Najman a sprzedawanie walk.

Dzięki elson, właśnie oglądam.



"Gdy wejdę lewym prostym, skontruje mnie low kickiem"



"Panowie, ja mam naprawdę trudnych przeciwników" :-)



Szacun dla Razora, że wytrzymał utrzymać powagę podczas przeprowadzenia wywiadu.
 
"Chciałem przeczekać kondycyjnie [...] sam by się przewrócił", przepis na wygraną zawodnika wchodzącego do klatki, fuck yeah!



Ciężcy rywale...boks, który powinien być w nim ze względu na te "parenaście lat" powinien zdecydowanie wystarczyć na strongmena czy kulturystę ważącego 20kg więcej, przy 100kg wagi nie powinien się przejmować wogle tego typu różnicą. No, ale cóż, niektórzy szukają winy we wszystkim, nie w samym sobie:)
 
Powiem tyle: nie chcecie oglądać Najmana, ale to o nim najwięcej gadacie - napędzacie jego biznes. Gdzie tu logika?
 
Nie wierzę "skontrowałby mnie low kickiem", pewnie by mu nogę urwało... Ten koleś jest żałosny, a jednak myślałem, że Sapp jest najslabszy
 
Keylock, bo duszeń zza pleców a'la Sobotta czy Kimur jak ta Pitbulla widziałem pewnie z dobry tysiąc, a takiego cyrku jak wczoraj w Oktagonie...to chyba nigdy, choć też ich niemało widziałem.



I szczerze, wiem, że już takie walki były, ale jakby tak miała go obić Cyborg...to chętnie bym to zobaczył :)
 
spoko keylock on już nie wróci



trzeba sie troche posmiac, za pare dni wszyscy zapomną. era Najmana się skonczyła
 
Jak dla mnie sprawa jest prosta. Najman jest taki beznadziejny, przecież porażka z Peterem Simko, kóry ma bilans 2-39 czy jakoś tak nie wzięła się znikąd. Najman to człowiek bez charakteru, który po pierwszym ciosie przyjętym na twarz poddaje się i tyle.
 
Mówię Wam, że on jest zaburzony, każdy człowiek by w końcu poszukał w sobie winy i się zastanowił "co ja robię i po co?". Wszyscy tylko nie on.. Po tym wszystkim powinien zniknąć z mediów na zawsze i zaszyć się w Bieszczadach hahah
 
@ steyr a widziałeś jego "zawodowe walki bokserskie" lał totalne ogóry i to też w nie najlepszym stylu. po wczoraj nie rozumiem jak można jeszcze go bronic
 
bcb1d010eb4886b74664d53dcfa8af3d6b374080
 
Kluczem jest tutaj brak serca do walki, kasa jest to po co narażać się na jakąś kontuzje, obrażenia lepiej odklepać jak jest nieciekawie. White Sapp. Mam nadzieję że już go więcej w MMA nie zobaczymy



EDIT: "Panowie, ja mam naprawdę trudnych przeciwników" haha jebłem
 
Kurwa, tak nawalaliście, że ta walka was chuj obchodzi a teraz 3 strony tematu. Poza tym pomyślcie jak nejman by chciał się podłożyć to zrobiłby to już w pierwszej rundzie i nie ryzykował w drugiej bo Burneice już wtedy mogło zabraknąć tlenu.
 
"Trudni przeciwnicy" hmmmm... Pudzian wtedy był ogórem, a że teraz porządnie trenuje i roby spory progres to inna sprawa. Następnie człowiek bez narki, którego sprowadził i zmęczył się siedzeniem w dosiadzie i został poddany przedramieniem, a następnie złamał sobie piszczel, czy co tam odjebał kopiąc po kolanach i piszczelach. Teraz zamęczył go kondycyjnie i zdominował w stójce kulturysta, który nie trenował.
 
Ja go nie bronie ja sie po prostu zastanawiam czy jestem jedyna osoba ktora nie daje sie nabrac na jego marketingowe sztuczki. Wszyscy ale to naprawde wszyscy dysza do Najmana autentyczna nienawiscia a to jest facet ktory bardzo dobrze to wykorzystuje, doskonale kreujac i pielegnujac swoj medialny wizerunek Wroga Narodu Nr 1. I przytula dzieki temu zapewne przyjemne pieniadze.



I dalej bede twierdzil ze moze i wygrywal ze slabymi przeciwnikawmi ale skoro wystepowal jako zawodowy bokser tzn ze ten boks trenowal a co za tym idzie umie trzymac garde, wyprowadzac proste etc. Wczoraj nawet tego nie probowal
 
podobo był v-ce mistrzem polski kb juniorów a lowkicka nie potrafi wyprowadzic

@Mixer

Już ktoś mnie kiedyś poprawił, że w kb light contact nie ma low kicków

Ale nie zmiania to faktu, ze typ jest przejebany. Piotrek powiedział : "Przegrywa tylko ten kto nie walczy", ale w przypadku Najmana wyrazenie to nabiera innego znaczenia
 
Pablo, pewnie najman miał bonus za dotrwanie do 2 rundy:) a gdy ta się zaczęła i nie było bonusu za decyzję...



