Najlepsza sekcja mma w warszawie

@TwardyB Do Palestry tez mozesz smialo isc, chodzilem tam jakis czas temu i milo to wspominam, poczatkujacym zawsze wszystko ladnie Kuba tlumaczyl. Nie wiem jak jest teraz, ale jakis rok temu mala grupka przychdzila na mma, podczas gdy na Muay thai tlumy.
 
No o Palestrze slyszalem duzo dobrego, ale w kontekscie technik typowo uderzanych. A chcialbym typowo MMA, wiec parter+stójka.
 
@TwardyB, w Palestrze jest o tyle dobrze, ze placisz 130 bodajze i mozesz chodzic na boks, MT, zapasy, mma. Treningi sa o roznych porach, praktycznie caly dzien, kiedy Ci pasuje przychodzisz. Na silownie tak samo zawsze nasz wstep. Uwazam, ze dla Ciebie byloby to naprawde dobre rozwiazanie skoro nic nie trenowales.
 
no tak rok temu byla spora grupa ale teraz juz sa sami zawodnicy i trenujacy jakies bjj czy judo
 
co ty mozna przychodzic spokojnie, ja tam nic nie ograniam parteru ale i tak chodze, jest naprawde spoko
 
Najelpszy klub MMA w Warszawie to ACT Aquila Competition Team jest mlodym klubem a juz bardzo wielkie osiagniecia , na każde zawody co pojada to każdy zawodnik 1 miejsce
 
Na pewno nie najlepszy ale z dobrymi perspektywami.



Dla każdego dobre jest co innego i ma inne priorytety odnoszące się do treningów i osiągnięć, czy trenerów.
 
Nie napisalem, ze chce sie tylko kulac. Jedynie, ze taka stycznosc mialem z szeroko pojetym MMA:) A chce trenowac stójka+ parter.
 
Twardy a ja polecił bym tobie chodzic na Stojke osobno i na Parter rownież. Uwierz mi że jest to lepszy sposob na nauczenie sie technik.



Proponuje pochodz na MT lub Boks jakis rok-dwa żeby załapać stójke na jakims tam poziomie a potem zapisac sie do Allianc-ów na parter bo jest tam najlepszy.



Lub jesli masz wiecej funduszy połaczyc treningi Boksu MT z Parterem. Jako tako klubu skoncentrowanego na samym MMA niepolecam , bo bedziesz miec niedopracowana jedna płaszczyzne.



Pzdr.
 
mam pytanko: który z dobrych klubów mma/bjj prowadzi treningi w wakacje ?? Czy jest w ogóle jakiś
 
prowadzą w wakacje ? :) to super bo właśnie głównie o nich myślałem po twoich postach. Niestety rehabilitant mi dziś powiedział, ze do sportu moge wrocic ok czerwca więc akurat na wakacje a już nie chce mi sie czekać do września.
 
Z czystej ciekawości jakby ktoś mógł coś napisać o ACT Warszawa, jak się ten klub rozwija, może jakieś ploty/ciekawostki



ACT założył o ile się nie mylę Kuba Zawadzki, któy wcześniej trenował w Copie. Kiedyś blisko wspópracował z Górskim, który od niego odszedł jak ten opuścił Copacabane.



Teraz Anzor, trochę siła napędowa ACT razem z Arbim Shamaevem też odeszli,



Ktoś tam trenuje? Jak to wszystko wygląda?
 
rapha no przecież widzisz ;)

Najelpszy klub MMA w Warszawie to ACT Aquila Competition Team jest mlodym klubem a juz bardzo wielkie osiagniecia , na każde zawody co pojada to każdy zawodnik 1 miejsce


rozumiem, że na najbliższych MP w Grapplingu ACT porobią wszystkich :)



a tak serio Kubuś Zawadzki był mentorem Górskiego. Parter Highlandera wszyscy znają, więc chyba nie pozostawia to wiele niejasności ;)
 
Tu raczej bym upatrywał beztalencie górskiego w parterze-całe pokolenia Gracie nie pomogą mu w poprawieniu tego aspektu :D
 
Panowie mam pytanie odnośnie klubu Bellator. Widzę, że ten temat był już poruszany, ale dość dawno temu. Trenuje ktoś w tym klubie? Warto się tam wybrać? Widzę, że kadra trenerska bardzo dobra, ale chodzi mi bardziej o atmosferę i podejście ludzi tam trenujących. Pozdro i z góry dzięki za wszystkie informacje.
 
A co powiecie o zapasach prowadzonych na AWFie przez Kosteckiego? Słyszałem, że coś tam jest.
 
Perfumiarz, ty ogarniasz takie sprawy, czy Alliance nadal robi trening na Staffa na Słodowcu? Coś mnie ciągnie żeby zacząć robić coś ze sobą ale wiem, że muszę mieć sale pod nosem bo inaczej szybko odechce mi się jeździć po mieście.
 
Back
Top