprawde wyglądały przygotowania Najmana do walki.
 
Komentarz kumpla: "Myślę, że Nejman przegrał by nawet z "bokserem" automatem na monety ;)". LOL
 
Też uważam, że największym przegranym jest Mirek. Mam nadzieję że szybko przemówi bez owijania w bawełnę.
 
treningi moze i byly ok i przepracowal okres przygotowawczy ale na to, ze slaba psychika najmana wyslala maila do nadciągajacej kupy, ze spotkanie jest w gaciach Mirek nie miał zadnego wplywu
 
Nie wiem dlaczego wszyscy ograniczaja kariere sportowa Marcina Najmana najdalej do walki z Wawrzykiem. Gosc byl zawodowym bokserem ktory wygral 13 walk. Moze byc cipka pipka czy jak go sobie tam nazwiecie ale pewnych rzeczy sie kiedy nauczyl. Gdyby chcial to zastopowalby kulturyste 3 lewymi prostymi. Ale nie chcial. Bo kasa sie zgadza
 
a ja kuurrwa postawilem na tego debila.Ciekawy jestem co Mirek powie. Odklepanie godne Sappa


Żal mi Oknińskiego, tylko złego pijaru co sobie narobił w ostatnich latach to studenci marketingu powinni się tego uczyć
 
"Ale z Ciebie Najman" to nowy obraźliwy zwrot zastępujący np " ale z Ciebie frajer" itp. ;-)
 
Nie wierze w te sprzedane walki. On ejst poprostu taki słaby. No chyba, że faktycznie obrał taką drogę "kariery" ale to było bardzo szmaciarskie zachowanie. Kto sprzedaje się za kasę ? No właśnie :)
 
Postawiłem na niego a on odklepał po ciosach na rekawice.Jest tak słaby!!! DNO i 5 METRóW MUŁU!!!! nie dziwie sie ze taki temat zalozyles bo jak mozna byc tak slabym?! serio to bylo tak zalosne ze teraz jestem pewnien ze nic nie przebije tej walki w moim calym zyciu
 
Jak można nie wieżyć w podkładanie się? Przecież MOŻE ktoś postawić na przeciwnika który ma wygrać w drugiej rundzie (dobry kurs pewnie był) i sie potem położyć. Zgarniasz grubą kase z tego.
 
Moze tak być, że sobie obstawił w jakimś STSie



c16add75f0eb327ace931f06429549d9.jpg
 
Serio to co widziałem dzisiaj to nie zawodnik a ścierwo, może przemiawia ze mną to że postawiłemm hajs na niego.Ale kazdy przyzna mi racje ze to bylo bardziej zalozne niz wystepy sappa...no to bylo straszne nie wiem co wiecej napisac.Na jego miesjcy zakopałbym się gdzies w afryce.







JAK ON MOŻE SPOJRZEĆ W LUSTRO?!!
 
Jezeli walka by byla sprzedana to po co by najman trenował do tego pojedynku ?? mogl dalej udawac, ze cwiczy tak jak przed Saletą



Czasami myślałe, że ludzie przesadzają z tą nagonką na nejmana w końcu stoczył tych pare walk w boksie. Ale okazuje sie ze mieli racje, on jest żałosny
 
Paaanooowie! no błagam was :-) spójrzmy prawdzie w oczy! Pogódźmy sie z tym, że Najman jest aż tak beznadziejny! i identycznie by to wczoraj wyglądało gdyby walczył z forumowym kokosem, piorunem czy egzekutorem :-) też włączyłaby się mu opcja "panika" i odklepałby identycznie jak w walce z Hardkorowym czy z Pudzianem Ostatnio w wywiadzie z WP jakiś redaktorek nabijał sie z Najmana i pytał Jurasa który siedział z Jankim i Antkiem: a gość kompletnie z ulicy! np. ja! pokonałbym Najmana? ile musiałbym trenować! ale tak na serio! Juras: ... 3 miesiące :D (cos tyle powiedział xD) - do wczorajszej walki byłem pewny że Juras wtedy żartował.... teraz jestem pewny ze mówił serio :-)
 
A ja podejrzewam że najman w przypadku wygranej dostaje normalną stawkę a w przypadku przegranej z bonusem x2 bo on jest takim typem człowieka którego ludzie uwielbiają za przegrane i patrzyć jak odklepuje. Od strony finansowej patrząc na to to mu się to wsyzstko bardziej opłaca bo po co ma zapierdalać gdzieś na budowie za 2000brutto jak może wyjść dwa razy do roku jakiś wywiad zrobi czy nawet bd gościem w jakieś stacji gdzie dostanie świetne żarcie i picie i na tym o wiele bardziej zarobi niż w w normalnej pracy przez kilka lat sam Saleta mówił że Najman jest leniem i tak jest bo lenistwo mu się opłaca bardziej niż harówka
 
noodles -> No logika. Tronował i robił wrażenie mocno trenującego, by podbić kursy. Im bardziej przekonasz buki, że jesteś w formie, tym więcej kasy dadzą underdogowi. Gdyby mówił, że nie trenuje, to kurs na koksa by był 1,25, a nie 2,25 :)
 
Na FB BN wyłapałem, że Razor robił wywiad z Najmanowiczem. Obstawiam argumenty w stylu "wytrzymałem jedną rundę", "czułem jego siłę"...



Wstyd i hańba.
 
Najman wejdzie na Rocksów, przeczyta ten wątek i powie: chciałem definitywnie zakończyć kariere... ale jak widze, pojawiło się wiele niejasności wśród moich "fanów"... więc musze chyba wrócić i rozwiać je poprzez walke
 
Back
Top