Gada się o tym, bo to cyrk, wzbudza kontrowersje, jak już mówiłem, piękne poddania, nokauty zapierają dech i odbierają słowa, a dyskutuję się właśnie o "czymś takim";) Ja od zawsze lubiłem komedie, gdybym był fanem romansideł to bym pewnie nie gadał o tym pojedynku ;)
 
Ja go nie bronie ja sie po prostu zastanawiam czy jestem jedyna osoba ktora nie daje sie nabrac na jego marketingowe sztuczki. Wszyscy ale to naprawde wszyscy dysza do Najmana autentyczna nienawiscia a to jest facet ktory bardzo dobrze to wykorzystuje, doskonale kreujac i pielegnujac swoj medialny wizerunek Wroga Narodu Nr 1. I przytula dzieki temu zapewne przyjemne pieniadze.
DOKŁADNIE!
Poza tym, jak można mówić że najman trenował do walki z Saletą, czy teraz do walki z Robertem. Wyglądał jak wyglądał, jeżeli ktoś uważa że tak się prezentuje koleś w formie, no to nie mam pytań.

W tym wywiadzie mówi że kończy zabawe z mma jako zawodnik. Pewnie jest współorganizatorem gali MMAA... :)
 
"Najman i Sapp powinni założyć nowe Safri Duo, if you know what I mean..."







Dobre ;) Jakby podłożyć muzykę pod te ich wszystkie klepanki to mógłby fajny teledysk powstać.
 
I dalej bede twierdzil ze moze i wygrywal ze slabymi przeciwnikawmi ale skoro wystepowal jako zawodowy bokser tzn ze ten boks trenowal a co za tym idzie umie trzymac garde, wyprowadzac proste etc. Wczoraj nawet tego nie probowal






hahaha mówił że boks to jego ukochany sport który uprawia na codzień twierdził też że jest bokserem i to stale podkreślał szkoda tylko że przez 5 min nie zadał żadnego ciosu mimo że Burneika opuszczał łapki i jeszcze nie mógł się profesjonalnie osłaniać bo skoro telefonu nie może do ucha przystawić wieć gardą nie da rady osłonić się po bokach, mało tego najman miał przewage w zasięgu rąk - bokserzy lubią ten atut wykorzystać, dodatkowo bokserzy zawodowi jak i amatorscy mają kondycje jak na maratonie, a w tym pojedynku kulturysta przeciążony masą mięśni okazał się wytrzymalszy kondycyjnie od kolesia który mówi że uprowaia boks przez prawie 20lat. Ta walka pokazała że Najman nie tylko nie jest zawodnikiem mma ale też bokserem i sportowcem bo gdyby nim chociarz był to by lepiej wypadł na wadze. To tyle postaram się już nie wypowiadać na temat Najmana bo po tej walce wszystko jest jasne i widać jak na dłoni
 
Dwa ciosy zadał (jakoś ok.4 minuty bodajże), kto wie jakby były tak często jak w walce Nate'a z Donaldem...ale były dwa sensowne ciosy w całej rundzie:)
 
Cytując Łukasza Jurkowskiego:

Jakby ktoś postawił jakiekolwiek pieniądze, że ta walka wyjdzie poza pierwszą runde to no, zarobiłby dzisiaj kilka milionów, tak!
 
Watpie ze gral przeciw sobie u buka. Jezeli juz to musialby dostac kase pod stolem od promotorow ale prawdopodobnie nie ma umiejetnosci i serca do walki dlatego przegrywa. Jak nawet cos postawil to byly male kwoty i majatku sie nie dorobil. Walka do obstawki byla pewnie raptem u kliku bukow. Jakby ktos poszedl do takiego stsu i chcial postawic na ta walke chociaz tysiac w jakims punkcie, kasjerka by musiala wykonac telefon do centrali i nie wiadomo czy by nawet przyjeli ten zaklad. Choc moze za taka sume by przyjeli. Gdyby zagral wiecej kurs u jednego buka polecial by mocno na Burneike a wtedy inni by wiedzieli ze cos jest nie tak i wycofali by zaklady. Bukmacherzy nie sa idiotami i ich nie oszukasz bo caly czas pilnuja kursow, takze u innych. Wciaz je dostosowuja w zaleznosci od tego jak ludzie graja. Kurs na koksa byl 1.6 (na Koksa wygrana i ze walka potrwa ponad jedna runde pewnie z 10 i to malo w ktorym buku byla taka opcja) wiec moze by zarobil ze 20 tys jakby postawil za 50 tys ale to jest niemozliwe wiec teoria obstawienia na swoja porazke u buka jest nieprawdopodobna.
 
patrzac na jego dokonania i ludzi z jakimi wygrywał jest sens płacić mu za podłożenie się ? nie sądze ...
 
W tym przypadku jest na prawdę wysoce prawdopodobnym scenariusz ,że Najman sie podłożył po buka. Sam myślalem, że jest to w stanie wygrać, a jak tak sobie przypomnieć to dziwne się wydaje jak to Najman sprawiał wrażenie ciężko trenującego, a jak bardzo Koksu starał się przekonać wszystkich, że nic się do walki nie przygotowywał. Sam nie wiem, wydaje mi się to bardziej realny scenariusz niż zamach smoleński.
 
Back
Top